FoxOne Special Missions Uçak Hileli MOD APK [v1.7.1.29RC]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GIF
FoxOne Special Missions Uçak Hileli MOD APK [v1.7.1.29RC] 1 FoxOne Special Missions Uçak Hileli MOD APK [v1.7.1.29RC] 2 FoxOne Special Missions Uçak Hileli MOD APK [v1.7.1.29RC] 3 FoxOne Special Missions Uçak Hileli MOD APK [v1.7.1.29RC] 4 FoxOne Special Missions Uçak Hileli MOD APK [v1.7.1.29RC] 5 FoxOne Special Missions Uçak Hileli MOD APK [v1.7.1.29RC] 6

FoxOne Special Missions Uçak Hileli MOD APK [1.7.1.29RC] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Uçağınıza yerleşik toplar, havadan havaya füzeler, bombalar vb. ekleyip zamanı geldiğinde kullanabilir, düşmanı hızlı bir şekilde yenebilirsiniz.


FoxOne Special Missions 1.7.1.29RC APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Uçak Hilesi
  3. Tüm Kilitler Açık
Ünlü FoxOne serisinde FoxOne Special Missions Free adlı yepyeni bir oyun henüz yayınlandı. Bu, savaş alanında bir kahraman paralı asker pilotuna dönüşme şansınız. Bu sürümle birlikte, tanıdık özellikleri korumanın yanı sıra, yeni hedefler, yeni sahneler, yeni silahlar vb. dahil olmak üzere ziyaret etmenizi bekleyen birçok yeni iyileştirme de var. Hayatta kalmanın birçok aşaması sizi en tehlikeli düşmanla yüzleşmeye zorluyor.


FoxOne Special Missions v1.7.1.29RC MOD APK


Oyuncunun ihtiyaçlarına bağlı olarak düşükten yükseğe grafik seçiminin yanı sıra, titiz ayrıntılarla oluşturulmuş yeni sahneler. Size mümkün olan en iyi HD grafik kalitesini sunarken, küçük dosya boyutu bu harika oyunu oynamanızı kolaylaştırır. Etraflarında olup biten her şeyi simüle eder, canlı bir şekilde yeniden üretirler. Havanın tadını çıkarmanıza, havada olduğunuzu hissetmenize ve yakındaki tehlikelerle yüzleşmenize yardımcı olan budur. Uçağın rüzgarı andıran hızı heyecanınızı içine çekiyor.


FoxOne Special Missions Para Hilesi


Şimdi, FoxOne Special Missions versiyonuyla, sadece size özel, benzersiz bir his uyandıran yeni bir sahneye sahip oluyorsunuz. Spesifik olarak, Portstown şehri, getirdiği refah ve modernite ile gözünüzün önünde boğulmuş görünüyor. Gökdelenler, tüm şekiller ve renkler içerir. En modern parklar ve ticaret merkezleri tasarlanır ve inşa edilir.


FoxOne Special Missions Uçak Hilesi


Paralı bir pilot olarak FoxOne Special Missions dünyasına gelirken vazgeçilmez ana karakter uçak sistemidir. Dünyanın dört bir yanından gelen önceden var olan 25 savaşçıya ek olarak, koleksiyonunuza sekiz yeni uçak ekledik. F-35A Lightning II, A-10 Thunderbolt II, piyasaya sürülen ünlü sekizden ikisi. Her arabanın her özel duruma uygun kendine has özellikleri vardır.


Fox One Special mission apk Hile


Hepsi gerçekçi uçak modelleri konsepti sayesinde tasarlanmış süpersonik jet uçaklarıdır. Her uçakta oldukça gerçekçi 3 boyutlu kokpit sistemi bulunmaktadır. Bu benzersiz sistem sayesinde direksiyon ve kontrol çalışmalarınız çok daha hızlı ve kolay hale geliyor. Uzmanlar, FoxOne Özel Görevlerinin kontrol düzenini her zaman son derece sezgisel ve duyarlı olarak takdir ediyor.


FoxOne Special Missions Apk Hile


Bu bitmek bilmeyen savaşta kolaydan zora farklı modlardaki aşamalar ile hedefler ve düşmanlar kontrolsüz bir şekilde dinamik bir şekilde değişiyor. Özellikle, bir dizi özel saldırı ile yer alan karmaşık seviyelerin olduğu iki ünlü hayatta kalma aşamasında. Savaşçılar, helikopterler de dahil olmak üzere düşmanların herhangi bir amaç veya düzen olmaksızın rastgele seçilmesi benzersizdir… her tekrar oynadığınızda hepsi savaşa döner.


FoxOne Special Missions Apk indir


FoxOne Special Missions atıfta bulunarak, devasa silah sisteminden ve getirdiği gelişmiş özelliklerden bahsetmeden edemezsiniz. Uçağınızı daha mükemmel hale getirmek ve mümkün olduğunca sağlam hale getirmek için donatma ve yükseltme görevini yerine getirirler. Uçağınıza yerleşik toplar, havadan havaya füzeler, bombalar vb. ekleyip zamanı geldiğinde kullanabilir, düşmanı hızlı bir şekilde yenebilirsiniz.


FoxOne Special Missions Free indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi / Kilitler Açık)


Bir önceki android oyun Keskin Nişancı APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar