Stickman 3D Street Gangster Para Hileli MOD APK [v1.0.5]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GIF
Stickman 3D Street Gangster Para Hileli MOD APK [v1.0.5] 1 Stickman 3D Street Gangster Para Hileli MOD APK [v1.0.5] 2 Stickman 3D Street Gangster Para Hileli MOD APK [v1.0.5] 3 Stickman 3D Street Gangster Para Hileli MOD APK [v1.0.5] 4 Stickman 3D Street Gangster Para Hileli MOD APK [v1.0.5] 5

Stickman 3D Street Gangster Para Hileli MOD APK [1.0.5] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Birçok farklı savaş bulacaksınız ve elbette her savaş size dikkatli olmanız gereken farklı arka planlar ve düşmanlar veriyor.


Stickman 3D Street Gangster 1.0.5 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Mod Menüsü
  2. Hızlı Oyun
  3. Para Hilesi. Parayı yükselt
  4. Sınırsız Takviye Sağlığı
  5. Sınırsız Takviye Hasarı
  6. Sınırsız Buff Silahı
  7. Sınırsız Takviye Kalkanı
  8. Reklamsız

Stickman 3D Street Gangster, oyuncuları, onları Stickman'in savaşlarına götüren etkileyici ve erişilebilir oynanışla cezbeder. Oyuncular, diğer düşmanları çıplak elleriyle veya buldukları silahlarla alt ederek hayatta kalan son kişi olacaklar. Aynı zamanda yükseltmelerle güçleri artacak ve elbette etkileyici kıyafetlere erişme fırsatına sahip olacaklar.


Stickman 3D Street Gangster 1.0.5 MOD APK


Stickman'in dövüş oyunlarını 2D oynadıysanız, Stickman 3D Street Gangster size tamamen yeni bir deneyim getirecek. Diğer Çöp Adamlara karşı farklı savaşlara katılmak için bir karakteri kontrol edeceksiniz. Aynı zamanda karakterin hareket menzili sınırlıdır, bu nedenle rakibinizi bulma şansınız yüksektir. Gerçekten de, yalnızca hayatta kalan son kişi olmak için diğer rakipleri yok etmenin bir yolunu bulacaksınız.


Stickman 3D Street Gangster Para Hilesi


Basit kaydırmalar ve tıklamalar ile karakteri tamamen kolayca kontrol edeceksiniz ve saldıracağınız hedefi kolayca seçmek için karakteri yukarıdan aşağıya bir bakış açısıyla gözlemleyeceksiniz. Aynı zamanda istediğiniz zaman özgürce hareket de edebilirsiniz ve elbette belirli bir hedefe saldırmak istediğiniz her seferde ekrana dokunmanız gerekecek. Böylece seviyenizi tamamlamak için ne zaman saldıracağınızı seçebilirsiniz.


Stickman 3D Sağlık Hilesi


Stickman 3D'ye başladığınızda diğer rakipleri bulmak için hareket etmeye başlayacaksınız ve elbette onlara saldırmak için andan yararlanmaya çalışacaksınız. Oyunun amacı anlaşılabilir: hayatta kalmak ve gördüğünüz tüm düşmanları yenmek. 


Stickman 3D Hile Apk


Aynı zamanda fark etmeniz gereken ilginç bir özellik de düşmanlarınızın ittifaklar oluşturmaması ve sürekli birbirlerine saldırmasıdır. Öyleyse saldıracak hedeflere öncelik verelim. Her karakterin görünür bir sağlık çubuğu vardır, bu nedenle hedefinizi seçmek sizin için daha kolaydır. 


Stickman 3D Apk indir


Tekli hedeflere odaklanacaksınız ve tabii ki tekli savaşlarda diğer düşmanlar sizi durdurmadığında üstünlüğü siz alabileceksiniz. Aynı zamanda sürekli olarak bir rakibe saldırırsanız, onları yok etmek ve başka hedeflere kolayca gitmek için size saldıramaz hale gelecektir.


Stickman 3D Hasar Hilesi


Bu oyunda savaşı yaşarken kaçırmamanız gereken bir diğer ilginç nokta ise ortamdaki dağınık silahlar. Düşmanlarınıza saldırmak için istediğiniz her şeyi hareket ettirebilir ve toplayabilirsiniz ve farklı kullanımları vardır. Spesifik olarak, bazıları düşmanlarınızı uzun mesafeden vurmanıza, bazıları ise yan yana duran birden fazla hedefi vurmanıza yardımcı olabilir. Elbette bu, daha fazla düşmanı daha hızlı öldürmeniz için tamamen faydalıdır.


Stickman 3D Apk Son Sürüm


Stickman 3D'de bulacağınız ilginç bir nokta, güçlendirme mekanizmasıdır ve bu, farklı düşmanlarla yüzleşmeniz gerektiğinde tamamen anlaşılabilir bir durumdur. Bölüme başladığınızda düşmanlar alt edilecek ancak gün geçtikçe dirençleri artacaktır. Yani daha fazla düşmanla yüzleşmek için gücünüzü artırmak için kazandığınız parayı kullanmanız gerekecek. Gerçekten de, savaşı kazanırsanız, sizin için çok heyecan verici şeyler olacak.


Stickman 3D indir (MOD, Para Hilesi, Mega Hileli)


Bir önceki android oyun Train Valley 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar