Street Rush Running Game Para Hileli MOD APK [v1.5.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GIF
Street Rush Running Game Para Hileli MOD APK [v1.5.0] 1 Street Rush Running Game Para Hileli MOD APK [v1.5.0] 2 Street Rush Running Game Para Hileli MOD APK [v1.5.0] 3 Street Rush Running Game Para Hileli MOD APK [v1.5.0] 4 Street Rush Running Game Para Hileli MOD APK [v1.5.0] 5 Street Rush Running Game Para Hileli MOD APK [v1.5.0] 6

Street Rush Running Game Para Hileli MOD APK [1.5.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Sokaklarda yarışacağınız, engellerden kaçacağınız, jet ski kontrol edip suda hareket edeceğiniz, resiflerden ve yüzen engellerden kaçacağınız ilginç bir test tasarımı sizler için hazırlandı.


Street Rush Running Game 1.5.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Kilitler Açık

Kötü bir karakter şehirde kaos yapıyor. Neyse ki, birkaç koşucu yoluna çıkacak... ama onu yenmek için yardımına ihtiyaçları olacak. Street Rush, kötü adamın planlarını engellemek için şehirde koşarken genç bir kıza katılacağınız, renkli 3D grafiklere sahip dikey sonsuz bir koşucudur. Tek göreviniz her oyunda mümkün olduğunca uzağa gitmek.


Street Rush Running Game v1.5.0 MOD APK


Street Rush Running Game oyununda ilerleme otomatiktir, bu nedenle engellerden kaçınmak ve öğeleri toplamak için karakteri yolun kenarlarına taşıma (ve hatta duvarlar boyunca koşma) konusunda endişelenmeniz yeterlidir. Ek olarak, zeminde kaymak için parmağınızı yukarı veya aşağı kaydırmanız gerekir.


Street Rush Running Game Para Hilesi


Ve bu oyun hakkında gerçekten harika olan şey, çeşitli mekaniklere sahip olmasıdır. Yani sadece koşmakla kalmayacak, aynı zamanda reflekslerinizi test edecek bir jet ski ve kaykay kullanacaksınız. Ayrıca kilidini açmak için ek kaplamalara sahip birkaç karakter vardır.


Street Rush Running Game Altın Hilesi


Bütün bunlar, özellikle mükemmel grafikleriyle öne çıkan iyi bir sonsuz yarış oyunu oluşturuyor. Üstelik, çılgın, eğlenceli ve çok çeşitli bir deneyim sunuyor. APK dosyasını indirmek, şüphesiz bu türün hayranları için kesin bir başarıdır.


Street Rush Running Game Hile Apk


Aksiyon oyunları unsurları ile klasik bir Android koşucusu olan parlak ve dinamik oyun. Burada şehrin harap olmuş sokaklarında maceranıza başlayacaksınız. Karakterin kontrolünü ele geçirecek ve engellerin üstesinden gelmesine, maksimum hızda yarışmasına, engellerin üzerinden atlamasına ve tehlikelerden kaçınmasına yardımcı olacaksınız. 


Street Rush Running Game Apk indir


Street Rush Running Game'ı Android'e ücretsiz olarak indirebilir ve dinamik oyun, renkli görseller ve rahat kontrollerin keyfini çıkarabilirsiniz. Sokaklarda yarışacağınız, engellerden kaçacağınız, jet ski kontrol edip suda hareket edeceğiniz, resiflerden ve yüzen engellerden kaçacağınız ilginç bir test tasarımı sizler için hazırlandı. 


Street Rush Running Game Elmas Hilesi


Ayrıca bir kaykay kullanabilir ve bir uçan kaykay üzerinde harika akrobatik hareketler gerçekleştirerek parkta hızla yarışabilirsiniz. Sizin için çeşitli ilginç oyun modları hazırlandı, derecelendirme ödülleri için dünyanın her yerinden koşucularla rekabet etme fırsatı ve oyunda ilerledikçe daha fazla yeni koşucu açın, karakterinizi yükseltin ve onun için benzersiz özelliklerin kilidini açın. Bu oyun resmi sitesinden indirilebilir.


Street Rush Running Game indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Tank Combat War Battle APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar