Rivengard Para Hileli MOD APK [v1.13.9]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Rivengard Para Hileli MOD APK [v1.13.9] 1 Rivengard Para Hileli MOD APK [v1.13.9] 2 Rivengard Para Hileli MOD APK [v1.13.9] 3 Rivengard Para Hileli MOD APK [v1.13.9] 4 Rivengard Para Hileli MOD APK [v1.13.9] 5 Rivengard Para Hileli MOD APK [v1.13.9] 6

Rivengard Para Hileli MOD APK [1.13.9] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bu yeni sıra tabanlı RPG'de taktiksel ustalığınıza meydan okuyun!


Rivengard 1.13.9 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi
  2. Harcama sırasında para artar
    (Mod çalışmazsa, lütfen ağ bağlantısını kesin)
Oyun yayıncısı Snowprint Studios AB, bize yabancı değil. Match-3 oyunundan farklı, Rivengard oyunda yeni bir renge sahip. Bu, Snowprint Studios AB yayıncısının nadir strateji oyunu serisine ait bir oyundur. Tamamen orijinal ve çığır açan bir oynanışa sahip bir oyun versiyonuna geri dönen Valiant Heroes, dakikalara sahip olmak isteyenler için benzersiz bir çekiciliği olan oyunlardan biri olmayı vaat ediyor. Rahatlatıcı saniyeler, bu oyunun strateji türüyle aynı derecede etkileyici. Valiant Heroes benzersiz yeni bir oynanışa sahip, ancak oyunun kapasitesi yetersiz, 100MB'den az, oyunu indirip mümkün olduğunca sorunsuz oynayabilen orta sınıf cihazlar için uygun. Oyun yalnızca 7+ olarak etiketlendiğinden, farklı yaştaki birçok oyuncu oyuna yine de kolayca erişebilir. Eşsiz oynanışa sahip yeni bir oyun başlığı. Neden denemiyorsun?


Rivengard v1.13.9 MOD APK


Bir Chibi parçası ile birleştirilmiş 2D grafik stili ile Rivengard, çok fazla şiddet eğilimi olmayan ve çok sevimli olmayan birçok yaş için uygun bir grafik tasarımdır. Oyun bağlamı, canavarlarla dolu bir dünyada geçen ortaçağ Avrupalı ​​üreticisinden esinlenmiştir ve kahramanlara dönüşmeniz gerekecek - Kahramanların canavarları yok etmek ve toprakları şeytanın ellerinden kurtarmak için yolda yürümeleri gerekir. Büyük haritalar, keşfedilmemiş alanlar ile oyuncular, sihirli topraklarda canavarlarla savaşan yeni toprakları keşfetme görevini üstlenmek zorunda kalacaklar.


Rivengard 1.13.9 Para Hile Apk


Oyun sahnesi, kahramanların savaş yolundaki zorluğu gösteren orman yamaları ve antik taşlarla çevrilidir ve ayrıca kahramanların hayatlarını tehdit eden güçlü patronlarla yüzleşmeniz gerekir. Chibi tarzı tasarımların etkileri oyuncunun dikkatini çekiyor; Oyuncuya en canlı hissi vermek için oyuncu kadrosunun yetenekleri de her karede üretici tarafından parlatılır. Üretici tarafından geliştirilmiş bir düzen, küçük ekranlı makinelere uygun çerçevelerin kaydedilmesine yardımcı olur. Üretici tarafından karaktere mükemmel uyacak şekilde ses efektlerinin eşlik ettiği gibi, bekleme ekranındaki müzik de kahramanca güçle dolu, dövüş tarzlarıyla dolu. Grafik efektleri ve film müzikleri, üreticinin bu oyuna getirdiği öne çıkan özelliklerdir.


Rivengard Hile Apk


Bu oyun strateji türü oyununa ait olduğundan, oyun stratejisi oyuncuya zafer kazandırmak için çok önemli bir şeydir, oyuncu Kahramanları için akıllıca bir savaş stratejisi geliştirmeli ve oyunu cezbetmek için prosedürü izlemelidir. düşman ve ardından düşmanı hızla öldür. Akıllı bir stratejist, sahip olduğu her şeyi, özellikle de araziyi, oyunda önemli bir şeyi nasıl kullanacağını bilmelidir; Oyuncu, son zaferi getirebilmek için her seviyenin bölgesi tarafından doğru hamleleri yapmalıdır.


Rivengard APK Son Sürüm indir


Oyunda sahip olabileceğiniz birçok farklı kahraman var, Kahramanları birleştirerek düşmanı birlikte yenebilmek için en güçlü kadroyu oluşturun. Sadece bu değil, oyuncular Kahramanları şu anda mevcut olandan daha yüksek bir güç dağıtacak ve kazanacak şekilde yükseltebilirler. Her farklı Kahramanın kendine özgü yeteneği vardır; oyuncu bu özel yeteneği serbest bırakmak için her bir ekranı denemelidir. Kendi yolunuzda savaşın ve en güçlü Kahramanlar kadrosu ile oyuncular en güçlü patronu yenebilir ve dünyanın tepesine gidebilir, Patronları bastırabilir ve onların size katılmasını sağlayabilir.


Rivengard'ı İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Carpet Bombing 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar