Stick Warfare Blood Strike Para Hileli MOD APK [v8.1.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Stick Warfare Blood Strike Para Hileli MOD APK [v8.1.0] 1 Stick Warfare Blood Strike Para Hileli MOD APK [v8.1.0] 2 Stick Warfare Blood Strike Para Hileli MOD APK [v8.1.0] 3 Stick Warfare Blood Strike Para Hileli MOD APK [v8.1.0] 4 Stick Warfare Blood Strike Para Hileli MOD APK [v8.1.0] 5 Stick Warfare Blood Strike Para Hileli MOD APK [v8.1.0] 6

Stick Warfare Blood Strike Para Hileli MOD APK [8.1.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyundaki silahlar, av tüfeği, tabancalar, SMG'ler ve kullanabileceğiniz daha pek çok özel silahla son derece çeşitlidir


Stick Warfare Blood Strike 8.1.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
  2. Sınırsız altın hilesi
  3. Tüm setlerin ve silahların kilidi açıldı.

Atış oyunları da sadece bir nişancı değil, birçok türe ayrılmıştır. Çoğunun ortak bir yönü vardır; karmaşık hikayeler ve aynı derecede karmaşık bir oyun vardır; oyuncuların oyunu tamamlamak için birçok şey yapması gerekiyor. Ancak Stick Warfare Blood Strike, oynanışı oyuncunun şimdiye kadar bildiğinden çok daha basit olduğunda bir istisnadır. Stick Warfare: Blood Strike codes, Oyundaki her şey, mümkün olduğunca sadeliği hissetmek için maksimum ölçüde basitleştirilmiştir. Eşsiz bir stille, oyuncular deneyimlemek için bir oyun seçerken kesinlikle harika bir deneyim yaşayacaklar.


Stick Warfare Blood Strike v8.1.0 MOD APK


Oyuncular atış oyunları deneyimlediyse, oyuncuların deneyimlemesi için gerçekçi bir grafik stiline sahipler. Oyuncular, hissetmeniz için vahşi savaş alanında harika deneyimler getirdiklerini görebilirler. Ancak bu oyun sadece boş bir sayfadaki basit satırlara benziyor. Oyuncu, oyundaki her karakter tasarım hareketiyle basitliğini görebilir. 


Stick Warfare Blood Strike hile apk


Stick Warfare Blood Strike oyunundaki karakterler son moda bir market tarzı olan erkek çıkartma stili ile tasarlanmıştır. Oyunun sadeliği, oyunu daha az çekici hale getirecek şey değil, aynı zamanda bu oyunun cazibesi. Basit bir grafik stiliyle oyuncular, oyunu deneyimlemek için orta menzilli veya düşük menzilli bir cihazla oyun oynayabilir. Bu yüzden oyun deneyimine gelen birçok farklı nesne ile oyuncuların çok fazla ilgi görmesi garip değil.


Stick Warfare Blood Strike 8.1.0 Para Hile Apk


Basit bir grafik stiliyle birleştirildiğinde, oyuncular, oyuncuların hızlı bir şekilde tanışması için basit bir oyun deneyimine sahip olacak. Oyuncular kaydırma tarzında sola veya sağa hareket edecek ve ekranda görünen düşmanlara saldıracak. Ekranın sol tarafından bir canavar belirirse, sol taraftaki ateş düğmesine basın ve aynı şeyi sağda da düşmana saldırmak için yapın. Oyuncu oyuna ilk defa giriyorsa, oyuna alışması çok uzun sürmez. Sadece bu basit adımlarla oyuncu, oyunu profesyonel bir oyuncu olarak oynayabilir. Ancak düşman sayısının çok fazla olduğu zamanlar vardır; oyuncu hiçbir şey yapamaz ama saklamak için büyük boyutlu kaplardan yararlanamaz. Oyuncuların onlara saldırmak ve aşamaları tamamlamak için uygun andan yararlanmaları gerekir.


Stick Warfare Blood Strike 8.1.0 Altın Hile Apk


Bu oyunun diğer atış oyunlarına göre oldukça farklılıkları olsa da yine de ortak bir nokta var: silah sistemi. Oyunun silah sistemi son derece çeşitlidir ve oyuncular onu açıp kullanabilir. Oyundaki silahlar, av tüfeği, tabancalar, SMG'ler ve kullanabileceğiniz daha pek çok özel silahla son derece çeşitlidir. Her silahın savaşta kullanım için farklı özellikleri vardır. Ayrıca oyunun heyecan verici bir özelliği de var, yani daha güçlü hale gelme seviyesi. Oyuncular cephaneye yükseltebilir, hasarı artırmak için yükseltebilir ve daha birçok şey yapabilir. Hepsi oyunculara savaşmak için yeni güçler veriyor.


Stick Warfare Blood Strike İndir (MOD, Sınırsız Para ve Altın Hilesi)


Bir önceki android oyun Wild Sky TD APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar