Los Angeles Crimes Mermi Hileli MOD APK [v1.6.2]

Puan: 4.25 (Oylar: 4)
Los Angeles Crimes Mermi Hileli MOD APK [v1.6.2] 1 Los Angeles Crimes Mermi Hileli MOD APK [v1.6.2] 2 Los Angeles Crimes Mermi Hileli MOD APK [v1.6.2] 3 Los Angeles Crimes Mermi Hileli MOD APK [v1.6.2] 4 Los Angeles Crimes Mermi Hileli MOD APK [v1.6.2] 5 Los Angeles Crimes Mermi Hileli MOD APK [v1.6.2] 6

Los Angeles Crimes Mermi Hileli MOD APK [1.6.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Küresel bir topluluk tarafından yaratılmış çeşitli sürükleyici dünyalar oynamanıza, yaratmanıza ve keşfetmenize olanak tanır!


Los Angeles Crimes 1.6.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız mermi hilesi
Los Angeles Crimes - Suç, polisin veya toplumun herhangi bir bileşeninin nefret ettiği bir şey olsa da. Güvenlik, düzen ve yaşam sistemini alt üst ediyorlar. Onlarla herkes barış içinde yaşayamaz. Normal insanlar mallarından ve canlarından korkarlar ve polis düzenli olarak korunmalıdır. Ama oyun dünyasında çok ilginç bir suçlu çünkü herhangi bir kurala bağlı değil. GTA, RPG tarihindeki en başarılı oyunlardan biridir. Şimdiye kadar çalışmalarına ve bugün oyuncular arasında popüler olan ve forumda oldukça aktif olan yeni sürümleri yayınlamaya devam ediyor. 


Los Angeles Crimes v1.6.2 MOD APK


Los Angeles Crimes, efsanevi oyunla karşılaştırılabilir olmasa da, oyunun çoğunu kopyalamayı başardı. RAIN CITY STUDIO bu oyunu kısa süre önce Google Play'de yayınladı ancak oyunculardan çok fazla ilgi ve övgü aldı. 100.000'den fazla indirme yapıldığına dair lansmanından sadece iki gün sonra, en bariz gösteri.


Los Angeles Crimes Mermi Hile Apk


Üreticinin tanıtımı olarak, açık bir rol yapma oyunudur, ancak içerik, aynı türdeki tüm ürünler gibi değildir. Ancak yine de sık sık bu oyunun tasarlanacağını görüyoruz. Ortaçağ bağlamında, büyülü olan her şeyin gerçek olduğuna inanılıyor. Bu, bu yaratıcı oyun için verimli bir zemin çünkü çok fazla gerçek fiziği takip etmek zorunda değil.


Los Angeles Crimes Hile Apk


Los Angeles Suçları, GTA'nın hikayesini takip ederek gerçek dünyaya geliyorsunuz. Ana karakter, karanlık yeraltı dünyasındaki konumunu savunmaya çalışan bir suçluyu oynayacak. Aklınıza gelebilecek tüm silahlar ve araçların yanı sıra karanlık numaralarla. Bu sefer en kötüsü olun. Polisin sizi takip etmeyi bırakmasına izin vermeyin, ancak oyuncuyu asla hükümet tarafından ele geçirilmemelidir. Oyun ancak hapse girerseniz sona erecektir.


Los Angeles Crimes Online APK


Oyun kontrol mekanizması, karakterin hareket yönünü kontrol etmek için sadece bir Android Stick kullandığınızda da oldukça basittir. Suçlularımız 3. görünümden izlenecek, böylece onları her yerde kolayca gezinebilirsiniz. Ayrıca hırsızlık, araba, kamu mallarını sabote etme ve polis saldırıları gibi suçları gerçekleştirmek için silahlarınız da var. Bir karakteri kontrol ederken, oyuncunun bir analog çubuk ve sanal işlem düğmeleri kullanmasına izin verildiğini görebilirsiniz. Ancak aracı çaldığınızda, simülasyon oyununda kontrolleri geleneksel bir araba kontrolörüne çeviriyor olacaksınız.


Los Angeles Crimes APK -- PARA hilesi


Los Angeles Crimes, çevrimiçi bir oyundur; Dünyanın herhangi bir yerindeki arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz çünkü oyunun sadece bir sunucusu var. Arkadaşlarınla ​​şehri yok et, bankayı soy ve başka çılgın şeyler yap Birçok güzel araba, özel, çeşitli silahlar, hatta oyuncular füzeleri görecek. Diğer oyuncularla sohbet veya sesli sohbet ile etkileşim kurun (bu özellik oyuncunun mikrofonuna erişim gerektirir) Oyun oldukça hafiftir (~ 180MB), Android 5.0 ve üstü, 512MB RAM kullanan cihazlar gerektirir


Los Angeles Crimes Online'ı İndirin (MOD, Sınırsız Mermi Hilesi)


Bir önceki android oyun Stickman Partisi APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 4 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar