Cube Wars Battle Survival Hileli MOD APK [v1.67]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Cube Wars Battle Survival Hileli MOD APK [v1.67] 1 Cube Wars Battle Survival Hileli MOD APK [v1.67] 2 Cube Wars Battle Survival Hileli MOD APK [v1.67] 3 Cube Wars Battle Survival Hileli MOD APK [v1.67] 4 Cube Wars Battle Survival Hileli MOD APK [v1.67] 5

Cube Wars Battle Survival Hileli MOD APK [1.67] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Minecraft oyunlarını seven oyuncuların aşina olduğu bir 3D blok görüntü ile geliştirilmiş bir oyundur; Bakalım oyun size ne gibi heyecan verici şeyler getirecek.


Cube Wars Battle Survival 1.67 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Düşmanlar saldırı yapmaz.

Cube Wars Battle Survival, oyunculara gündelik atış, savaş royası ve daha pek çok harika mod ile heyecan verici bir atış aksiyon türü oyunu sunuyor. Oyun, bir aksiyon oyununu inanılmaz derecede taze yapan basit ama renkli grafiklere sahiptir. Çok fazla şiddet unsuru yok, bu yüzden oyun çok oyuncu dostu. En gerçekçi deneyim için 3D grafiklerle dramatik silah savaşlarını deneyimleyin. Bu 3D oyunun sunduğu benzersiz özellikleri deneyimlemek için bu oyunu oyun listenize ekleyin.


Cube Wars Battle Survival v1.67 MOD APK


Cube Wars Battle Survival, oyundaki karakterleri ve manzaraları oluşturan bloklarla 3D trend olan bir görsel gelişime sahiptir. Kanlı silahlı savaş aksiyon oyunlarından farklı olarak, oyun hiç şiddet ve vahşet unsurları getirmiyor, oyunculara her yaşa uygun komik ve eğlenceli savaş sahneleri sunuyor. Yeni karakterleri yaratan şekiller sayesinde oyundaki renkli sahne, ilginç savaş sahnelerine neşe ve renk katarak oyuncunun deneyimini eğlenceli hale getirmeye katkıda bulundu.


Cube Wars Battle Survival Para Hilesi


Silahlı çatışmaları bu kadar dramatik ve heyecanlı kılan şey, yüksek hasarlı silahların ve tüm rakipleri yok ederek ve savaş alanını sallayarak savaş alanını harekete geçiren oyuncuların kullanılmasıdır. Oyun ilginç ve güçlü bir silah cephaneliğinin yanı sıra oyuncuların kendi tercihlerine göre seçebilecekleri bir dizi silahla birlikte geliyor. Ek olarak, silahlarla uyumlu güçlü yönlerin tanıtımına yardımcı olacaktır. Arenaya girin, tüm engellere ve düşmanlara karşı kullanmak için zorlu silahları seçin ve en güçlü oyuncu olmak için skor tablolarının zirvesine çıkın.


Cube Wars Battle Survival Altın Hilesi


Her zamanki çekim modlarından çok sıkıldınız mı? Eğer öyleyse, Battle Royale kesinlikle beğeneceğiniz bir mod çünkü oyunu çeşitlendirmek ve modern aksiyon oyunları trendine ayak uydurmak için yaratıldı. 


Cube Wars Battle Survival Hile Apk


Ancak özellikle unutmayın, bu beceri yoğun oyun moduna girdikten sonra yeniden dirilemeyeceksiniz ve hayatta kalan son kişi olmak için çok fazla pratik yapmanız gerekecek. Bu oyun modu hata yapmanıza izin vermiyor, bu yüzden mümkün olan her yolu kullanmaya çalışın. Dikkatli olun ve hayatta kalan son kişi olmak için tüm düşmanları yok edin.


Cube Wars Battle Survival Apk indir


Ekrandaki bir aksiyon yıldızı gibi görünen bir karakteri mi yoksa düşmanlarla savaşmak için sevimli, eğlenceli karakterleri mi seviyorsun? Oyun, oyuncuların kendi tarzlarını özgürce ifade edebilmeleri için birçok stil grubuna ayrılacak şekilde tasarlanmış farklı kostümlere sahip çeşitli bir karakter sistemine sahiptir. Her savaştan sonra ödüller toplayarak karakterleri almak için savaşa katılabilir veya cüzi bir maliyetle olağanüstü karakterler elde edebilirsiniz. Şiddetli silahlı savaşa dalın ve dövüş becerilerinize en uygun karakteri seçerek tarzınızı ortaya koyun.


Cube Wars Battle Survival Mermi Hilesi


Oyun, becerilerini geliştirmek isteyen oyuncular için farklı zorluk seviyelerinde zorluklar içeriyor. Oyuncular, size karşı duran ağır silahlı düşmanlarla seviye tabanlı silahlı çatışmalara girecek ve görevinizi tamamlamanıza engel olacak. 


Cube Wars Battle Survival Apk Son Sürüm


Oluşturulan bu seviyelerle oyun, oyunculara çeşitlilik sağlar ve oyuncuların gerekli becerileri geliştirmeleri için kendilerine meydan okumaları için koşullar yaratır. Diğer oyuncularla silahlı çatışmalarda veya battle royale modunda savaşlara daha iyi hazırlanın. Yukarıdakilerden dolayı, birçok farklı seviyeyi geçmeye çalışın ve silahınızla şampiyon olun.


Cube Wars Battle Survival indir (MOD, Düşman Hilesi)


Bir önceki android oyun Kinja Run APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar