Kill Shot Bravo Mermi Hileli MOD APK [v10.9]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
GIF
Kill Shot Bravo Mermi Hileli MOD APK [v10.9] 1 Kill Shot Bravo Mermi Hileli MOD APK [v10.9] 2 Kill Shot Bravo Mermi Hileli MOD APK [v10.9] 3 Kill Shot Bravo Mermi Hileli MOD APK [v10.9] 4 Kill Shot Bravo Mermi Hileli MOD APK [v10.9] 5 Kill Shot Bravo Mermi Hileli MOD APK [v10.9] 6

Kill Shot Bravo Mermi Hileli MOD APK [10.9] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Rehine kurtarma, canavar öldürme gibi birçok zorlukla savaşmaya hazır olun.


Kill Shot Bravo 10.9 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız enerji hilesi
  2. Sınırsız mermi hilesi

Herkesin favori nişancı oyunu, bu nedenle her hafta piyasaya sürülecek yeni bir şeyler vardır. İlgi alanlarını değiştirmek veya yeni bir oyuncu topluluğu bulmak isteyen oyuncular için Kill Shot Bravo'yu deneyin . Güzel grafikler, arkadaş canlısı oyuncular, çekici savaşlar bu oyunun büyük beğeni toplayan kriterleridir.


Kill Shot Bravo v10.9 MOD APK


En iyi atış deneyimini sunmak amacıyla tasarlanan Kill shot Bravo, birçok farklı zorluğa sahiptir. Diğer oyunlarda yaşadığın bu önceki deneyimler aynı olmayacak. Bu oyunun hızı çok daha hızlıdır, tepki hızlı ve doğru karar olmalıdır. Ölümcül keskin nişancı silahları, makineli tüfekler ve en son askeri teçhizatlar savaşta size yardımcı olacaktır. Bu ekipman, birçok durumda çok yönlü, güçlü kullanımları ile dünyanın en yenisidir. Bu, oyuncuların sürekli olarak güncelleme yapmasını, bunları akıcı bir şekilde kullanmayı öğrenmesini gerektirir.


Kill Shot Bravo 10.9 Para Hile Apk


"Kill Shot Bravo" da orduya katılın, oyuncular gerçek kahramanı oynayacak. Oyundaki savaş anlamsız değil, barışı koruyoruz. Birincisi, en sık göreviniz terörist ordusuyla yüzleşmektir. Dünyanın dört bir yanındaki masum insanları şiddetli komplolarla tehdit eden güçlerdir. Konum ve planlama bilgileriniz olduğu sürece, hızlı bir şekilde bir helikoptere binecek ve savaş alanına gideceksiniz. Teröristler çok şiddetli ve tamamen silahlı. Çalıştırırken, kendinize ve takım arkadaşlarınıza zarar vermekten kaçınmak için dikkatli olmanız gerekir. Ayrıca zombilerle yüzleşmek ve kötü ordulara savaş açmak gibi daha da zor görevlerle karşılaşacaksınız. Bu dünya artık kötü olmayana kadar kavgalar asla durmayacak.


Kill Shot Bravo 10.9 Mermi Hile Apk


Oyunda oyuncular rehine kurtarma görevlerine katılacak, canavarları öldürecek, birçok zorlukla yüzleşecek. Ayrılmayacaklar, büyük görevler olmak için birleştirilecekler. Her görev, diğer görevlerin aksine özel olarak yapılır. Bu görevlere çekileceksiniz ve sonuna kadar oynamak isteyeceksiniz. Oyun hakkında tutkulu olanları memnun etmek için, her yeni yamada güncellenen farklı görevler olacak.


Kill Shot Bravo 10.9 Enerji Hile Apk


Ormanlar, karlı dağlar veya bataklıklar gibi farklı sahneler, savaşmak için acele etmeniz gereken yerlerdir. Bu yerlerin farklı arazileri var. Savaşa başlayan oyuncular her şeyi iyice incelemelidir. Çünkü hazırlık yapmadan kazanmak imkansızdır. Meydan okumalar, mevcut araziye bağlı olarak oyuncular için büyük bir dezavantaj yaratacak şekilde tasarlanacak. Arazinin özelliklerini önceden bilmek, yanınızda uygun silah ve teçhizatı getirerek, zayıflıkları sınırlandırmak için stratejiler araştırmanıza olanak tanır. Kazanma şansınız büyük ölçüde artacaktır. Bazen, saldırı kampanyası yürütmek için yoğun nüfuslu bir şehre bile acele etmeniz gerekir. Oyuncular için bir başka zorluk da masum insanların hayatını sağlamaktır.


Kill Shot Bravo APK son Sürüm


Rekabetçi maçlarda, ordunuz kurtarmaya karşı savaşmak için farklı bir orduyla ekip oluşturacak. Kurtarma görevi tamamlanacak, ancak dikkate almanız gereken başka bir şey var. Size katılan askeri ekip rekabet etmeye ve şöhret kazanmaya çalışıyor. Çok sayıda düşmanı öldürmek için takım arkadaşlarınızla yakın işbirliği içinde olmalısınız. Maçın sonunda daha çok düşman öldüren taraf kazanır.


İnternetsiz silah oyunu indir


Ayrıca şut yeteneğinizden eminseniz PvP maçlarına katılabilirsiniz. Bu nedenle, oyuncular bu zorluklarla savaşmak ve onları yenmek için ellerinden geleni yapmalıdır. Bunun gibi oyunlar çok fazla endişe ve gerginlik getiriyor. Çünkü rakipleriniz sizin seviyenizdeki insanlardır. Ayrıca silah kullanmada ustadırlar, iyi bir taktik vizyona sahiptirler ve her durumda hızlı tepki verirler. Bu savaşların ödülleri de oldukça büyük. Parayı aldıktan sonra, aradığınız ekipmanı yükseltmek için kullanın.


Kill Shot Bravo'yu İndir (MOD, Enerji - Cephane Hilesi)


Önceki android oyun Stick Warfare Blood Strike APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 1 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
1
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0

"Kill shot bravo"

Onur

2 yıl önce

9999999999 kill shot bravo 1.00000000 kill shot bravo

Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar