Nitro Nation Drag Hile Menülü MOD APK [v7.6.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 5)
Nitro Nation Drag Hile Menülü MOD APK [v7.6.0] 1 Nitro Nation Drag Hile Menülü MOD APK [v7.6.0] 2 Nitro Nation Drag Hile Menülü MOD APK [v7.6.0] 3 Nitro Nation Drag Hile Menülü MOD APK [v7.6.0] 4 Nitro Nation Drag Hile Menülü MOD APK [v7.6.0] 5 Nitro Nation Drag Hile Menülü MOD APK [v7.6.0] 6

Nitro Nation Drag Hile Menülü MOD APK [7.6.0] - Android için ücretsiz son sürümü indirin. Drag ve Drift olan araba yarışlarını seviyorsanız bu oyun tam size göre.


Nitro Nation Drag 7.6.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MOD Menüsü
  2. Her Zaman Mükemmel Başlatma
  3. Otomatik Mükemmel Vites
  4. Hack, otomatik olarak Mükemmel Bölgede vites değiştirir

NOT:

  1. HER İKİ HACK'I BİRLİKTE AÇMADIĞINIZDAN EMİN OLUN, ARACINIZ DURACAK! Otomatik Mükemmel Geçişi AÇMADAN ÖNCE Her Zaman Mükemmel Başlat/Kaydırmayı KAPATIN
  2. Android 6.0 ve üzeriyse Ayarlar > Uygulamalar > Oyun Adı > İzinler | Diğer uygulamalar üzerinde göster

Nitro Nation Drag & Drift , basit bir konsol ve oyuncular için harika özelliklerin eşlik ettiği bir yarış simülasyon oyunudur. Bugün piyasadaki en benzersiz ve çekici oynanışa sahip oyunlardan biri olarak kabul edilmektedir. Her bir medyanın ayrıntılı efektleriyle birleştirilen yüksek kaliteli grafiklerle, bu oyun oyunculara her zaman kontrol ederken en iyi deneyimi yaşatacak. Oyunla başlayarak, oyuncu konsolu tanıyacak. Diğer yarış oyunlarının aksine, bu oyunun kontrolü çok karmaşıktır. Ancak arayüzü, oyuncuların hızla alışabilmesi için en basit şekilde düzenlenecek.


Nitro Nation Drag v7.6.0 MOD APK


Bir aracı kontrol etmek için, oyuncuların operasyonları doğru ve hızlı bir şekilde koordine etme becerisine sahip olması gerekir, çünkü bu oyun aracı kontrol etmek için tüm operasyonu simüle edecektir. Vites değiştiriciler, gaz kelebeği tekerlekleri, frenler ve diğer işlevler dahil ve özellikle bazı yarış arabaları farklı bir arayüze ve kontrol mekanizmasına sahip olacak. Bu yüzden oyuncuların yarışları mükemmel performansla tamamlamak için birçok aracı en kısa sürede tanıması gerekiyor.


Nitro Nation Drag 7.6.0 Para Hileli MOD APK


Her maç, oyuncu seçtiği yarış oyunu moduna bağlı olarak diğer sürücülerle yarışacak, harita buna göre bir döngü veya tek daire şeklinde ayarlanacaktır. Oyuncunun görevi, diğer sürücüleri elemek ve yarışı tamamlarken birinciliği elde etmektir. Olağanüstü performansın ödülleri çok büyük olacak ve bu ödüllerin gelecekte birçok önemli hedefi olacak. 


Nitro Nation Drag Drift Hile Apk


Oyuncular başlamak için birçok yarış modu ve harita arasından seçim yapabilir ve oyuncular ayrıca diğer oyuncularla veya AI ile rekabet etme arasında seçim yapabilir. Bu, oyuncular en sevdikleri arabalarla birbirleriyle rekabet edebildiklerinde çekiciliği artırır.


Nitro Nation Drag 7.6.0 Vites Hile APK


Bu oyun, oyuncuların hayal ettikleri arabaları özgürce seçebilecekleri ve yarışa katılmak için kullanabilecekleri çok çeşitli ve zengin bir medya sistemine sahip olacak. Oyunun dengesini arttırmak için her araç türü diğer türlerle rekabet edemez, örneğin spor arabalar sadece diğer spor arabalarla yarışabilir, başka hiçbir araç katılamaz. Böylece oyuncular, araç performansındaki dengesizlik konusunda endişelenmeden en sevdikleri arabaları rahatça sürebilirler. 


Nitro Nation Drag Drift Racing hile nasıl indirilir?


Yarış arabalarının ayrılmaz bir parçası, oyuncunun aracının kısa sürede hızlanmasına yardımcı olma etkisine sahiptir. Oyuncu, nitro toplamak için yolun ortasına yerleştirilmiş nitro tanklara çarpabilir veya artistik sürüklenme aşaması gerçekleştirebilir. Daha iyi drift yapın, daha fazla nitro yüklenecek ve aynı zamanda engebeli köşeleri idare etmenize yardımcı olacaktır.


Nitro Nation Drag & Drift İndir


Favori arabanızı seçmek önemlidir, ancak bunun için parçaları takmanız çok önemlidir. Parçalar, araçların performansını sürekli iyileştirecek ve performansları, nadirliklerine yansıyacaktır. Daha yüksek nadirliğe sahip parçalar yalnızca etkinlikler veya tamamlanmış özel görevler yoluyla toplanabilir. Oyuncular yarışı tamamlayarak sürekli olarak parça toplayabilirler ve oyunun zorluğu ne kadar yüksekse, aksesuarlar da dahil olmak üzere ödül o kadar büyük olur. 


Nitro Nation Drag indir (MOD, Ücretsiz Onarım / Otomatik Vites)


Bir önceki android oyun Rush Hour 3D APK sayfasını ziyaret ederek ücretsiz indirebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 5 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar