Chroma Squad Para Hileli MOD APK [v1.0.90]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Chroma Squad Para Hileli MOD APK [v1.0.90] 1 Chroma Squad Para Hileli MOD APK [v1.0.90] 2 Chroma Squad Para Hileli MOD APK [v1.0.90] 3 Chroma Squad Para Hileli MOD APK [v1.0.90] 4 Chroma Squad Para Hileli MOD APK [v1.0.90] 5 Chroma Squad Para Hileli MOD APK [v1.0.90] 6 Chroma Squad Para Hileli MOD APK [v1.0.90] 7

Chroma Squad Para Hileli MOD APK [1.0.90] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Kendi TV şovunu başlatmaya karar veren beş dublörü anlatan alışılmadık bir taktik RPG.


Chroma Squad 1.0.90 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi.

Chroma Squad, bir dublör ekibini yöneteceğiniz, android üzerinde taktiksel bir RPG'dir. Bu oyunda işini bırakıp kendi vücut şovunu yaratmaya karar veren beş dublörün kontrolünü ele geçiriyorsunuz. Bu oyundaki göreviniz, kartondan benzersiz kostümler ve kahraman silahları yaratmak ve düşmanlara saldırmak olacak.


Chroma Squad v1.0.90 MOD APK


Chroma Squad oyununda kamera çalışmaya başlar başlamaz, saldırılarınızı göstermeniz ve her kahramanın benzersiz yeteneklerine bağlı olarak bunları birleştirmeniz gerekir. Düşmanlarla adım adım savaşlara girin ve tüm becerilerinizi ve yeteneklerinizi gösterin. Kombo saldırıları yapın, farklı silahlar kullanın ve benzersiz öğeler yaratın.


Chroma Squad Para Hilesi


Chroma Squad, işini bırakmaya ve Power Rangers'a dayalı kendi TV şovunu başlatmaya karar veren beş oyuncu hakkında taktiksel bir RPG'dir! Oyuncuları işe alın, stüdyonuz için ekipman ve iyileştirmeler satın alın, silahlar ve karton ve banttan yapılmış dev bir robot yaratın. Kameralar açıldıktan sonra, dramatik adım adım savaşlarda renkli tulumlu beş kahramanın oyuncu kadrosunu kontrol edebilirsiniz!


Chroma Squad Altın Hilesi


Bir televizyon programı oluşturmaya karar verirseniz, programın izleyiciyi şaşırtması için Chroma Squad size nasıl davranacağınızı gösterecek. Gösteriler için çeşitli numaralar ve numaralar bulması gereken beş dublörle işbirliği yapmanız gerekecek. Kostümleri unutmayın, onlar da gösterinizde önemli bir rol oynuyor.


Chroma Squad Apk Hile


Tüm kahramanların duruma göre kullanılması gereken kendi avantajları vardır. Düşmanlarınızı ancak bu şekilde yenebilirsiniz. Chroma Squad kendi TV şovunu başlatmaya karar veren beş dublörü anlatan alışılmadık bir taktik RPG. Tek bir takımda bir araya gelip eski seti terk eden karakterler kendi kariyerlerine başlayacak ve oyuncunun onlara yardım etmesi gerekecek.


Chroma Squad Apk indir


Yüksek puanlar elde etmek için kullanıcının ekipman, aksesuarlar ve kostümler satın alması, oyuncuları işe alması ve bir reklam kampanyası yapması gerekecek. Gösteriyi yayınlama sürecinde karakterler her türlü kötülüğe karşı savaşacak ve hatta büyük patronlarla yüzleşmek için büyük bir robotta birleşebilirler.


Chroma Squad indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Tabou Stories Love Episodes APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar