Tycoon Business Game Para Hileli MOD APK [v5.9]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Tycoon Business Game Para Hileli MOD APK [v5.9] 1 Tycoon Business Game Para Hileli MOD APK [v5.9] 2 Tycoon Business Game Para Hileli MOD APK [v5.9] 3 Tycoon Business Game Para Hileli MOD APK [v5.9] 4 Tycoon Business Game Para Hileli MOD APK [v5.9] 5 Tycoon Business Game Para Hileli MOD APK [v5.9] 6

Tycoon Business Game Para Hileli MOD APK [5.9] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bir servet oluşturucu ve bir iş adamı işletme yöneticisi olmak için gerekenlere sahip misiniz?


Tycoon Business Game 5.9 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Tycoon Business Game, oyuncular dünyanın birçok trendini kapsayan güçlü bir iş imparatorluğu kurarken rahatlatıcı bir mekanik sunuyor. Bu sayede, oyuncular hareketsiz oturma hissini yaşayacak ve hala paraya sahip olacaklar, ancak aynı zamanda her bir işletmeye nasıl yatırım yapacaklarını veya yükselteceklerini de bilmelidirler. Bu sayede, oyuncunun imparatorluğu zamanla kademeli olarak güçlenecek ve onlara yeni alanlara daha fazla erişim sağlayacaktır.


Tycoon Business Game v5.9 MOD APK


Tycoon Business Game'in içeriği basittir ve oyuncuların işletmeleri yönetmesi ve yavaş yavaş dünyanın en başarılı girişimcilerinden biri haline gelmesi içindir. Ayrıca, birçok farklı araziyi veya endüstriyi kapsayan, hatta zirveye çıkmak için diğer işletmelerle uğraşan birçok şey inşa edebilirler. Tabii ki, bir imparatorluk inşa ederken, işi genişletmek için birçok heyecan verici etkinlik ve mekanizma ile karşılaşacaklar.


Tycoon Business Game Para Hilesi


İş kurma, düşük seviyeli öğelerle başlayacak ve oyuncular işletmeleri veya makineleri yükselttikten sonra diğer öğeleri üretmeye başlayabilir. Gelecekte, birçok başka alana girebilirler, sürekli olarak her şeyi üretebilirler ve çok fazla gelir elde etmek için potansiyel ortaklara satabilirler. Gelir yaratma süreci basittir ve oyuncular daha sonra yönetim zamanından tasarruf etmek için her şeyi otomatikleştirebilir. Oyun içi yükseltme sistemi, oyuncuların işlerini çeşitli yerlere genişletmelerine olanak sağlamak için derinlemesine geliştirilmiştir. Satın alınan her yükseltme, bir karargahın performansını kalıcı olarak artıracak ve bunlar, sonsuz bir şekilde yükseltilebilir ve oyuncuların tam olarak yararlanması için daha fazla yeni işlevin kilidini açabilir. Her endüstri dalı ayrı olarak yalnızca bir yükseltme sistemi kullanabilir, ancak bunların farklı seviyeleri ve geliştirme etkileri vardır.


Tycoon Business Game Hile Apk


Tycoon Business Game, diğer birçok iş alanını simüle edecek ve oyuncular madencilik sistemine yatırım yapabilecek. Tüm mayınlı maden birimleri otomatik olarak depoya taşınabilir ve oyuncunun depo dolmadan veya sorunlar ortaya çıkmadan önce her şeyi manuel olarak satması gerekir. Oyuncular ayrıca seviyelerine göre yeni kaynak türlerinin kilidini açabilir ve hatta daha fazla gelir için madencilik performansını yükseltebilir. Oyuncuların işleri durmadan büyüyebilir ve tüm varlıklarını çeşitli amaçlara veya sektörlere yatırabilirler. Bu, insanlığın en büyük projelerini inşa etmeyi içerir ve oyuncular tekelleşip tüm ürünleri dünyaya satarak büyük bir gelir kaynağı yaratabilir. Oyuncular seviye atladıkça, yeni binalar inşa etme ve zamanla inşaat alanını kademeli olarak genişletme haklarına sahip olacaklar.


Tycoon Business Game Apk indir


Tycoon Business Game'in çeşitli alanları, oyunculara işlerini bir sonraki seviyeye taşımak veya büyütmek için her zaman daha fazla fikir verecektir. Her alanda ayrıca, kullanıcıların tüm faktörleri dengelemesine ve bir ülkeye benzer güçlü iş imparatorluklarından birini yaratmasına yardımcı olan çoklu izleme veya yönetim sistemleri olacaktır. Ayrıca, girişimci olurken birçok karmaşık zorlukla karşılaşacaklar ve sorunları etkili bir şekilde çözmek onlara kalmış.


Tycoon Business Game Apk Son Sürüm


Tycoon Business Game, birçok alanı içeren harika bir boşta oyundur. Oyunculara yüzlerce pahalı projeyle girişimci olma veya gelişen ülkelerini inşa etme konusunda en etkileyici deneyimi sunuyor.


Tycoon Business Game indir (MOD,Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Little Inferno APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar