Zombeast Survival Zombie Shooter Para Hileli MOD APK [v0.32.4]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Zombeast Survival Zombie Shooter Para Hileli MOD APK [v0.32.4] 1 Zombeast Survival Zombie Shooter Para Hileli MOD APK [v0.32.4] 2 Zombeast Survival Zombie Shooter Para Hileli MOD APK [v0.32.4] 3 Zombeast Survival Zombie Shooter Para Hileli MOD APK [v0.32.4] 4 Zombeast Survival Zombie Shooter Para Hileli MOD APK [v0.32.4] 5 Zombeast Survival Zombie Shooter Para Hileli MOD APK [v0.32.4] 6

Zombeast Survival Zombie Shooter Para Hileli MOD APK [0.32.4] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Her zombi türünün kendi saldırısı olacaktır ve oyuncunun dikkatli olması ve HP'nin sıfıra düşmesine izin vermemesi gerekir.


Zombeast Survival Zombie Shooter 0.32.4 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi - Modu etkinleştirmek için bir şeyler satın alın.
  2. Sınırsız mermi hilesi – İki silah türü arasında geçiş yaparak mühimmat boşken bile ateş edebilirsiniz.
Zombeast, oyuncuların zombileri öldürürken en iyi deneyimi yaşamaları için benzersiz oynanışa ve çekici özelliklere sahip bir zombi atış aksiyon oyunudur. Bu dünyada oyuncuların sadece tek bir görevi var, o da her görevde tüm zombileri öldürmek ve yolculuklarında daha ileri gitmek için yeni özelliklerin kilidini açmak. Birçok benzersiz özelliğe sahip çevrimdışı bir zombi oyunu arıyorsanız, bu oyun zaman ayırmaya değer.


Zombeast Survival Zombie Shooter v0.32.4 MOD APK


Zombeast oynanış basit ve herkesin çabucak alışması için çok karmaşık değil ve birinci şahıs nişancı aksiyon oyunu. Bu bakış açısıyla, oyuncular düşüş dünyasında daha gerçekçi hissedecekler ve her şeyi yok etmek için güçlü silahlar kullanırken daha fazla duyguya sahip olacaklar. Oyun ayrıca oyunculara büyüleyici bir hikaye ve oyuncuların eğlenmesi için sayısız zorluk sunacak. 


Zombeast Elmas Hilesi


Oyuncunun hikayesi her meydan okumada sunulacak ve oyun, oyuncuların oyundan uzun süre zevk alması için daha fazla yeni hikaye güncelleyecektir. Oyunun oynanışı oyun modunda çok çeşitlidir ve oyuncuları bekleyen birçok çekici hediye ile birçok oyun modu olduğunda oyuncuların daha eğlenceli olmasına yardımcı olacaktır.


Zombeast Para Hilesi


Oyun birinci şahıs bakış açısıyla tasarlandı, bu nedenle kontrol mekanizması, oyuncuların oyun oynarken en akıcı ve en manevra kabiliyetine sahip olmaları için tasarlanacak. Ayrıca konsol, oyuncuların çevrelerini daha iyi görebilmeleri için düzenli ve boş bir şekilde tasarlanacak. Oyun, çevre ile çok fazla fiziksel etkileşime sahip olmasa da, oyuncu için birçok farklı amacı vardır. Ve hepsinden önemlisi, konsol, oyuncuların birçok farklı durumda kolayca kullanabileceği her şeye sahip olacak.


Zombeast Mermi Hilesi


Silah, oyuncuların zombilerle dolu bir dünyada bulabilecekleri en iyi yol arkadaşıdır. Silahlar farklı kategorilere ayrılmıştır ve her türün belirli bir faaliyet alanı vardır. Oyun, oyuncuların oyunla daha iyi bir deneyim yaşaması için otomatik ateşleme mekanizmasını destekleyecektir. 


Zombeast Silah Hilesi


Silah kullanmak için oyuncuların cephaneye sahip olması gerekir ve oyuncuya bir görevde belirli miktarda cephane verilir. Zombileri öldürürken, oyuncuların yeniden ikmal etmesi için bir mühimmat düşme oranı vardır. Ancak, oyuncular mermileri kurtarmak için çevrelerinden faydalanabilirler. Çevredeki bazı şeyler, oyuncuların patlayıcılar, tuzaklar gibi birçok zombiyi aynı anda öldürmesine yardımcı olur. Silahlar ayrıca bir yükseltme sistemi ile yükseltilebilir ve oyuncular bu yükseltme sistemi sayesinde bazı yeni silahların kilidini de açabilir.


Zombeast apk hile


Çeşitli görevler, çeşitli zombilerle birlikte gelecek. Oyun, oyuncuların öldürürken eğlenmesi için birçok farklı zombi türüne sahip olacak. Her zombi türünün kendi saldırısı olacaktır ve oyuncunun dikkatli olması ve HP'nin sıfıra düşmesine izin vermemesi gerekir. Görev sırasında, oyuncu ayrıca zombi seçkinleriyle yüzleşebilir; yüksek savunma ve yüksek saldırı gücüne sahiptirler, ancak öldürüldüklerinde cömert bir ödül bırakabilirler.


Zombeast Apk indir


Oynanış çeşitliliği, silahlar ve zombiler bu oyundaki harika özelliklerdir. Ve oyuncuların eğlenmesi için uzun bir hikaye çok önemlidir. Zombi içerikli bir atış aksiyon oyunu arıyorsanız Zombeast sizin için doğru seçim olacaktır.


Zombeast Survival Zombie Shooter indir (MOD, Sınırsız Mermi / Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Criminal Case Pacific Bay APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar