Battle Bay Mega Hileli MOD APK [v4.9.5]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GIF
Battle Bay Mega Hileli MOD APK [v4.9.5] 1 Battle Bay Mega Hileli MOD APK [v4.9.5] 2 Battle Bay Mega Hileli MOD APK [v4.9.5] 3 Battle Bay Mega Hileli MOD APK [v4.9.5] 4 Battle Bay Mega Hileli MOD APK [v4.9.5] 5 Battle Bay Mega Hileli MOD APK [v4.9.5] 6

Battle Bay Mega Hileli MOD APK [4.9.5] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyunun ilgi odağı, 10 adede kadar eşzamanlı oyuncunun (5'e 5) okyanus üzerinde savaşmasına ve heyecan verici bir görevin listesine izin veren çevrimiçi PvP yarışmalarıdır.


Battle Bay 4.9.5 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Hız ve Çeviklik Hilesi
Battle Bay, efsanevi Angry Birds serisi oyunların "babası"ndan çıkan ilk çok oyunculu aksiyon oyunudur. O oyun yapımcısının büyük bir hayranı iseniz, o yeni oyun serisinin güzel etkilerini denemek için Battle Bay'i telefonunuza indirmelisiniz. Angry Birds'ün "çılgın hayranı" için, Rovio'nun - "babanın" Battle Bay adlı ilk gerçek zamanlı çok oyunculu aksiyon oyununu resmen başlattığı iyi haber. Oyunun ilgi odağı, 10 adede kadar eşzamanlı oyuncunun (5'e 5) okyanus üzerinde savaşmasına ve heyecan verici bir görevin listesine izin veren çevrimiçi PvP yarışmalarıdır. Bu spot ışığın dışında Battle Bay, savaş atmosferini daha da dramatik hale getiren yüksek kaliteli grafikler ve güçlü ses efektleriyle de yapıldı.


Battle Bay v4.9.5 MOD APK


Battle Bay – Rovio tarafından vurgulanan oyun, ilk gerçek zamanlı çok oyunculu gerçek zamanlı aksiyon oyunudur. Temel, oyuncuları iyi bir gemi enkazı sistemi ile en heyecan verici gemi lansmanlarına getiren oyuncu. Ayrıntılı olarak, oyundaki her gemi önlerinde bir top ile donatıldı ve düşmanları gördüğünüzde yok etmek için bu silahı kullanabilirsiniz. Dahası, geniş okyanus arka planı sayesinde oyuncular oyunda özgürce hareket edebilir ve dövüş becerilerini sınırsız olarak gösterebilirler.


Battle Bay Hız Hilesi


Çünkü Battle Bay oyunu gerçek zaman faktörünü vurguladı, bu yüzden oyundaki kavgalar çok yoğun. Bu nedenle, sizin ve ekibinizin kazanmasına yardımcı olmanın tek yolu, başkalarını desteklemek ve başarıyı paylaşmak için birleşmenin gücünü kullanmaktır. Sonuçta bir takım hayatta kalabilir ve zafer kazanır ve şampiyon olur.


Battle Bay Apk Para Hilesi


Android için Battle Bay'deki sistem özelleştirmesi de dikkatle inceleniyor. Oyunda birçok savaş gemisi türü vardır ve her savaş makinesinin de kendi becerileri vardır: Enforcer saldırı odaklıdır, Defender bir savunma kalkanı görevi görür, Shooter bir silah görevi görür, Speeder sahip olur ve son olarak Fixer görevini üstlenir. takım üyelerinin rakibin füzesini vururlarsa batmalarını engellemek. 


Battle Bay hile


Bahsettiğim şeyler dışında, Battle Bay ayrıca oyunun yerleşik bir Guild sistemine sahip olduğu ilginç saatleri size getiriyor, oyuncuların takım oluşturmasına, sohbet etmesine, alışverişinde bulunmasına, oyun deneyimlerini tartışmasına olanak tanıyor. Bir loncanın birçok galibiyeti vardır, en fazla desteği toplar, sıralamanın en üstünde olur.


Battle Bay apk indir


Gerçek zamanlı PvP üzerine kurulu oyunla, Battle Bay'in meta oyununun odak noktası, teknenizi rekabetçi kalabilmek için yükseltmektir. Farklı tekneler - bazıları hızlı ve zayıf, bazıları hantal ve tank benzeri, diğerleri arada bir yerde - farklı oyun tarzlarına uygundur ve onları kendinize ait kılmak için farklı silahlar ve modüllerle birleştirilebilir. Bu öğeler Sandıklar aracılığıyla edinilebilir. Her sekiz saatte bir, en az iki ortak öğe ve bir ortak güç hücresi (bir öğeyi seviye sınırına ulaştığında yükseltmek için kullanılabilir) ve bir nadir öğe parçası şansı sunan bir Ücretsiz Sandık vardır.


Battle Bay hile nasıl yapılır


Harcamadan daha iyi ödüller için Yıldız Kasaları da var. Yıldızlar, savaşlar kazanılarak kazanılır - performansınıza bağlı olarak bir galibiyet için bir ila üç puan alırsınız - ve iki nadir eşya, bir nadir güç hücresi ve nadir bir eşya parçası şansı içeren bir sandık almak için 15 yeterlidir. Premium Sandıkların yanı sıra İnciler, her biri kendi performans artışlarını sunan eğitim ekibi üyelerinin bekleme sürelerini atlamak ve eşya yükseltme söz konusu olduğunda eksik kaynakları satın almak için kullanılır.


Battle Bay altın hilesi


Bu arada Şeker, eşyaları ve mürettebat üyelerini yükseltmek için ihtiyaç duyacağınız yumuşak para birimidir ve Altın, eşya ve gemi satın almak için kullanılır. İlginç bir şekilde, oyun, oyuncuların bu yumuşak para birimlerini biriktirmemesini istiyor ve bunu yalnızca sınırlı bir depolama sunarak zorluyor. Sonlu altın depolama, oyuncuları öğeleri satın alma ve yükseltme ritminde tutar. Ana menüde "Bazı eşyaları satın almaya yetecek kadar altınınız var" diye bir hatırlatma var. "Altın kapasiteniz sınırlı, bu yüzden mümkün olduğunda harcayın."


Battle Bay İndir (MOD, Hız ve Çeviklik Çarpanı)


Bir önceki android oyun Food Gang APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar