Idle Hospital Tycoon Para Hileli MOD APK [v2.3.3]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Idle Hospital Tycoon Para Hileli MOD APK [v2.3.3] 1 Idle Hospital Tycoon Para Hileli MOD APK [v2.3.3] 2 Idle Hospital Tycoon Para Hileli MOD APK [v2.3.3] 3 Idle Hospital Tycoon Para Hileli MOD APK [v2.3.3] 4 Idle Hospital Tycoon Para Hileli MOD APK [v2.3.3] 5

Idle Hospital Tycoon Para Hileli MOD APK [2.3.3] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncuların profillerinden bağımsız olarak herkese mükemmel hizmetler sunarken başarılı ve üst düzey bir hastane inşa etmeleri için zaman yönetimi ile bir simülatörün mükemmel bir kombinasyonudur.


Idle Hospital Tycoon 2.3.3 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi. (Harcadığınız zaman artar)
Önemli: Oyunu başlatmadan önce internetinizi her zaman kapalı tuttuğunuzdan emin olun ve ayrıca oyun oynarken oyun çökecek ve sıfırlanacaktır.

Idle Hospital Tycoon, insanlara modern bir hastane işletmekle ilgili derin bir oyun ve büyük miktarda içerik sunar. Oyun ayrıca, her bir unsurda hastaneyi tamamen geliştirmek için başka şeyler yaparken, herkesin yönetim performansını en üst düzeye çıkarmak için boşta bir öğe içerir. Ölçeği veya kalitesi zamanla geliştirilebilir ve aynı zamanda oyunculara hastaneyi mükemmel planlarla yönetmeleri için daha yeni fikirler verebilir.


Idle Hospital Tycoon v2.3.3 MOD APK


Idle Hospital Tycoon, oyuncular için karmaşık başlangıçlara sahip olacak, ancak her şey çalışma yeteneğine veya etkileyici geliştirme stratejilerine bağlı. Bu, hastanenin normalden daha fazla mucizeyi genişletmesine veya geliştirmesine izin veren güçlü temelleri içerir. Bu platformlar ayrıca hastaneler için yeni kapılar açacak, oyunculara gelirlerini artırmak için daha fazla tıbbi hizmet sağlayacak veya tehlikeli hastalıkları olan daha fazla hastaya yardım edecek.


Idle Hospital Tycoon Para Hilesi


Kullanıcının iş akışı, hastanede bulunan her fonksiyon veya departmanla etkileşime girerek daha çevik hale gelecektir. Her departmanın belirli görevleri vardır ve bunların kullanımları, işi büyütmek için gereken ek kolaylıkları sağlamak için zamanla genişleyebilir. Ek olarak, etkileşim işi geçici olarak hızlandıracak ve oyuncu tüm etkileşimlerden veya işin belirli performansından nasıl yararlanacağını biliyorsa, tehlikeli ilk yardım aşaması daha başarılı olacaktır.


Idle Hospital Tycoon Altın Hilesi


Idle Hospital Tycoon'daki hastane yükseltmeleri önemlidir ve çok fazla para veya kaynak gerektirir, ancak sonuçlar ve performans büyük ve boldur. Oyuncular ayrıca bazı temel süreçleri otomatikleştirmeye yardımcı olacak ve muhtemelen birçok hasta için tedavi hızını artıracak birçok yeni sisteme yeni erişim kazanacaklar. Yükseltme sistemi ayrıca yalnızca her bir departman için geçerlidir, bu nedenle tüm hastanenin operasyonlarda daha hızlı ilerlemesine yardımcı olmak için herhangi bir yatırım veya etkileşimin dikkatli bir şekilde yapılması gerekir.


Idle Hospital Tycoon Hile Apk


Hastanelerin genişletilmesi zaman veya yer alacak, ancak her departmana gelecekte büyümesi için daha fazla alan sağlayacaktır. Genişleme aynı zamanda koridorların kalitesini iyileştirmeyi veya taze ve huzurlu bir atmosfer yaratmak için daha fazla dekorasyon eklemeyi de içeriyor. Oyuncunun zevkine bağlı olarak, hastaneyi dekore etmenin, kötü durumdaki hastaların iyileşmesini teşvik etmek için daha fazla yararı veya yan etkileri olacaktır.


Idle Hospital Tycoon Apk indir


Idle Hospital Tycoon'da her bölümün doğru uzmanlara veya insan kaynaklarına ihtiyacı olduğunda yeni doktorları işe almak doğru ve gerekli şeydir. Bu, hastanenin genel performansını veya gelirini en üst düzeye çıkarmaya yardımcı olacak ve oyunculara her şeyi izlemek yerine başka şeyler yapmak için daha fazla zaman tanıyacak. İşe alım ayrıca, oyuncu uzaktayken veya çevrimdışıyken hastane üretkenliğini veya gelirini artırmak için gizli etkilerin kilidini açan yükseltmelerle birlikte gelir.


Idle Hospital Tycoon Elmas Hilesi


Her hastane, günümüz tıbbında yeni tedaviler veya olağanüstü keşifler aramaya yardımcı olacak son teknoloji laboratuvarlara sahiptir. Araştırma alanlarında kaynaklara veya insanlara yatırım yapmak, ameliyatların ilerlemesini veya başarısını iyileştirmeye yardımcı olabilir. Oyuncular ayrıca diğer birçok araştırma sürecini genişletebilir, böylece yeni bulguları dışarıya satabilir veya hastaneyi geliştirmek için bunları kişisel işlerinde kullanabilirler.


Idle Hospital Tycoon Apk Dayı


Idle Hospital Tycoon, oyuncuların her hastaya yardım etmek için birçok önemli departmanı olan bir hastanenin yönetimini hissettikleri otantik bir oyundur. Sistemler veya etkileşimler de ince ve derinlemesine olup, oyuncuların hastanelerini yeni olasılıklara genişletmek veya geliştirmek için gereken tüm olanaklara her zaman sahip olmalarını sağlar.


Idle Hospital Tycoon indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Extinction Zombie Invasion APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar