Furious Heat Racing Para Hileli MOD APK [v2.16]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Furious Heat Racing Para Hileli MOD APK [v2.16] 1 Furious Heat Racing Para Hileli MOD APK [v2.16] 2 Furious Heat Racing Para Hileli MOD APK [v2.16] 3 Furious Heat Racing Para Hileli MOD APK [v2.16] 4 Furious Heat Racing Para Hileli MOD APK [v2.16] 5 Furious Heat Racing Para Hileli MOD APK [v2.16] 6

Furious Heat Racing Para Hileli MOD APK [2.16] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Haritada neler olup bittiğine bakılmaksızın, her zaman yarış taktiklerinizin bilincinde olmanız gerekir.


Furious Heat Racing 2.16 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Furious Heat Racing, Android'de kullanılabilen bir mobil projedir; iOS için sürüm bilgisi yok. İçinde polislerden kaçarken botlar ve gerçek oyuncularla birincilik için yarışıyorsunuz. Oyunun birkaç modu vardır: kampanya, çok oyunculu ve lisanslı arabalardan birine adanmış bir dizi yarış: Subaru BRZ, Mazda RX7, Dodge Challenger vb.


Furious Heat Racing v2.16 MOD APK


Furious Heat Racing, şeritleri bir sonraki şeritle değiştirmek için ekranın bölümlerinden birine dokunuruz; bu, yaklaşan trafik ve polislerle çarpışmayı önlemeye yardımcı olacaktır . Son nokta, eğitim görevinde bile oldukça zordur, bu yüzden çok kullanışlı olmayanların tekrar oynaması gerekmeyecektir, çünkü asıl görev bitiş çizgisine önce ulaşmaktır.


Furious Heat Racing Para Hilesi


Çevrimiçi olarak, bu, vites değiştirmek için doğru zamanda dokunmanız gereken kazanmak için drag yarışıdır. Bunu söyleyeceğim - ilk el arabası ile bile bulaşabilir ve önce gelebilirsiniz ve daha zayıf rakipler bize özel olarak sunulur. Bu durumda, daha güçlü olmak için arabayı önceden yükseltmek istiyorsunuz, bunun için sadece özel jetonlara ihtiyaç var


Furious Heat Racing Araba Hilesi


Haritada neler olup bittiğine bakılmaksızın, her zaman yarış taktiklerinizin bilincinde olmanız gerekir. Bazen virajlarda güçlü çarpmalardan kaçınmalı ve hızlandırmak için Nitro kullanmalısınız. Bu yeni oyunda, oyuncu sadece diğer oyuncularla rekabet etmekle kalmıyor, aynı zamanda polisten kaçmak zorunda.


Furious Heat Racing Altın Hilesi


Bu, polis kovalamacalarından kaçmak için dikkat etmeniz ve araziden veya diğer engellerden yararlanmanız gerektiği anlamına gelir. Yarışı kazandığınızda, ödüllerinizi yeni bir araba satın almak veya eski bir arabanın stilini yükseltmek ve değiştirmek için takas edebilirsiniz. Ve oyuncuların iyi oynamak için gözlem ve hızlı el gibi bazı becerileri öğrenmeleri gerekir.


Furious Heat Racing Hile Apk


Her şeyi kontrol etmek için telefonu eğmek veya tuşlara basmak gibi bazı tanıdık işlemleri kullanabilirsiniz. Pratik yapmak mükemmelleştirir, bu yüzden pratik yapmaya başlayın ve çok daha basit hale gelecekler. Furious Heat Racing, aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli arabaların bulunduğu çevrimiçi bir oyundur.


Furious Heat Racing Apk indir


Bir oyuncunun aracı çok önemlidir çünkü oyun içi performansın yanı sıra bir araba tasarlarken de ilham verebilir. Oyun içerisinde sizi bekleyen normal arabalar ve süper arabalar da dahil olmak üzere birçok farklı araba türü bulunuyor. Aracınız için yeni aksesuarlar satın alabilir, dilediğiniz parçayı değiştirebilirsiniz.


Furious Heat Racing indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Cut the Rope GOLD APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar