Car Eats Car 3 Para Hileli MOD APK [v3.3]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Car Eats Car 3 Para Hileli MOD APK [v3.3] 1 Car Eats Car 3 Para Hileli MOD APK [v3.3] 2 Car Eats Car 3 Para Hileli MOD APK [v3.3] 3 Car Eats Car 3 Para Hileli MOD APK [v3.3] 4 Car Eats Car 3 Para Hileli MOD APK [v3.3] 5 Car Eats Car 3 Para Hileli MOD APK [v3.3] 6

Car Eats Car 3 Para Hileli MOD APK [3.3] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Üretici kasıtlı olarak çeşitli ortamlara ve yetkinliğinizi gösterebileceğiniz zor görevlere eklediler.


Car Eats Car 3 3.3 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi
  2. Kristal Hilesi

Canavar Kamyon (2016) filmini izliyor olsaydınız, bir canavar arabanın korkunç olup olmayacağını hayal ederdiniz. Hız konusunda tutkulu musunuz, değil misiniz? Dünyadaki en tehlikeli engellerle kendinize meydan okumak ister misiniz? Öyleyse, Car Eats Car 3 sizin için mükemmel bir seçimdir. Bir haftadan kısa bir süre içinde, bu oyun yapımcı SMOKOKO GAMES'e 500000 defaya kadar toplu indirme getirdi. Dolayısıyla, bu rahatlatıcı saatlerde oynamak için heyecan verici ve ödüllendirici bir seçenektir.


Car Eats Car 3 v3.3 MOD APK


Sadece şehri yiyip yok eden bir canavar kamyonu kontrol etme fırsatına sahip olacaksınız. Ama her zaman kasabayı koruyan polis güçleri var, böylece ayak izlerini takip edecekler. Göreviniz polisle savaşmaktır ve sivil arabalar bile yolculuğunuzu durdurmaya cesaret ederler. Size eşlik etmesi için mümkün olduğunca çok sayıda kısır arkadaşı serbest bırakmaya çalışarak, başınızı doğru bir insana çevirme şansınız olmasını beklemeyin.


Car Eats Car 3 3.3 Para Hile Apk


Car Eats Car 3 size oynamanız için çok sayıda araba verir, böylece sıkıcı olmayacağından emin olabilirsiniz. Elinizden geldiğince, kilidini açmak için birçok başarı ve bonus kazanacaksınız. Her arabanın keşfetme becerileri vardır, araba ne kadar pahalı olursa, gücü o kadar güçlüdür, bu yüzden yavaşça satın almayı hesaplayın veya kendinizi pahalı bir araba ile donatmak için para biriktirin. Ayrıca eski arabanızı geliştirerek güçlenip oyundaki yarışa katılabilirsiniz. Zırh, turbo, hız ve hasar gibi gerekli parametreler hedefiniz olacak.


Car Eats Car 3 Kristal Hilesi


Daha sonra, zorluklar her zamankinden daha zor ve daha sert hale geliyor. Bu nedenle tasarımcılar, aşamalar boyunca temel araçları edinmenize yardımcı olacak güçlü oyun öğeleri ve özellikleri ekler. Bu becerilerin soğuma süreleri ve güç seviyeleri vardır, böylece kullanmanız gereken vakaları doğru bir şekilde hesaplayabilirsiniz. Görevinizi tamamlama süreci, onu görmekten daha hızlı olacaktır. Ve en sevdiğim silahlardan biri de Boom, onları tek bir hareketle yolunuzu engellemeye cesaret eden tüm düşmanları patlatmak için kullanıyor. Bu duygu tarif edilemez; sadece anlamaya çalışabilirsin.


Car Eats Car 3 Hile Apk


Tasarımcılar kasıtlı olarak çeşitli ortamlara ve yetkinliğinizi gösterebileceğiniz zor görevlere eklediler. Ne zaman uzun bir mesafeye giderseniz, arka plan yavaş yavaş değişecek ve sizi pek çok tuhaf diyarda gerçek bir araba kullanıyormuşsunuz gibi hissettirecek ve hiç bilinmeyen güzel sahneyi ziyaret edecek. Üstesinden gelmeniz gereken zor görevlerin yanı sıra, ancak başarılı olursa, o zaman sizin için ödül buna değer olacaktır.


Car Eats Car - Apocalypse Racing APK


Mücadelenizi arkadaşlarınıza göndermenize ve onlara kimin daha iyi oyuncu olduğunu göstermenize izin verilecek. Ayrıca, eğitiminize ve gelişiminize ayak uydurmak için becerilerinizin ne kadar geliştiğini bilirsiniz. Başarıların kilidini açın ve skor tablolarında 1 numara olun. Oyunun grafik kalitesi oldukça yüksek. Hala önceki sürümlerdeki stili koruyor. Bir çizgi film stiline sahip olan oyun, herkes için eğlenceli ve rahat hale getirir.


Car Eats Car 3 Apk 2023


Car Eats Car 3 Evil Cars Mod ücretsiz ve oynaması kolay bir oyun. Gücü artırmak ve yarıştan yararlanmak için arabayı iki sanal düğme ve "hemen hemen" başka bir işlev düğmesi ile kontrol etmeniz gerekiyor. Bu yüzden bu oyunu bir kez indirmenizi ve kötü araba temasına rağmen sevimli grafiklerinin keyfini çıkarmanızı tavsiye ederim. İyi eğlenceler dilerim.


Car Eats Car 3 indir (MOD, Elmas Hilesi)


Bir önceki android oyun Transit King Tycoon APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar