My Little Universe Kaynak Hileli MOD APK [v2.1.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 3)
My Little Universe Kaynak Hileli MOD APK [v2.1.1] 1 My Little Universe Kaynak Hileli MOD APK [v2.1.1] 2 My Little Universe Kaynak Hileli MOD APK [v2.1.1] 3 My Little Universe Kaynak Hileli MOD APK [v2.1.1] 4 My Little Universe Kaynak Hileli MOD APK [v2.1.1] 5 My Little Universe Kaynak Hileli MOD APK [v2.1.1] 6

My Little Universe Kaynak Hileli MOD APK [2.1.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Kendi gezegeninizi inşa ettiğiniz bir oyun oynayın! Öğeleri ve araçları keşfedin ve olağanüstü bir gezegen yapın!


My Little Universe 2.1.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Kaynak Hilesi (Kaynaklar harcandığında artar!)

Bazen Tanrı'nın evreni nasıl yarattığını merak ederiz. Öyle olsa bile, bazı insanlar evrenin doğal bir varlık olduğuna ve hiç kimse tarafından yaratılmadığına inanıyor! Ancak Say Games Ltd tarafından yaratılan My Little Universe gündelik oyununda, oyuncuların zaten mevcut oyun içi kaynakları kullanarak kendi evrenlerini yaratabilecekleri birçok tanrısal eylem yaşıyoruz.


My Little Universe v2.1.1 MOD APK


Burada bir dünya yaratmanın kolay olmadığını öğreneceksiniz! Ancak, bu oyun her eylemi bir dolu eğlenceli hale getiriyor. Bunun nedeni, bu dünya kurma macera oyununu başarıyla tamamlamak için gerçekleştirmeniz gereken birçok heyecan verici gündelik eylemi keşfedeceksiniz. Mükemmel gezegeni yapmak için çok sayıda kazma, madencilik, ağaç kesme, eritme, işçilik, inşaat ve bazı bahçe işleri yapmanız gerekecek. Oyun sırasında tetikte olun çünkü amacı ilahi planınızı sona erdirmek olan ilkel canavarlarla savaşmak zorunda kalabilirsiniz.


My Little Universe Para Hilesi


Bu heyecan verici oyunda tüm dünya senin ellerinde olacak! My Little Universe oyunu ile tanrı olarak oynadığınız oyun içerisinde oynayacak ve engin oyun ortamında evreninizi yaratacaksınız. Kara kütleleri geliştireceğiniz ve her yerde yaşanabilir bir çevre oluşturacağınız bir gezegenin etrafında hareket etmeniz gerekecek. Sadece bir kazma ile silahlanacaksınız. Kollarınızın her şeye kadir gücüyle birleştiğinde, tanrının işini üstlenmeye ve harikalar dünyası inşa etmeye başlayabileceksiniz. Bu bağımlılık yaratan ve orijinal aksiyon oyununda, sizi yedi günden fazla bir süre boyunca oynamaya ve devasa bir gezegen yaratmaya devam ettirecek koca bir evren yaratmanın keyfine varacaksınız.


My Little Universe Silah Hilesi


Modern bir medeniyet geliştirmeye çalışırken kullanmanız gereken birçok oyun içi öğeye sahip olacaksınız. Örneğin, ahşabı hasat etmeniz ve onu geliştirmek için çeşitli alanlara yatırmanız gerekecek. Bu oyun, oyunun tamamının tadını çıkarmak için tamamlamanız gereken bir dizi seviye ile birlikte gelir.Bu oyun, bu sıradan oyunu öne çıkaran çok sayıda eğlenceli ve keyifli özellikle birlikte gelir.


My Little Universe Hile Apk


Mizahınızı son zamanlarda kaybettiniz mi? My Little Universe oyununda saatlerce süren aksiyon ve maceranın yanı sıra bolca neşe bulacaksınız. Size steril bir gezegen teklif edilecek ve onu herhangi bir tanrıyı gururlandıracak yaşanabilir, çekici ve çiçek açan bir gezegene dönüştüreceksiniz. Kazma, doğrama, işçilik, parçalama, madencilik ve hatta ilahi lütuf yolunda savaşmak gibi gerçekleştirmeniz gereken çeşitli eylemler var! Burada asıl sorumluluğunuz, mümkün olduğu kadar çok oyun içi öğe kullanarak benzersiz bir evren yaratmaktır.


My Little Universe Apk indir


Oyunun başında, bir roket gemisinde küçük turuncu bir adam olacak. Ancak, sonunda tamamen şanlı bir gezegen olacak. Sadece minik turuncu ellerinle tüm gezegeni inşa etmiş olacaksın! 15'in üzerinde farklı türde oyun içi kaynak alın ve onları göz alıcı bir gezegen cenneti yaratmak için bolca bilgelikle harcayın! Neptün'ün üç dişlisi, Thor'un güçlü çekici ve Kaptan Amerika'nın aşılmaz bir kalkanı var! Bu oyunda, inşaatçı kahramanınızın güçlü bir kazması olacak! Onu canavarlarla savaşmak, kayaları kırmak, altın için madencilik yapmak, ağaç kesmek için ağaç kesmek, mineraller için kazmak ve daha pek çok şeyde kullanacaksınız. İlahi üretkenliğinizi artırmak için özel baltayı ve sekiz farklı seviye boyunca yükselttiğinizden emin olun. Bu şekilde, gezegeninizi inşa etmeye devam etmek için daha fazla kaynak toplayabileceksiniz.


My Little Universe Apk Son Sürüm


Uygarlık sizin gözünüz altında ilerlerken, metalleri eritmek ve mineralleri işlemek için endüstriyel tesisler kurma şansına sahip olacaksınız. Ayrıca, sekiz seviye iyileştirmeli bir balta gibi tanrısal yaratımlarınızda size yardımcı olacak sekiz tür silah daha ve tanrı korkusunu çılgın rakiplerinize çağırmak için özel bir Excalibur kılıcı yapacaksınız. My Little Universe oyunu, gezegeni keşfetmek, sömürmek ve inşa etmek için 10 farklı oyun içi ortam türüyle genişlemenize ve çeşitlendirmenize olanak tanır. Gezegensel cennetinizi yaratmak için esrarengiz yollarla hareket ederken, geniş bir oyun ortamı yaratacaksınız. Çevreyi dolaşırken, tanrısal niyetlerinizi durdurmaya çalışan uzaylı mantar düşmanları, iğrenç kardan adamlar ve diğer düşmanca düşmanlar dahil canavarlara dikkat edin.


My Little Universe indir (MOD, Reklamsız)


Bir önceki android oyun The Amazing Spider-Man 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar