Dragon City 2 Mega Hileli MOD APK [v0.11.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Dragon City 2 Mega Hileli MOD APK [v0.11.2] 1 Dragon City 2 Mega Hileli MOD APK [v0.11.2] 2 Dragon City 2 Mega Hileli MOD APK [v0.11.2] 3 Dragon City 2 Mega Hileli MOD APK [v0.11.2] 4 Dragon City 2 Mega Hileli MOD APK [v0.11.2] 5

Dragon City 2 Mega Hileli MOD APK [0.11.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncular ejderhanın büyümesi için daha fazla yiyecek veya kaynak elde etmek isterlerse, çevrimiçi etkinliklerde savaşa katılabilirler.


Dragon City 2 0.11.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

MENÜ MOD

  1. Hasar çarpanı hilesi
  2. Tanrı modu
  3. Sınırsız Altın hilesi
  4. Sınırsız Para Hilesi
  5. Sınırsız Elmas Hilesi
  6. Sınırsız Yiyecek hilesi

* Harcadığınızda hiçbir şey azalmaz

Dragon City 2, ejderhalar için müreffeh bir şehir inşa ederken oyunculara daha fazla deneyim ve neşe getirmek için selefinin bıraktığı görkemli ihtişamlara devam edecek. Ayrıca, oyuncuların dünyaya meydan okumasına ve ejderhanın her şeyi fethetme konusundaki mutlak yeteneğinden yararlanmasına da olanak tanır. Oyunun bolluğu ve sonsuz potansiyeli, güçlü ejderhalar yetiştirirken oyuncunun deneyimini geliştirmek için sürekli olarak yeni şeyler açacak.


Dragon City 2 v0.11.2 MOD APK


Ejderhalar güçlü yaratıklardır, ancak dünyanın mutlak yüksekliklerine yükselmek için rehberliğe ihtiyaçları vardır. Bu nedenle Dragon City 2, oyuncuların tüm ejderhaların yiyecek, kaynaklar, barınak, yaşam alanı vb. hakkında endişelenmeden müreffeh bir hayat yaşayabilmeleri için güçlü bir şehir inşa etmelerini istiyor. Her işlev veya faktör kendi özelliklerine sahiptir ve mükemmel bir temel oluşturmak için yavaş yavaş bir araya gelir. uzun vadeli gelişim için.


Dragon City 2 Para Hilesi


Bu arada oyuncuların uzun vadede gelişebilmeleri için ejderhaların doğal unsurlarına bağlı olarak uygun ortamlar inşa etmeleri gerekiyor. Yaşam alanlarının çeşitliliği, tüm geliştirme süreci boyunca belirli bir rengi takip etmek yerine ejderha şehrini daha varlıklı ve canlı hale getirecek. Gelecekte daha fazla içerik veya yeni yapıların kilidi açılacak ve oyunculara tüm ejderhalarla daha eğlenceli etkileşimler sağlayacak.


Dragon City 2 Elmas Hilesi


Her ejderha türü birkaç gelişim aşamasından geçer ve oyuncuların olgunlaşma sürelerini hızlandırmak için onları sürekli beslemeleri gerekir. Ancak, oyuncu gücünü kullanmak istiyorsa, büyük fetihte yardımcı olacak yeni becerilerin kilidini açmak için ejderhaların tamamen olgunlaşmasını beklemeleri gerekir. Her ejderha türünün benzersiz yetenekleri vardır ve oyunculara büyüdüklerinde güç patlamasında birçok sürpriz verecektir.


Dragon City 2 Yiyecek Hilesi


Dragon City 2, oyunculara bir dükkandan satın alma veya sıfırdan üreme gibi en güçlü ejderhaları yaratmaları için birçok farklı yol sunacak. Etkileyici olan şey, üreme sisteminin heyecan verici bir ölçekleme mekanizmasına sahip olması ve oyuncuların yeni bir varyant oluşturmak için farklı ırklardan iki farklı ejderha türünü birleştirebilmesidir. Gelecekte, oyuncular sürekli çoğaldıkça, diğer oyuncuların henüz başaramadığı yeni ejderha türlerini keşfedebilirler.


Dragon City 2 Hile Apk


Oyuncular ejderhanın büyümesi için daha fazla yiyecek veya kaynak elde etmek isterlerse, çevrimiçi etkinliklerde savaşa katılabilirler. Diğer oyuncuların ejderhalarıyla sıra tabanlı bir formatta, ancak stratejilerini veya taktik becerilerini geliştirmek için daha benzersiz mekaniklerle savaşmaları gerekiyor. Oyuncular, savaş sisteminde ilerleyerek veya alışarak, şanlı bir zafer elde etmek için ejderhaların tüm potansiyelini açığa çıkarabilirler.


Dragon City 2 Yiyecek Hilesi


Dragon City 2, diğer oyuncuların üslerine baskın ve saldırmanın mekaniğini tanıtacak, ancak katı savunmalarla karşı karşıyalar. Bununla birlikte, diğer oyuncuların üslerine başarılı bir şekilde baskın yapmanın ödülü, toplam kaynaklarının ve yiyeceklerinin %10'unu almaktır. Kendilerine meydan okumak isteyenler için şık bir özellik, ancak daha yüksek seviyeli şehirlere saldırmak bazen zor olduğu için sistem dengesiz.


Dragon City 2 Apk indir


Genel bakış ve selefi ile karşılaştırmada Dragon City 2, oyuncuların gerçek büyümüş ejderhaları yetiştirirken keşfedebilecekleri birçok yeni şeye sahiptir. Ayrıca, yeni içerik oyuncuları sürekli olarak şaşırtacak ve sağlam ve müreffeh bir ejderha imparatorluğu kurmalarına izin verecek.


Dragon City 2 indir (MOD, Sınırsız Tümü/Menü)


Bir önceki android oyun Words of Wonders (WOW) APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar