Stick War 3 Mega Hileli MOD APK [v2022.1.3373]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Stick War 3 Mega Hileli MOD APK [v2022.1.3373] 1 Stick War 3 Mega Hileli MOD APK [v2022.1.3373] 2 Stick War 3 Mega Hileli MOD APK [v2022.1.3373] 3 Stick War 3 Mega Hileli MOD APK [v2022.1.3373] 4 Stick War 3 Mega Hileli MOD APK [v2022.1.3373] 5 Stick War 3 Mega Hileli MOD APK [v2022.1.3373] 6

Stick War 3 Mega Hileli MOD APK [2022.1.3373] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bu oyunda, oyuncular belirli dövüş stillerini seçme hakkına sahip olacaklar.


Stick War 3 2022.1.3373 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Menü Modu
  2. Asker Hilesi. Para birimi 0 olsa bile askerler çağrılabilir.
  3. Para Hilesi. Azaltmak yerine artırmak için savaşta yeterli altın kullanın.
  4. Azaltmak yerine artırmak için savaşta yeterince mavi taş kullanın.
  5. Nüfus artmayacak.
Stick War 3 adlı canlı taktik dünyasına hoş geldiniz. Bu, sağlam aksiyonla birleştirilmiş bir strateji oyunudur. Oyuncu, oyunun gereksinimlerine göre savaş ekranını gerçekleştirecektir. Oyuncu, etkili teke tek dövüş yapabilir veya kombine bir güç dövüşü olabilir. Bu oyunda birçok heyecan verici ve benzersiz özellik sağlanmıştır. Düşmanı yok etmek ve değerli eşyalar vermek ve almak için her fırsatı kullanın.


Stick War 3 v2022.1.3373 MOD APK


Stick War 3 oyununda, oyuncular belirli dövüş stillerini seçme hakkına sahip olacaklar. Bu sadece bir veya iki tür dövüş değil, ancak ustalaşmaya hakkınız olan birçok savaş türü olabilir. Daha spesifik olarak, tekli dövüş modunda, daha etkili bir şekilde savaşmak için tüm silahlarınızı ve gücünüzü kullanarak diğer taraftaki bir rakiple rastgele savaşacaksınız. Bu aynı zamanda Stick War 3'ün tipik dövüş tarzlarından biridir.


Stick War 3 Para Hilesi


Tekli dövüşe ek olarak, oyuncular grup tabanlı dövüşü de kullanabilirler. Dövüşe katılan 10 kişiden oyuncular, tüm düşmanları bastırmak için yeni birlik çekişini de kullanabilecekler. Daha da ilginç olanı, bu tür savaşların hepsinin ortak bir hedefe yönelik olması: diğer tüm grupları yok etmek ve şanlı bir zafer kazanmak.


Stick War 3 Asker Hilesi


Stick War 3'te belirlenen her görevin farklı bir mücadelesi ve amacı olacak. Bu yüzden, düşmanı yok edebilmek için tüm yeteneklerinizi kullanırsanız yardımcı olur. Konsantre dövüş tarzında, istediğiniz sonuçları elde etmek için takım arkadaşlarınızın gücünü kullanabileceksiniz. En benzersiz olanı, oyunun bu savaşı yürütmek için yedekte ek birlikler kullanmanıza izin vermesidir.


Stick War 3 Altın Hilesi


Vazgeçilmez bir yardım, birliklerin bölünmesiyle savaşmak için kuşatma da etkili bir yöntemdir. Düşman tarafını patlatmak için bomba, el bombası gibi temel silahları kullanabiliriz. Buna ek olarak, diğer grupları yanıtlamak için çağırmak da bu oyunda doğaldır. Ama bunun dışında, bu güç toplama etrafında bazı zorluklar olacaktır; kadroyu gözden geçirmek için biraz zaman ayıralım.


Stick War 3 Hile Apk


En heyecan verici şey, her savaştan sonra harcadığınız çabaya layık eşyalar alacaksınız. Düşmanı saniyeler içinde idare edebilecek modern silahlar olabileceği gibi para ve altın eşyalar da olabilir. Her hediye kutusu, sizin ve takım arkadaşlarınızın sonuna kadar kullanabileceğiniz heyecan verici şeyler içerecek. Gerçek gücün kilidini açmak için Stick War 3'teki anahtarları toplayın.


Stick War 3 Apk indir


Bu sayede, Stick War 3 oyuncuları her zamankinden daha heyecanlı hissettirecek gibi görünüyor. Özel olan ise oyuncuların rakiple tekli, ikili ve kombine dövüşler yapacak olmasıdır. Bu dövüşte en sevdiğimiz şey değerli eşyalar elde etmek. Bu savaşların her birinde bitmemiş tutkuların farkına varın ve tüm zorlukların üstesinden gelin.


Stick War 3 indir (MOD, Sınırsız Asker - Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Mini Golf Battle Royale APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar