Heroes Strike Para Hileli MOD APK [v522]

Puan: 4.71 (Oylar: 14)
Heroes Strike Para Hileli MOD APK [v522] 1 Heroes Strike Para Hileli MOD APK [v522] 2 Heroes Strike Para Hileli MOD APK [v522] 3 Heroes Strike Para Hileli MOD APK [v522] 4 Heroes Strike Para Hileli MOD APK [v522] 5 Heroes Strike Para Hileli MOD APK [v522] 6

Heroes Strike Para Hileli MOD APK [522] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Brawl Stars tarzı 3v3 eşsiz bir PVP sistemi.


Heroes Strike 522 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. - Sınırsız Para hilesi (Harcadıkça artar)
  2. - Sınırsız elmas hilesi
  3. - Sınırsız Savaş Anahtarı hilesi
  4. - Düşmanlar Çimlerde Saklanamaz


Heroes Strike, birçok farklı moda sahip bir MOBA oyunudur ve oyunculara savaş alanının zorlu deneyimini yaşatmak için sevimli, arkadaş canlısı ve canlı 3D grafikler kullanır. Oyuncular bu oyuna geldiğinde, onları etkileyen ilk şey, çeşitli beceri sistemi, benzersiz karakter sınıfları ve oyuncular için etkili ekipmandır. Bu oyun aynı zamanda oyun modunda çok çeşitlidir ve oyuncuların arkadaşlarıyla eğlenmesine veya Battle Royale maçlarına katılmasına izin verir. Ayrıca, oyun 3v3 hayatta kalma atış türüne aittir, bu nedenle oyuncular yalnızca kişisel becerilerini kullanmakla kalmaz, aynı zamanda savaş alanını alt etmek için takım arkadaşlarıyla nasıl koordine olacağını da bilmek zorundadır.


Heroes Strike v522 MOD APK


Oyunun geniş ve çeşitli bir oynanışı var ve oyuncuların arkadaşlarıyla eğlendirecekleri çok şey var. Oyun modu, karakterler, beceriler, haritalar ve çekici özellikleri gibi şeyler sonsuz olasılıklara sahiptir ve oyunculara 3v3 MOBA türü ile yeni bir deneyim sağlayacaktır. Oyun ayrıca, oyuncuyu etkilemek için canlı renkler, hoş tasarlanmış karakterler ve göz alıcı görsel efektlerle birleştirilmiş basit 3D grafikler kullanır. Ayrıca oyun, MOBA hayatta kalma atış türü için en esnek ve modern kontrol mekanizmasını desteklemektedir. Hızlı tempolu oynanış ve ilgi çekici bir oyun arıyorsanız, bu oyun sizin için mükemmel bir seçim olacaktır.


Heroes Strike 522 Para Hile Apk


Heroes Strike bir MOBA atış aksiyon oyunudur, bu nedenle kontrol mekanizması, oyuncuların savaş alanında sorunsuz bir deneyim yaşamaları için esnek, modern ve çok yönlü olacak şekilde tasarlanmıştır. Oyuncular, karakteri klasik bir yukarıdan aşağıya bakış açısıyla kontrol edecek, oyuncuların etrafa daha net bakmasına ve duvar savaşının durumuna göre taktiksel eylem yapmasına olanak tanıyor. 


Heroes Strike 522 Son Sürüm Apk indir


Elbette bu oyunun içindeki haritalar titizlikle tasarlanmış, detaylandırılmış ve oyuncuların saklaması gereken pek çok kapak bulunuyor. Oyuncuların düşmanı beklenmedik tuzaklarla pusuya düşürmeleri için yol boyunca bazı çim çalılar bile var. Ayrıca oyun, birçok farklı oyuncuya uyması için 2 joystick kontrolü, dokunma ve otomatik ateşleme, klasik kontrol gibi birçok farklı kontrol mekanizmasına sahip oyuncuları destekleyecektir.


Heroes Strike 522 Elmas Hile Apk


Oyun aynı zamanda oyuncuların arayüzü kendilerine özgürce uyacak şekilde özelleştirmelerine olanak tanır ve oyuncular daha iyi bir kontrol deneyimi için bir oyun çubuğu, düğme veya başka şeyler ayarlayabilir. Konsol, oynatıcı için tüm önemli işlevlere sahip olacaktır. Özel beceriler, ekip iletişimi ve daha fazlası gibi işlevlerin tümü ekranda görüntülenecektir. Oyuncunun istediği her şeye sahip olacak, kontrol mekanizması, arayüz veya takım arkadaşları ile iletişim, oyun her şeyi mükemmel hale getirecek.


Heroes Strike 522 Anahtar Hile Apk


"Heroes Strikes" karakter sistemi çok çeşitli ve zengindir ve oyuncular için birçok farklı zorluk seviyesine bölünmüştür. Her karakterin özellikleri, görünüşü ve becerileri gibi kendine has özellikleri vardır. Bir takımdaki yetenek ve karakter çeşitliliği, taktiklerde önemli bir faktördür. Oyuncular, kontrol ettikleri karakteri anlamalı ve harika kombinasyonlar oluşturmak için diğer takım arkadaşlarıyla koordine etmelidir. Oyuncular savaşırken hareket, saldırı, beceri gibi eylemleri koordine edebilir veya çevreyle etkileşime girebilir ve oyuncular bu oyunda takıma zafer getirmek için istedikleri her şeyi yapabilir.


Heroes Strike Offline Hile


Heroes Strike, çekirdek olarak MOBA'yı kullanıyor ve ilgi çekici, çeşitli ve heyecan verici bir oyun oluşturmak için diğer birçok unsurla birleşiyor. Oyuncunun seçtiği oyun moduna bağlı olarak, maçtaki amaç değişecektir. Maç, süre dolana veya bir takım golü tamamlayana kadar sona erer. Oyuncular, yeteneklerini savaş alanında göstermek için rastgele oyun modunu veya herhangi bir özel oyun modunu seçebilirler. Savaş sırasında oyuncunun karakteri 1. seviyeden başlayacak ve oyuncu düşmanı yok ederse kademeli olarak seviye atlayacaktır. Tesviye özelliği esastır ve bir MOBA oyununun özüdür. Karakter seviyesi yükseldiğinde, temel istatistikler geliştirilecek ve oyuncunun herhangi bir beceriye puan eklemesine izin verecek. Her karakterin 4 farklı beceri türü vardır ve bazıları aktif beceriler veya pasif beceriler olabilir.


Heroes Strike Offline Apk Para Hilesi


Becerilerin çeşitliliği ve seviye atlama sistemi bu oyunu her zamankinden daha ilginç hale getiriyor. İlginç bir şekilde, oyuncular oynadıkları şampiyon için bazı ekipman desteğini de değiştirebilirler. Ekipman birçok durumda kullanışlıdır ve etkinleştirildiğinde çeşitli etkileri olacaktır. Ayrıca oyun, oyunculara etkinlikler, kostümler, mini oyunlar ve çeşitli çekici ödüller gibi birçok heyecan verici şey getirecek. Elbette oyun, oyunculara birçok yeni mod ve oyuncular için yeni kahramanlar da getirecek.


Heroes Strike apk - oyun indir club


MOBA 3v3 türünü seviyorsanız veya harika grafiklere sahip eğlenceli bir oyunun tadını çıkarmak istiyorsanız, "Heroes Strike" sizin için bir seçim olacaktır.


Heroes Strike'ı İndir (MOD, Sınırsız Altın Hilesi / Elmas Hilesi)


Bir önceki android oyun State of Survival APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 14 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar