Countryball Avrupa 1890 Para Hileli MOD APK [v2.82]

Puan: 4.11 (Oylar: 9)
Countryball Avrupa 1890 Para Hileli MOD APK [v2.82] 1 Countryball Avrupa 1890 Para Hileli MOD APK [v2.82] 2 Countryball Avrupa 1890 Para Hileli MOD APK [v2.82] 3 Countryball Avrupa 1890 Para Hileli MOD APK [v2.82] 4 Countryball Avrupa 1890 Para Hileli MOD APK [v2.82] 5 Countryball Avrupa 1890 Para Hileli MOD APK [v2.82] 6

Countryball Avrupa 1890 Para Hileli MOD APK [2.82] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Ordunu en iyi şekilde yönet, kazanma şansı için çeşitli mükemmel taktikler bul.


Countryball Avrupa 1890 2.82 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi.Gerçek para için ücretsiz satın alma.
Heyecanı ve draması sayesinde birçok oyuncu tarafından tamamen yeni bir oyun türü seçiliyor – Countryball Europe 1890. Bu bir strateji oyunudur; Oyuncular, rakibi yenebilmek için kendileri ve takım arkadaşları için doğru stratejiyi bulmalıdır. Tamamen yeni bir savaş, farklı ülkelerden gelen toplar arasındaki savaş. Seçkin bir ordu kurun ve onları gerekli becerilerde ustalaşmaları için eğitin.


Countryball Avrupa 1890 v2.82 MOD APK


Countyball Avrupa 1890 oyununda birçok farklı ülkenin ekipleri arasındaki savaşa girebilmek. Oyuncular, rakibi ilk andan itibaren yenebilecek en güçlü orduyu hızla oluşturmalıdır. Her takımın yaklaşık 4 ila 5 üyesi olacak ve kıta bölgenizde veya farklı ülkelerde bir takım oluşturabilirsiniz. Üyeler farklı kişiliklere ve güçlü ve zayıf becerilere sahip olacak. Kolayca yönetilebilmesi için bir ekip oluştururken kriterleri dikkatlice seçin ve belirleyin.


Countryball Avrupa 1890 Para Hilesi


Oyuncular arkadaşlarıyla veya diğer oyuncularla ordular oluşturabilir. Büyük bir lider olarak, ekip üyeleriniz olur olmaz onları eğitin. Yetenekli bir oyuncu olmak için birçok kriter var. Öncelikle çok çalışmalı ve herkesten tavsiye almalısınız. Çoğu üye savaşın sert kurallarını bilir, ancak zaferi bilmek ordunuzu eğitmek için birçok ders verir. Üyelerinize nasıl savaşılacağını öğretin; Countryball: Europe 1890'da insanların sizinle seyahat etmesinin en iyi yolu budur.


Countryball Avrupa 1890 Hile Apk


Her savaş sırasında çok sayıda güçlü düşmanla karşılaşacaksınız. Uzun süre eğitim aldılar ve birçok dövüş becerisine sahipler. Bu kadar çok sayıda güçlü düşmanla karşı karşıya kaldığınızda, ekibinize makul bir strateji sunmanın yanı sıra, gerçekten tehlikedeyken yardım arayabilirsiniz. Countryball: Europe 1890'da yardım isteyebileceğiniz birçok okul var: müttefikler, düşmanlar veya tarafsız okullar. Zamanında yardım çağırmak için attığınız her adımda dikkatli olun.


Countryball Avrupa 1890 Kalp Hilesi


Her savaştaki tehlikenin farkında olarak, “müttefikler” bölümünde görünen tüm “savaşçılardan” yardım istemelisiniz. Tüm silah ve mühimmatını kullanan üyeleri değiştirin ve amaç, yardım çağrısı yaptığınız anda rakibe zayıflığınızı ve saldırınızı belli etmemek. Ordunu en iyi şekilde yönet, kazanma şansı için çeşitli mükemmel taktikler bul. Haritadaki eylemi gözlemleyin; kırmızı bir uyarı alırsanız, yardıma birlikler gönderin veya zamanında yardım isteyin.


Countryball Avrupa 1890 Apk indir


Herhangi bir oyuna katılan herkes, gurur duyabilmek ve birçok değerli ödül alabilmek için kazanmak ister. Ayrıca Countryball: Europe 1890'a katılmak için birçok oyuncunun şartı da budur. Kazandığınız her savaş, birçok değerli eşya ve sayısız değerli ödül sizi bekliyor. Birçok yeni seviye açmak, dövüşte dövüş becerilerini arttırmak, daha yüksek kazanma şansı için bir fırsat olabilir. Veya daha spesifik olarak, bir sürü mühimmat ve artırılmış dövüş becerileri içeren bir cephanelik elde edersiniz.


Android OYUN CLUB countryballs


Geniş bir ölçekte sayısız savaş yaşanıyor, bu dünyadaki birçok ülke katılıyor ve bu oyunun önemli bir parçası. Countryball: Europe 1890'da birçok büyük, eşit savaş ortaya çıkıyor, en güçlü orduyu oluşturuyor ve oyunu kazanıyor. Daha spesifik olarak, bu strateji oyununda dünya çapında birçok ülkeye katılabilir ve onlarla takım arkadaşı olabilirsiniz.


Countryball Avrupa 1890 indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Hoop League Tactics APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 9 Oylar ve 1 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
1
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0

"Contryball Avrupa 1890"

Poyrazgalip5

1 yıl önce

Oyun nasi

Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar