Ascent Hero Mega Hileli MOD APK [v1.3.8]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Ascent Hero Mega Hileli MOD APK [v1.3.8] 1 Ascent Hero Mega Hileli MOD APK [v1.3.8] 2 Ascent Hero Mega Hileli MOD APK [v1.3.8] 3 Ascent Hero Mega Hileli MOD APK [v1.3.8] 4 Ascent Hero Mega Hileli MOD APK [v1.3.8] 5 Ascent Hero Mega Hileli MOD APK [v1.3.8] 6 Ascent Hero Mega Hileli MOD APK [v1.3.8] 7

Ascent Hero Mega Hileli MOD APK [1.3.8] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Kötü robotların kontrolü ele geçirmeye çalıştığı bir galakside robot olarak oynuyorsunuz.


Ascent Hero 1.3.8 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Menü Modu
  2. Sınırsız Para Hilesi (Taş, Altın, Enerji) – Yeterli olmadığında da kullanılabilir,
  3. Azaltmak yerine artar
  4. Tanrı modu
  5. Daha Hızlı Hareket Hızı

Ascent Hero, "kurşun cehennemi" adı verilen sıradan bir atış seçeneğine sahip, hızlı tempolu, haydut benzeri bir aksiyon oyunudur. Onları yenebilecek ve evreni kurtarabilecek tek kişi bir USTA'dır.


Ascent Hero v1.3.8 MOD APK


Kötü robotların kontrolü ele geçirmeye çalıştığı bir galakside robot olarak oynuyorsunuz. Diğer atış oyunlarının çoğunun aksine, Ascent Hero'i elde etmek kolaydır ve zaman içinde oyuncular için önemli bir zorluk teşkil eder.


Ascent Hero Para Hilesi


Amacınız, mümkün olduğu kadar çok sayıda düşmanı ortadan kaldırırken her düşman dalgasında hayatta kalmaktır. Ascent Hero'nun shoot-em-up aşamaları görsel olarak muhteşem ve heyecan verici zorluklar ve oynanışla ağzına kadar dolu.


Ascent Hero Altın Hilesi


Çok renkli ve üç boyutlu grafikler yardımıyla çarpıcı resimler oluşturulabilir. Saldırma veya hareket etme seçeneğiniz var. Kullanıcı arayüzü basittir ve kontrollerin anlaşılması kolaydır. Her bir silahın ve özel yeteneğin kendine özgü bir işlevi vardır ve hepsi kendi yöntemleriyle çalışır.


Ascent Hero Elmas Hilesi


Keşfedilecek çok sayıda haritanın yanı sıra yok edilecek çok sayıda düşman ve patron var. Bir yapıyı istediğiniz oyun stiline uyacak şekilde değiştirmek için kullanabileceğiniz pek çok seçeneğiniz var. Bu oyunda yenilmesi çok zor robotlar ve canavarlar var.


Ascent Hero Apk Hile


Bu "kurşun cehenneminde" hareketsiz kalarak ve otomatik saldırıyı kullanarak, kendinizi rakiplerinizin ateşinden, yakın dövüş saldırılarından ve otomatik ateşten koruyabilirsiniz. Savaşın karmaşıklık seviyesi arttıkça, kahramanınızın becerilerini, zırhını ve silahlarını geliştirmeniz gerekecek.


Ascent Hero Apk indir


Pasif yetenek ağacı, karakter tasarım sürecinin en önemli parçasıdır. Yüksek kaliteli ve tatmin edici oyun mekanizmaları: Dövüş becerilerinizi geliştirin, böylece daha büyük, daha belirleyici savaşlarda yer alabilir ve oyunda daha hızlı ilerleyebilirsiniz.


Ascent Hero indir (MOD, Mega Hilesi)


Bir önceki android oyun Zookemon APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar