Idle Theme Park Tycoon Para Hileli MOD APK [v2.8.9.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Idle Theme Park Tycoon Para Hileli MOD APK [v2.8.9.1] 1 Idle Theme Park Tycoon Para Hileli MOD APK [v2.8.9.1] 2 Idle Theme Park Tycoon Para Hileli MOD APK [v2.8.9.1] 3 Idle Theme Park Tycoon Para Hileli MOD APK [v2.8.9.1] 4 Idle Theme Park Tycoon Para Hileli MOD APK [v2.8.9.1] 5 Idle Theme Park Tycoon Para Hileli MOD APK [v2.8.9.1] 6

Idle Theme Park Tycoon Para Hileli MOD APK [2.8.9.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Gelmiş geçmiş en komik tema parkını yönetmeye hazır mısınız?


Idle Theme Park Tycoon 2.8.9.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi
  2. Harcandığında para artar!
Çocukken dışarı çıkıyordum Park, konvansiyonlardan biri m Atlıkarınca, su kayağı veya hız treni gibi evlerde yapılamayan ilginç oyunlar var, bu hizmetler nedeniyle her çocuk her seferinde oraya gitmek istiyor. Elbette ebeveynler, hafta boyunca çocukların çabalarının bir ödülü olarak bu dileği takip edecekler. Bununla birlikte, yetişkinlerin meşguliyetinden dolayı tatmin olmanın imkansız olduğu ya da büyüdüğünüz ama yine de çocukluk hissini bulmak istediğiniz zamanlar vardır. Idle Theme Park Tycoon, Android cihazlarda keyfini çıkarmaya değer bir üründür.


Idle Theme Park Tycoon v2.8.9.1 MOD APK


Idle Theme Park Tycoon, oyuncuların bir parkın sahibi olmalarına izin verir ve o zamandan beri büyük bir eğlence imparatorluğu kurmaları gerekir (her zaman Disney Land'den daha büyük. LOL). Oyuncuların tüm çekici simülasyon unsurlarıyla gerçek bir işte ustalaşma hissini yaşamalarını sağlayacak. Hayal ettiğiniz tüm eğlence oyuna dahildir. Oyuncular bir sahip rolünü oynayacaklar ve mutlularsa girip oynayabilecekler.


Idle Theme Park Tycoon Para Hilesi


Idle Theme Park Tycoon bir simülasyon oyunu olduğu için, üreticinin en güzel görüntüleri oluşturmak için uzun süre tasarlaması gerekiyordu. Tam 3D formatıyla oyun, oyuncuları oynarken hayal kırıklığına uğratmaz. Her şeyden önce, oyun çok fazla hiçbir şey içermeyen boş bir arazi parçası, sadece boş binaları olan birkaç küçük eğlence tezgahı. Ama bu sizi tereddüt ettiremez, küçük işletme, az para toplama ama istikrar. Daha sonra, diğer gezginler hizmetinizin kalitesini giderek daha fazla biliyor, daha çok gelecekler ve eskisinden daha iyi bir gelir getirecekler.


Theme Park Tycoon Roblox


Başından beri, lunapark treni veya dev su parkları gibi pahalı eğlence olmayacak. Bir tüccarın stratejik düşünmesiyle, amacınız için çok para biriktirmenin en makul yolunu düşünmeniz gerekecek. Buraya gelenlerin de kendi ihtiyaçları olacak. Hizmet kalitenizi artırmanıza yardımcı olduğu için bu önerileri görmezden gelmeyin. Ayrıca, bir görevi tamamlarken, seviye atlamanız için değerli deneyim puanlarının yanı sıra, para da otomatik olarak artar. Sahip olduğunuz oyunlar maksimum kapasiteyle kullanıldığından, zaman içinde bakımı ve yükseltilmesi gerekecektir. Oyunlarınızı yükselttiğinizde, tek seferde daha fazla para kazanacaktır. Ancak, büyüklüğüne karşılık gelen bir miktar yatırım yapmalı ve karşılık gelen bir süre beklemelisiniz. Başarınızdan sonra kazandığınız kar miktarı buna değer.


Idle Theme Park Tycoon Apk Son Sürüm indir


Ayrıca, Idle Theme Park Tycoon, oyuncuların zor müşterilere hizmet ederek birçok yepyeni oyunu keşfetmelerine ve bunların kilidini açmalarına olanak tanır. Bu oyunların araştırılması çok zaman ve para gerektirir; oyuncular kendi araştırma alanlarına girmeli ve kayıt yaptırmalıdır. O zaman belirli bir süre beklemek zorundasınız. Sonuçlar, ona yatırdığınız çabayı ve parayı yansıtacaktır. Parkın güzelliğini artırmak için daha fazla dekorasyon araştırmayı unutmayın. Gelir getirmese de, ziyaretçilerin oraya daha fazla gitmesi için mükemmel bir katalizördür.


Idle Theme Park Tycoon İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Football Manager 2021 Touch APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar