Rodeo Stampede Sky Zoo Safari Para Hileli MOD APK [v2.16.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Rodeo Stampede Sky Zoo Safari Para Hileli MOD APK [v2.16.0] 1 Rodeo Stampede Sky Zoo Safari Para Hileli MOD APK [v2.16.0] 2 Rodeo Stampede Sky Zoo Safari Para Hileli MOD APK [v2.16.0] 3 Rodeo Stampede Sky Zoo Safari Para Hileli MOD APK [v2.16.0] 4 Rodeo Stampede Sky Zoo Safari Para Hileli MOD APK [v2.16.0] 5 Rodeo Stampede Sky Zoo Safari Para Hileli MOD APK [v2.16.0] 6 Rodeo Stampede Sky Zoo Safari Para Hileli MOD APK [v2.16.0] 7 Rodeo Stampede Sky Zoo Safari Para Hileli MOD APK [v2.16.0] 8 Rodeo Stampede Sky Zoo Safari Para Hileli MOD APK [v2.16.0] 9

Rodeo Stampede Sky Zoo Safari Para Hileli MOD APK [2.16.0] - Android için en son sürümü ücretsiz indirin. Kendine güveniyorsan hayvanları evcilleştir ve onlara hayvanat bahçesi inşa etmeye çalış.


Rodeo Stampede Sky Zoo Safari 2.16.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para hilesi. Harcadıkça artar

Günümüzde, birkaç grafik ve hikayeye sahip birçok oyun var, belki de oynayacak ilginç bir oyun bulmak zor. Havalı bir Batılı kovboy olmaktan ve hayvanat bahçenizi basit Pixel grafikleriyle inşa etmekten hoşlanan türden insanlarsanız. Kuşkusuz Rodeo Stampede Sky Zoo Safari tam size göre bir oyundur.


Yodo1 oyunları tarafından yayınlanan Rodeo Stampede, Subway Surfers'a benzer sonsuz bir koşucu oyunudur . Bu oyunda oyuncular, vahşi hayvanları yakalamak için bir dağ geçidine koşan ve daha sonra yakalanan hayvanlarla bir hayvanat bahçesi inşa eden bir kovboy.


Rodeo Stampede Sky Zoo Safari v2.16.0 MOD APK


Günlük ödüllü oyunların aksine, Rodeo Stampede'de oyuncuların ödül kazanmak için her gün giriş yapmaları gerekmiyor. Oyuncuların bu oyunda yapması gereken her şey basit: "Dokun ve basılı tut". Savannah'daki Pixel grafik ve fantezi pisti için sevilen bu oyun, yaklaşık yüz bin indirme sayısını etkiledi.

Bu oyun 150 MB boyutundadır. ve ortalama bir mobil depolama alanı gerektirir. Bu nedenle, oyuncunun uzun bir günün ardından rahatlaması için bu oyun en iyi seçimdir.


Rodeo Stampede Sky Zoo Safari 2.16.0 Para Hile Apk


Rodeo Stampede'nin diğer sonsuz koşucu oyunları gibi benzer kuralları vardır, ancak oyuncuların keyif alabileceği daha şaşırtıcı şeyler vardır. Genel olarak, Rodeo Stampede'de oyuncunun görevi yeni hayvanları evcilleştirmek, hayvanları gökyüzü hayvanat bahçesine getirmek, hayvan yaşam alanını yükseltmek, gökyüzünde bir hayvanat bahçesi inşa etmek ve müşterilerin para kazanması için burayı açmaktır.


Rodeo stampede Apk hile


Öncelikle oyuncular ilk kez giriş yaptıklarında kovboyun hangi cinsiyetini tercih edeceklerini seçme şansına sahip oluyorlar. İkinci olarak, oyunun talimatı belirir ve oyunculara bu oyunun “Dokun ve basılı tut” anahtarını gösterir. Batı kovboyunun vahşi hayvanların izini sürdüğü Savannah vadisinde. Oyuncular, hayvanlara yaklaşmak için telefon ekranına "dokunur" ve üzerlerine binmek için parmaklarını tutarlar.


Rodeo Stampede Sky Zoo Safari Hile Apk


Oyun boyunca oyuncular birçok farklı vahşi hayvana olabildiğince uzun süre binmek zorundadır. Kısa vadede, oyuncuların sürdüğü hayvanlar çıldıracak ve oyuncuları atmaya çalışacaktır. Oyuncular yeni bir hayvana bindiklerinde, oyuncuların ve hayvanların arkadaş edinmesi zaman alacak, oyuncular yeni hayvanları evcilleştirebilirse para kazanılacaktır. Bu nedenle, oyuncuların sürmek için yeni bir hayvanı yakalayacak kadar esnek ve hızlı olmaları gerekir. Ayrıca, oyuncuların yere düşebilecek hayvanlar veya oyuncular arasındaki mesafeyi dikkatlice tahmin etmeleri önemlidir.


Rodeo Stampede APK 2023


Rodeo Stampede'de birçok oyuncunun havalı bulduğu bir şey, oyuncuların hayvanları evcilleştirdikten sonra fotoğraf çekmek için kullanabilecekleri devasa bir kamera. Dahası, bu kamera birçok açıdan fotoğraf çekebilir, oyunculara birçok türde fotoğraf çekebilir, ayrıca her resim yeni bir tür hayvanı evcilleştirdiklerinde oyuncuların günlüklerini yapmak için bir kitaba yapıştırılır.


Rodeo Stampede Apk indir


Hayvanları evcilleştirdikten sonra, oyuncular hayvan için bir yaşam alanı inşa etmek için gökyüzü hayvanat bahçesine gidecek. Bu, oyuncuların hayvanat bahçelerini geliştirmelerine ve müşterilerin ziyaret etmeleri için açmalarına yardımcı olacak. Oyuncular açık hayvanat bahçesinde para kazanabilir, yeni bir hayvana sahip olabilir ve sonsuz bir koşucuda görevler yapabilir. Ayrıca, oyuncular hayvanları yükseltebilir ve aynı zamanda yeni dünyayı keşfetmek için gemi kullanılır. Oyunun para birimi altın paradır. Oyuncular birçok şekilde altın para kazanabilirler, bu nedenle oyuncular uçurumda ne kadar uzağa koşarsa oyuncular o kadar çok altın para kazanır veya oyuncular bir piste başladığında görev yapar.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar