Construction Simulator PRO Para Hileli MOD APK [v2.3]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Construction Simulator PRO Para Hileli MOD APK [v2.3] 1 Construction Simulator PRO Para Hileli MOD APK [v2.3] 2 Construction Simulator PRO Para Hileli MOD APK [v2.3] 3 Construction Simulator PRO Para Hileli MOD APK [v2.3] 4 Construction Simulator PRO Para Hileli MOD APK [v2.3] 5 Construction Simulator PRO Para Hileli MOD APK [v2.3] 6

Construction Simulator PRO Para Hileli MOD APK [2.3] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Hiç beton pompası, buldozer ve hatta kule vinci çalıştırma şansınız oldu mu?


Construction Simulator PRO 2.3 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
  2. Tam Sürüm - Full. 34.99 TL olan bu oyun bedava
Construction Simulator PRO, inşaat işlerini simüle ederek simülasyon türünü deneyimlemenizi sağlar. Oyun, Mageeks Apps and Games stüdyosunun yapım ekibi tarafından geliştirilmiştir. Simülasyon ve simülasyon oyunlarının hayranıysanız, kesinlikle benzer oyunlara aşina bir oyun stüdyosu burasıdır. Bu oyun, şirketin emülatör koleksiyonunun bir parçasıdır. Ancak bu oyun bir önceki oyunla aynı veya benzer olmayacak.


Construction Simulator PRO v2.3 MOD APK


Bu bölümde, oyuncuların yeni deneyimler yaşamasına yardımcı olacak yeni ve benzersiz özellikler var. Oyunda büyük ölçekli inşaat makinelerini kontrol etmeye hazır mısınız? Oyun, telefon ekranınızı devasa bir şantiyeye dönüştüren en yeni inşaat makinelerini sağlar. Oyun sizi şehrinizin hareketli ve güzel olmasına yardımcı olacak işler inşa etmek için bir inşaat mühendisi olan bir vatandaş konumuna getiriyor.


Construction Simulator PRO Para Hilesi


Oyun sizi şantiyede, her biri belirli bir bina veya proje için kendi yapım amaçları olan birçok farklı araca götürecek. Birçok ünlü taşıyıcı bu araçları sağlıyor ve görünüşten performansa orijinaliyle aynı grafiklere sahip olduklarını öğrenince şaşıracaksınız. Oyunculara gelişmiş sürücüleri kullanmanın gerçek hissini verin. 


Construction Simulator 2021 APK


Oyun tarafından belirlenen tüm görevleri tamamlamak için makineleri kontrol edebilmek için akıllı olun. Construction Simulator Pro'da kendi benzersiz yapınızı yaratmakta özgürsünüz. Bir inşaat kralı olmak için basit işleri öğrenin.


Construction Simulator pro apk Dayı


Construction Simulator PRO'nun başlangıcında, inşaat sürücüsü konumuna getiriliyorsunuz ve göreviniz farklı inşaat projelerine katkıda bulunmak. İlk adım, ekskavatörle evin temelini kazmaktır; ardından malzemeleri karıştırmak için beton mikseri kamyonunu kullanırsınız. Bir ev için duvarlar inşa etmek veya büyük binalar için kubbeler kurmak için vinç kullanmak gibi görevleriniz olacak. Oyuncular, her farklı inşaat aşaması için doğru makineyi seçmelidir.


Construction Simulator PRO Full Apk


Verilen misyon çok çeşitlidir; büyük ölçekte 300'den fazla farklı görevle yüzleşmek zorundasınız. Bu kadar çok görevle inşaat yapmak, sıkılmadığınızı hissettirecek. Okul yüzme havuzları, siyasi binalar veya rüzgar türbinleri gibi önemli projeler inşaata başlamak için sizleri bekliyor. Bir yük aracında malzeme veya ahşabı taşımanız gerekebilir. Ayrıca, kullanımda olan araçla görevi tamamlamakta zorlandığınızda, araçlar arasında operasyonları değiştirebilirsiniz. Ayrıca inşaat alanlarında serbestçe hareket edebilir. Daha sonraki araçlar için, kilidini açmak için önceki seviyelerden bonusları kullanmalısınız.


Construction Simulator PRO Apk Hile


Construction Simulator PRO'da bu bonusu almak için görevleri tamamlamak veya oyun içi etkinliklere katılmak gibi para kazanmanın birçok yolunuz var. Meydan okumada zorluk çekiyorsanız, görevi tamamlamak için bu parayı da kullanabilirsiniz. Binayı tamamladığınızda, bir sonraki binanın kilidini açmanıza izin verilecek. Binalar, okullar vb. kendi tarzınıza göre inşa edilecek; renk ve stil tamamen size kalmış.


Construction Simulator PRO Apk indir


Construction Simulator PRO'da şirketinizi büyütmek için malzemeleri seçin ve büyük ölçekli yapılar oluşturmaya başlayın. Bu oyunla ilgili hayranlık uyandıran bir şey, kolay anlaşılır, basit ama oldukça heyecan verici bir oyun oynamanın yanı sıra, oyunun grafiklerinin yanı sıra, birçok insanın sevdiği noktadır. Oyun, oyuncuların kendilerini en gerçekçi hissetmeleri için yüksek kaliteli 3D grafiklere sahiptir.


Construction Simulator PRO indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Gold and Goblins APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar