Knights of Europe 3 Mega Hileli MOD APK [v1.1.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Knights of Europe 3 Mega Hileli MOD APK [v1.1.0] 1 Knights of Europe 3 Mega Hileli MOD APK [v1.1.0] 2 Knights of Europe 3 Mega Hileli MOD APK [v1.1.0] 3 Knights of Europe 3 Mega Hileli MOD APK [v1.1.0] 4 Knights of Europe 3 Mega Hileli MOD APK [v1.1.0] 5

Knights of Europe 3 Mega Hileli MOD APK [1.1.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Göreviniz, yalnızca düşmanı püskürtmekle kalmayıp aynı zamanda düşmanın topraklarını da fetheden güçlü bir ordu oluşturmak ve eğitmektir.


Knights of Europe 3 1.1.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Oyuna başladıktan sonra, aptal bir düşmana saldırabileceğiniz (birliklerinize saldırmayacak) menü modunu açmak için sol üstteki yuvarlak düğmeye tıklayın.

Knights of Europe 3 oyununda oyunculara Avrupa kıtasında bir savaş alanı veriliyor. Bir ordu kurduktan sonra, şampiyon olmak için düşmanlarını yenmek zorundalar.  Savaşa hazırlanırken, ordunuzun performansını etkileyecek araziyi ve diğer faktörleri dikkate almak önemlidir.


Knights of Europe 3 v1.1.0 MOD APK


Knights of Europe 3, Stratejist özelliğine sahip değilseniz, su üzerinde etkili bir şekilde savaşamazsınız. Bir deniz nakliyatından karaya çıktıktan sonra ordunuzu yeniden düzenlemek de uzun zaman alabilir. Bu sorunları önlemek için suyu bir saldırı hedefi yerine savunma özelliği olarak kullanmalısınız.


Knights of Europe 3 Para Hilesi


Knights of Europe 3 oyununun temel amacı, fetih yoluyla etkinizi genişletmektir. Bunu diplomatik anlaşmalar yoluyla ve kraliyet sarayınızın üyelerini düşman mahkemelerine göndererek yapabilirsiniz. Etki kazanmak için komşu krallıklarda da isyanlara neden olabilirsiniz.


Knights of Europe 3 Silah Hilesi


Bununla birlikte, muhtemelen tek bir yaşamda tam bir kural elde edemeyeceksiniz, bu nedenle bir krallık üzerindeki kontrolünüzü güvence altına almak için siyasi evlilikler düzenlemeye de özen göstermeniz gerekecek. Avrupa tarihinin şövalyeleri yüzyıllar boyunca uzanır ve ortam, oyunu sürükleyici bir deneyim haline getirir.


Knights of Europe 3 Altın Hilesi


Bu strateji oyunu ortaçağ dönemine dayanmaktadır. Oyun orta çağ Avrupa'sında geçiyor ve ağır zırhlı şövalyeler, mızraklılar ve tatar yayları gibi çeşitli düşmanları içeriyor. Oyuncular ayrıca kötü Navarre'lı Charles II, namı diğer Kötü Charles olarak da oynayabilirler. Oyuncular, orta çağda bir şövalye veya bir asilzade olarak oynayabilir ve onun kötü planlarını engellemeye çalışabilir.


Knights of Europe 3 Apk Hile


Krallığın sınırlarını savunan yiğit şövalyelerden oluşan bir orduya liderlik edeceğiniz, ortaçağ ortamında heyecan verici bir strateji. Göreviniz, yalnızca düşmanı püskürtmekle kalmayıp aynı zamanda düşmanın topraklarını da fetheden güçlü bir ordu oluşturmak ve eğitmektir. Birimleri eğitin, düşman birliklerinden gelen saldırıları püskürtün, düşman kamplarını ele geçirin ve yeni birlik türlerine erişim açın. Düşmanın her kalesi için bir kuşatma stratejisi geliştirin.


Knights of Europe 3 Apk indir


Oyuncular, bir bölgedeki en güçlü ulus olmak için savaşmalıdır. Bir oyuncunun tamamlayabileceği, Fransa, İskoçya veya Kudüs'ü ezmekten bir kıtayı fethetmeye kadar değişen birkaç farklı görev vardır. Çatışma hızlı tempolu ve gerçekçidir ve oyuncular hedeflerine ulaşmak için uzun veya kısa kampanyalar arasında seçim yapabilir.


Knights of Europe 3 indir (MOD, Mega Hilesi)


Bir önceki android uygulama Instories APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar