Dead Shell Mega Hileli MOD APK [v1.3.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Dead Shell Mega Hileli MOD APK [v1.3.2] 1 Dead Shell Mega Hileli MOD APK [v1.3.2] 2 Dead Shell Mega Hileli MOD APK [v1.3.2] 3 Dead Shell Mega Hileli MOD APK [v1.3.2] 4 Dead Shell Mega Hileli MOD APK [v1.3.2] 5

Dead Shell Mega Hileli MOD APK [1.3.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. İnsanlara benzersiz dünya dışı ayarlarla sayısız zindanda gezinmek zorunda oldukları için tamamen yeni bir roguelike deneyimi sunuyor.


Dead Shell 1.3.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız mermi hilesi
  2. Sınırsız sağlık hilesi
  3. sınırsız enerji
  4. Krediler Düşmez
  5. Diriliş Maliyeti 0
  6. Müdahaleci REKLAMLAR KALDIRILDI
İpuçları: Aşamaya Girmeden Önce Sınırsız Cephane ve Sağlığı Etkinleştirin

Dead Shell, insanlara benzersiz dünya dışı ayarlarla sayısız zindanda gezinmek zorunda oldukları için tamamen yeni bir roguelike deneyimi sunuyor. Dahası, oyun yavaş ilerliyor, ancak düşmanla her karşılaşma şiddetli ve oyuncunun etrafındaki tüm olasılıklardan en iyi şekilde yararlanması için çok fazla potansiyele sahip. Ezici karmaşıklığına ve zorluğuna rağmen, zindanlarda ilerlemekten gelen eğlence ve ferahlık, oyuncular için her zaman yeni deneyimlerdir.


Dead Shell v1.3.2 MOD APK


Dead Shell, oyuncular için yeni zorluklar ve zindanlar yaratmak için bir zindan paletli oyun stili ve sıra tabanlı bir strateji benimser. Bu arada, sürekli olarak gerekli tüm öğeleri toplamalı, önemli seviyeleri geçmeli, patronlarla savaşmalı ve zorlu yolculukları tamamlamalıdırlar. Başarı oranı herkesin yeteneğine göre rastgeledir, ancak oyun, oynanışının ek unsurları sayesinde oyunu daha ilginç hale getirir.


Dead Shell Para Hilesi


Oyundaki ana savaş mekanizması sıra tabanlı bir stratejidir ve her şeyi daha ilgi çekici ve heyecan verici hale getirmek için daha karmaşık unsurlar içerir. Dahası, zindan yapısı birçok farklı yöne inşa edilmiştir ve oyuncu kaçamaz, ancak her düşmanla sadece küçük bir hayatta kalma şansı için yüzleşebilir. Dövüşü daha duygusal ve derinlemesine yapmak için daha fazla sistem veya yüzde devreye girdiğinden, her oyuncunun sırası savaşta önemlidir.


Dead Shell Altın Hilesi


Her Dead Shell yolculuğu sırasında oyuncular dört kişilik bir parti getirebilir ve haritadaki her canavarla savaşırken görevleri yavaşça tamamlayabilir. Karakter çeşitliliği, her canavar türü için becerileri birleştirme veya taktik değiştirme konusunda birçok yeni potansiyelin kapısını aralayacaktır. Oyuncular ayrıca yeni karakterler toplayabilir ve doğal savaş performansını iyileştirmek veya her yolculukta yeni kombinasyonlar oluşturmak için onları yükseltebilir.


Dead Shell Mermi Hilesi


Karakter çeşitliliğinin yanı sıra, oyunun silah sistemi canlıdır ve karakterlerin her dönüşünde her şeyi daha çekici hale getirir. En ilginç nokta, faydaları veya dezavantajları olan dengeleridir, böylece herhangi bir şey olabileceği zaman oyuncunun hissi daha yoğun bir şekilde uyarılır. Oyuncular ayrıca gelecek savaşlarda savaş performansını önemli ölçüde artırmak için yeni silahlar üretebilir veya mevcut silahları yükseltebilir.


Dead Shell Hile Apk


Dead Shell, yalnızca sınırlı bir süre için ortaya çıkan, ancak daha fazla zorluk ve olağandışı içeriğe sahip daha özel zindanları tanıtacak. Ayrıca yeni düşmanları tanıtıyorlar ve temel oyunda olmayan yükseltme sistemleri veya yeni silahlar aracılığıyla daha fazla sürpriz yaratıyorlar. Harika olan şey, oyuncunun başarılarına dayalı çeşitli ödül sistemlerine sahip olmaları, onları her zaman özel zorluklara aktif olarak katılmalarını ve birçok çekici avantaj elde etmelerini sağlıyor.


Dead Shell Apk indir


Dead Shell, zindan paletli ve sıra tabanlı stratejinin mükemmel kombinasyonu ile insanlara en yoğun ancak heyecan verici roguelike deneyimi getiriyor. Ek olarak, sistemleri veya ekstraları her oyuncunun sırasını veya hareketini önemli kılar ve bu da oyun kalitesinin herkesi eğlendirmek için genişlemesine neden olur.


Dead Shell indir (MOD, Mega Hilesi)


Bir önceki android oyun Wheel Offroad APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar