Puppet Soccer 2014 Para Hileli MOD APK [v3.1.6]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Puppet Soccer 2014 Para Hileli MOD APK [v3.1.6] 1 Puppet Soccer 2014 Para Hileli MOD APK [v3.1.6] 2 Puppet Soccer 2014 Para Hileli MOD APK [v3.1.6] 3 Puppet Soccer 2014 Para Hileli MOD APK [v3.1.6] 4 Puppet Soccer 2014 Para Hileli MOD APK [v3.1.6] 5 Puppet Soccer 2014 Para Hileli MOD APK [v3.1.6] 6

Puppet Soccer 2014 Para Hileli MOD APK [3.1.6] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Kafa Topu oyununun benzeri olan bu oyunda bir ülkeyi temsil edecek bir oyuncu seçme şansınız olacak.


Puppet Soccer 2014 3.1.6 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Futbol her zaman tüm dünyada insanlar tarafından sevilmiş ve kral sporu olmuştur. Her Dünya Kupası sezonu gelir ve her birimiz yine en iyi maçları görmek için can atarız. Zor işlerden sonra stresi azaltmamıza yardımcı olan bir spordur. Kardeş kardeşliği birleştirmeye yardım edin. Klasik futbol maçlarını doğrudan cep telefonunuzda yaşamak için Puppet Soccer 2014'ü indirin. Futbol tutkunuzu tatmin etmenize yardımcı olun.


Puppet Soccer 2014 v3.1.6 MOD APK


Oyunculara futbola yeni bir bakış açısı kazandırmak için. Hem basit hem arkadaş canlısı hem de ilginç bir futbol oyunu yaratma arzusu. Oyun yapımcısı bize Puppet Soccer 2014'ü getirdi. Bu yeni futbol oyunları türü, mobil oyun pazarında hızla bir ateş haline geldi. Bir futbol türü uzun bir oyun değildir. 


Puppet Soccer 2014 eski sürüm


Piyasadaki popüler oyunlar gibi oyuncuların çok fazla zaman ve para harcamasına izin vermeyin. Boş zamanınız olduğunda da oynayabilirsiniz. Sevdiğiniz cep telefonunuzda istediğiniz zaman, istediğiniz yerde çalınabilir. Oyunun bize verdiği deneyimlere daha yakından bakalım.


Puppet Soccer 2014 Para Hilesi


Puppet Soccer 2014'e geldiğinizde, bir ülkeyi temsil edecek bir oyuncu seçme şansınız olacak. Göreviniz, topu fileye atarak bu oyuncuyu takım oyuncunuza karşı kontrol etmek olacaktır. Takım kazanacak daha fazla gol atarsa ​​zaman sınırı sona erer. 


Puppet Soccer 2014 Hile Apk


Rakibinizin topunuzu ve hedefinizi tekmelemesini engellemeniz ve engellemeniz gerekecek. Bununla birlikte en çok rakibin kalesine şut atmaya çalışın. Lütfen pratik yapmak ve seviyenizi geliştirmek için biraz zaman ayırın. Ne kadar çok oynarsan, o kadar iyi olursun. Becerileriniz ne kadar yüksekse, rakiplerinizi yenmek o kadar kolay olacaktır. En prestijli kupayı fethetmeye çalışın.


Puppet Soccer 2014 Altın Hilesi


Puppet Soccer 2014'te dünya çapında seçebileceğiniz 32'den fazla ülke var. Her ülkenin o ülkeyi temsil eden oyuncuları olacaktır. En sevdiğiniz ülkedeki oyuncuları özgürce seçebilir ve deneyimleyebilirsiniz. 


Puppet Soccer 2014 Apk indir


Futbolda en çok hayran olduğunuz takım için savaşın. Oyuncular için can sıkıntısı yaratmadan son derece çeşitli. Her ülkenin kendi ülkesini temsil eden kendi bayrak rengi olacaktır. Oyuncular, futbol maçlarına katılmak için kendi ulusal bayrak renklerini giyeceklerdir. Uluslardaki oyuncular arasında zorlu ve şiddetli bir savaş. Kaçırmayacağınız tarihin en büyük oyunu.


Puppet Soccer 2014 indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun War Of Stealth Assassin APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar