Galaxy Splitter Para Hileli MOD APK [v2.1.4]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GIF
Galaxy Splitter Para Hileli MOD APK [v2.1.4] 1 Galaxy Splitter Para Hileli MOD APK [v2.1.4] 2 Galaxy Splitter Para Hileli MOD APK [v2.1.4] 3 Galaxy Splitter Para Hileli MOD APK [v2.1.4] 4 Galaxy Splitter Para Hileli MOD APK [v2.1.4] 5 Galaxy Splitter Para Hileli MOD APK [v2.1.4] 6

Galaxy Splitter Para Hileli MOD APK [2.1.4] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncuların sarhoş edici galaktik savaşlarda savaşırken uzay gemileriyle galaksiyi yakmasına ve daha fazla servet ve zafer kazanmak için zeka ve olağanüstü stratejilerle düşmanları durdurmasına olanak tanır.


Galaxy Splitter 2.1.4 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi
  2. Bedava Mağaza Kristalleri
  3. Bedava Mağaza Kredileri
  4. Serbest Mağaza Mühimmatı
Galaxy Splitter, galaktik bir savaş ortamına sahip yüksek tempolu bir aksiyon oyunudur ve oyuncuların modern uzay gemilerini kullanarak her yıldıza savaş açmasına olanak tanır. Oynanışın en göze çarpan özelliği, senaryoyu oyuncuya en canlı ve sürükleyici şekilde aktarmak için görevler arasındaki kusursuz bağlantıdır. Pek çok çevrimiçi etkinlik de ilgi çekicidir ve pek çok ödül, herkesin savaşma ve şan ve servet için her savaşa girme arzusunu harekete geçirir.


Galaxy Splitter v2.1.4 MOD APK


Oyuncuların Galaxy Splitter'a geldiklerinde yaptıkları ilk şey, galaktik bir keşif gezisi başlatmak ve şiddetli ve heyecan verici savaşlarla tüm düşman grupları ortadan kaldırmaktır. Tüm kampanyalar, birçok benzersiz deneyim yaratmak için bir dizi fetheden gezegenleri veya yıldızları birbirine bağlar ve oluşturur. İnsanlar ayrıca çeşitli oyun modları, meydan okumalar ve oyun boyunca benzersiz içerikler ve sefer boyunca çeşitli tarzlarda savaşlar deneyimleyebilirler.


Galaxy Splitter Para Hilesi


Kontrol sistemi, canlı ve heyecan verici ilhamları ince bir minimalizmle oyunculara iletmek için birçok unsurun karmaşık bir kombinasyonudur. Kontrol etmek için sadece bir parmağını kullanmaları gerekir, ancak tüm düşmanları şık bir şekilde ve eksiksiz zorluklarla yok etmek için hem kaçmak hem de saldırmak zorundadırlar. Pek çok rastgele öğe genellikle ölü düşmanları düşürür ve oyuncu, daha iyi savaş performansı için seviye ile etkileşim kurmak için uzay gemisini dinamik olarak hareket ettirebilir.


Galaxy Splitter Altın Hilesi


Galaksiler arası savaşlar genellikle birçok sürprizle gelir ve asla oyuncuların istediği gibi gitmez ve Galaxy Splitter her şeyi etkileyici bir şekilde tasvir eder. Seçilen oyun moduna bağlı olarak hedefler, dövüş temposu ve daha fazlası önemli ölçüde değişecek ve herkesin bunlara anında uyum sağlaması gerekecek.


Galaxy Splitter Apk Hile


Bununla birlikte, varsayılan ödülleri, insanların genellikle uzay gemilerini yükseltmede veya üretmede yararlı oldukları için ek modlara bakmalarının nedenidir. Oyuncular birçok yeni savaşta daha güçlü ve kötü düşmanlarla yüzleşmek istiyorsa, haçlı seferinde uzay gemilerini özelleştirmek çok önemlidir.


Galaxy Splitter Apk indir


Sistem, başlamaları için üç tür uzay gemisi tanıtacak ve ardından dövüş tarzlarını çeşitlendirmek için en sevdikleri silahları farklı seviyelerle donatacak. Pek çok yeni öğe, pilotun ilerlemesine bağlı olarak ödül olarak görünecek ve her zaman bir güç dengesine sahip olmalarını veya şiddetli savaşlara dayanmalarını sağlayacaktır.


Galaxy Splitter Apk Son Sürüm 2023


Günlük zorluklar, savaş sırasında ortaya çıkan seviyeler, patronlar ve denemeler açısından mutlak ayrıcalığa sahip Galaxy Splitter'daki özel görevlerdir. Bununla birlikte, her gün farklı ödüllerle gelir ve genellikle gülünç ve komik şeyleri yükseltmek veya yapmak için kullanılan malzemedir. Oyuncunun zevkine veya saldırganlığına bağlı olarak, bu özel zorlukları tamamlayabilir ve oyunda yeni düşmanlarla karşılaştıklarında kariyerlerini ilerletebilirler.


Galaxy Splitter indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Ghost Case APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar