Chaos Battle League Hileli MOD APK [v3.0.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Chaos Battle League Hileli MOD APK [v3.0.1] 1 Chaos Battle League Hileli MOD APK [v3.0.1] 2 Chaos Battle League Hileli MOD APK [v3.0.1] 3 Chaos Battle League Hileli MOD APK [v3.0.1] 4 Chaos Battle League Hileli MOD APK [v3.0.1] 5 Chaos Battle League Hileli MOD APK [v3.0.1] 6

Chaos Battle League Hileli MOD APK [3.0.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Chaos Battle League'de rakiplerinizi acı dolu bir dünyayla tanıştırmak için çağlara yayılan en ikonik karakterlere komuta edin!


Chaos Battle League 3.0.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Dumb Enemy (düşman minyonları çağıramaz)
Şu anda strateji oyunları en popüler oyun türü haline geldi ve birçok oyuncu tarafından eğlence yöntemi olarak seçiliyor. Chaos Battle League – PVP Aksiyon Oyunu , günümüzün en çok aranan strateji oyunlarından biridir. Neden en popüler oyun haline geldiğini biliyor musunuz? Oyunun lansmanı, güçlü oyun topluluğundan hızla büyük destek aldı. Oyun, oyuncuların tüm zorluklarını keşfetmek için çok zaman harcamasını sağlayan en iyi savaş aşamalarıyla birleştirilmiş birçok önemli taktik seviye inşa etti.


Chaos Battle League v3.0.1 MOD APK


Chaos Battle League, eğlenceli bir karakter sistemi ile bir ortaçağ ortamında inşa edilmiş klasik bir strateji oyunudur. Oyun dünyasında oyuncular gerçek zamanlı PvP tarzı savaşlara girerler. Birinci sınıf seviyeler entegre edildi ve oyuncuların eğlenmesi için şiddetli savaşlar getirdi. Komutan rolünde ordularınızı kontrol edecek ve savaşmak için savaş alanlarına göndereceksiniz.


Chaos Battle League Para Hilesi


Chaos Battle League, hızlı tempolu gerçek zamanlı savaşlarda oluşturulmuş bir oyundur. Oyuncular, dünya çapında birçok rakiple tanışma ve birçok zorlu mücadelede onlara katılma fırsatına sahip olacaklar. Çoğunlukla, savaşlar kaotik savaş alanlarındaki çatışmalar ve sık sık değişen düşmanlardır. Ünvanı kazanmak için oyuncunun düşmanı yenmek için savunma bariyerleri oluşturması gerekir. Ayrıca, savaşlar genellikle 1-2 saat sürer ve rakibinizi yenmek ve hızlı bir şekilde birçok bonus puan toplamak için uygun şekilde plan yapmalısınız.


Chaos Battle League Karakter Hilesi


Benzer oyun türleri gibi, Chaos Battle League'deki karakterler de ekran boyunca yatay olarak hareket ettirilir. Rakibi devirmek için güçlü saldırılar gerçekleştirmek için benzersiz becerilerinizi harekete geçirmek için inisiyatif alacaksınız. Ayrıca dövüşmek için yetiştirilen karakterlerin tamamı büyük güç ve yeteneklere sahip karakterlerdir. Böylece görevleri tamamlamak daha hızlı gerçekleşecektir. Çoğunlukla, UFO vs. scout veya Gunslinger vs. Cyclops gibi farklı savaş alanları oynanır. Onları savaş alanında hızla yenmek için mükemmel stratejiler kullanın.


Chaos Battle League Hile apk


Chaos Battle League'de oyuncular birçok farklı türde düşmanla karşılaşmak zorunda kalacak, bu da heyecan verici bir saldırı deneyimi anlamına geliyor. Bununla birlikte, savaşlar oyuncu için çok fazla baskı yapmaz, ancak zamanında savaşamamaları için düşmanı yenmek için tüm karakterlerinizin becerilerini etkinleştirir. Ayrıca, kart takas etmek için Lonca kampanyasına katılın ve birçok benzersiz yeni kartın kilidini açmak için görevleri hızla tamamlayın. Ayrıca, bir savaşta zafer pozisyonunu kazanmaya çalışın, yoksa kaybeden olursunuz.


Chaos Battle League apk indir


Hızlı öğe yükseltmeleri çok önemlidir ve gerçek zamanlı savaşlardan elde edilen kazanımların %80'ini oluşturur. Oyuncular, kahramanların dövüş tekniklerine odaklanmalı ve onları şiddetli dövüşte geliştirmelidir. Karakterlerin çoğunun güçlü yönleri vardır ve her karakterin güçlü ve zayıf yönleri olacaktır. Bazı karakterler savaşlarda iyi dövüş becerilerine sahip olacak, ancak eşit derecede savunmasız bazı karakterler muazzam hasar veriyor. Bu nedenle, onları düşmanla savaşmak için en güçlü yeteneklerle donatmak için ödülleri kullanın. Ayrıca oyuncular, savaşlara daha etkin bir şekilde katılmak için kahramanları da komuta etmeli ve kontrol etmelidir.


Chaos Battle League'i indirin (MOD, Dumb Enemy)


Bir önceki android oyun Fork N Sausage APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar