The Simpsons Tapped Out Para Hileli MOD APK [v4.58.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
The Simpsons Tapped Out Para Hileli MOD APK [v4.58.0] 1 The Simpsons Tapped Out Para Hileli MOD APK [v4.58.0] 2 The Simpsons Tapped Out Para Hileli MOD APK [v4.58.0] 3 The Simpsons Tapped Out Para Hileli MOD APK [v4.58.0] 4 The Simpsons Tapped Out Para Hileli MOD APK [v4.58.0] 5 The Simpsons Tapped Out Para Hileli MOD APK [v4.58.0] 6

The Simpsons Tapped Out Para Hileli MOD APK [4.58.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Simpsonlar filminin fikrine ve hikayesine dayanarak, oyuncular güzel sarı tenli eğlence ile tanışacaklar.


The Simpsons Tapped Out 4.58.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi. Ücretsiz donut satın alma (bir mağaza açın ve Para Birimi bölümünde bir Düzine panosu satın alın. 1 jeton karşılığında);
  2. Yeterli donutunuz olmasa bile bazı ürünler satın alabilirsiniz.

Electronic Arts (EA) artık çok garip bir isim olmaktan çıktı. Çeşitli taktik oyunların, yarış oyunlarının, bulmacaların yapımcısı olarak biliniyor… EA'nın itibarının itibarı tartışılmaz. The Simsons, The Simpsons'ın bir ürünü olan efsanevi PC platformunda The Sims'in yayınlanmasından bu yana uzun bir yol kat etti. Kısa bir süre sonra, oyuncuların oyunla etkileşim miktarı önemli ölçüde fırladı. Bu prestij ve EA'nın örnek bir göstergesidir. Şimdiki dahil olmak üzere önceki tüm ürünler hala istikrarlı ve istikrarlı bir konum oluşturuyor. EA'nın başarısı hepsinden geliyor ve The Simpsons Tapped Out aynı. Elbette, Simpsonlar şehrinin tarzı oyuncu için harika bir deneyim sağlayacaktır.


The Simpsons Tapped Out v4.58.0 MOD APK


The Simpsons Tapped Out oyununda, oyunculara sürükleyici bir şehir kurma deneyimi yaşatacak. Simpsonlar filminin fikrine ve hikayesine dayanarak, oyuncular güzel sarı tenli eğlenceli ile tanışacaklar. Bir noktada, Simpson'ın babası Homer, ailenin yaşadığı şehirde yanlışlıkla ortadan kayboldu. Oyuncu, Simpsons şehrini Homer ile hızla yeniden inşa edecek. Her ne kadar Simpson ailesinin şehri, ancak oyuncuların yalnızca kişisel tercihlerine uygun olduğu sürece keyfi inşa etmeleri gerekiyor. Eksiksiz bir şehrin, hem fiziksel hem de ruhsal dolu çeşitli binalar ve hizmetler inşa etmesi gerekecektir.


The Simpsons Tapped Out Para Hilesi


Şehri yeniden inşa etmenin yanı sıra, oyuncuların çeşitli görevleri yerine getirmesi gerekiyor. Springfield'da başka üyeler ve arkadaşlar bulmak olabilir. Her görev tamamlandı. Oyuncular herhangi bir ödül alacak. Bitmiş ürünü kullanan oyuncular daha sonraki deneyimlerde daha iyi desteklenecektir. Oyuncular sadece inşa etmek ve görevler yapmakla kalmaz, aynı popüler çiftlik oyunları gibi hayvanları da büyütebilir ve yetiştirebilir. Oyun ilerledikçe, oyuncular şehri inşa etmek için daha fazla kaynağa sahip olacak. Tamamlanan işler adil bir tazminat alacaktır. Sonuç olarak, tüm faaliyetler sorunsuz ve sorunsuz ilerler.


Simpsons Tapped Out donut hilesi


Diğer oyuncularla etkileşim ve iletişim de EA'nın oyuncuya getirmek istediği bir faktördür. Sürekli olarak diğer oyuncularla konuşarak, oyuncular değerli ödüller kazanacaklar. Birlikte inşa etmek için birlikte çalışmak, arkadaşlarınızla paylaşmanın harika bir yoludur. Her insanın kendi tarzı vardır, kişiliğini diğer oyunculara kanıtlayın. Oyun hakkındaki deneyiminiz ve bilginiz önemli ölçüde artacaktır.


The Simpsons Tapped Out son sürüm apk


Simpsons Tapped Out oyunu, aynı adlı filmle aynı 2D stile sahiptir. Görüntü detayları ve konu birçok renkte, dikkatli ve dikkatli bir şekilde ifade edilir. Geniş eğlence alanı, oyuncuların eğlenmesi için son derece güzel manzaralar. Konsol düzeni basittir, anlaşılması kolaydır. Esas olarak el hareketlerine odaklanan deneyim için kullanılan alan büyük ölçüde optimize edilmiştir. Etki pürüzsüz ve esnektir, ancak 2D'dir, böylece oyun deneyim alanı için derinlik oluşturur. Ses son derece canlandırılmıştır, aynı zamanda oyun için çok fazla destek unsurudur.


Simpsons: Tapped Out apk 4.53.1


Şehir inşaatının hayranı olan Surely the Simpsons: Tapped Out sizi hayal kırıklığına uğratmayacak. Bir önceki modelin elde ettiği başarı sayesinde EA, evcil hayvanı The Simpsons'ın unsurlarını devralan esnekliğe sahip. Bu aynı zamanda EA'dan bir oyun, kesinlikle kalitesi son derece yüksek olacak. 100 milyondan fazla insanın takdir ettiği ve deneyimlediği, Simpsonlar'ın eğlenceli atmosferinde bir araya gelelim.


The Simpsons Tapped Out indir (MOD, Ücretsiz Alışveriş)


Bir önceki android oyun Dancing Road APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar