Warplanes WW1 Sky Aces Para Hileli MOD APK [v1.4.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Warplanes WW1 Sky Aces Para Hileli MOD APK [v1.4.2] 1 Warplanes WW1 Sky Aces Para Hileli MOD APK [v1.4.2] 2 Warplanes WW1 Sky Aces Para Hileli MOD APK [v1.4.2] 3 Warplanes WW1 Sky Aces Para Hileli MOD APK [v1.4.2] 4 Warplanes WW1 Sky Aces Para Hileli MOD APK [v1.4.2] 5 Warplanes WW1 Sky Aces Para Hileli MOD APK [v1.4.2] 6

Warplanes WW1 Sky Aces Para Hileli MOD APK [1.4.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. hava savaşının öncüsü olun. Birinci Dünya Savaşı'nın savaş alanlarının üzerinde savaşın ve nihai Sky Ace olun!


Warplanes WW1 Sky Aces 1.4.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Ücretsiz alışveriş Hilesi. 
Warplanes WW1 Sky Aces, oyuncuların maçı kazanmak veya golü tamamlamak için takım arkadaşlarıyla koordine etmesi gereken bir strateji aksiyon oyunudur. Bu oyun I.Dünya Savaşı savaş uçaklarından fikirler alınarak geliştirildi. Oyun sadece muharebe alanının yeri veya çevresi ile ilgili olmamakla birlikte oyuncuları savaş uçakları dünyasına götürmesi garantilidir. Birinci Dünya Savaşı'ndaki farklı ülkelerden tüm uçaklar bu oyunda görünecek ve farklı seviyelere göre sınıflandırılacaklar. Uçağın çeşitliliği ve benzersiz oynanışı, bu oyunun her zaman gurur duyduğu şeydir. Tabii ki, oyuncular savaşta arkadaşlarıyla veya yabancılarla eğlenmek için farklı oyun modları arasından seçim yapabilirler.


Warplanes WW1 Sky Aces v1.4.1 MOD APK


Warplanes WW1 Sky Aces gerçekçi 3D grafikler kullanır, böylece oyuncuların uçması ve savaşması için rastgele bir alana sahip geniş bir ortam oluşturur. Ve savaş alanı sadece havaya odaklanmakla kalmayacak, aynı zamanda yere doğru yönlendirilecek, böylece oyun müthiş ve gerçekçi bir zemin tasarımına sahip olacak. Oyun sadece harika grafiklere sahip değil, aynı zamanda oyuncuların bir savaş uçağı sürerken gerçek bir deneyim yaşamaları için aydınlatma efektleri, görseller ve diğer birçok şeye sahip. Tabii ki, grafik ayarları, birçok platform için uygun olan ve istikrarlı performansın yanı sıra oyuncuların mevcut cihazları için sorunsuz bir deneyime sahip olmaları için farklı seviyelerde kategorize edilmiştir.


Warplanes WW1 Sky Aces Para Hilesi


Warplanes WW1 Sky Aces'in oynanışı aksiyon taktiklerinde geliştirildi ve oyuncunun bir uçağın savaşında birçok farklı görevi yerine getirmesi gerekecek. Hedeflerin çeşitliliği, oyuncuları eğlendiren ve bu oyuna ilgi duyan şeydir. Oyuncular her zaman düşmanla savaşmak yerine, başka şeyleri yok etmek için yere gidebilirler. Tabii ki, oyuncunun düşmanları hızlı bir şekilde yok edebilmesi için takım arkadaşlarıyla da koordineli olması gerekir. Dahası, oyunun oynanışı, oyun modları, uçaklar, beceriler, silahlar, görevler, etkinlikler vb. Gibi birçok başka şeyde çeşitlilik gösterecek, böylece oyuncular her zaman en iyi deneyimi yaşayacak.


Warplanes WW1 Sky Aces Hile Apk


Oyun gerçekçi bir 3 boyutlu ortamda geliştirildi, bu nedenle uçağın kontrol mekanizması, oyuncuların hem sorunsuz bir şekilde kontrol etmesi hem de doğru bir şekilde saldırması için en iyi şekilde basitleştirilecek. Oyun, oyuncunun yalnızca aracın hızını ve performansını kontrol etmesi ve yönünü değiştirmek ve düşmana saldırmak için uçağın kafasını hareket ettirmesi gerektiğinde basit bir kontrol mekanizmasına sahiptir. Bu nedenle oyun, sol hız seviyesi olduğunda, uçuş yönünü ayarlamak için bir joystick ile birlikte özel olarak tasarlanmış bir arayüze sahip olacak. Ve bunun tersi, oyuncunun sahip olduğu silahların sayısına bağlı olarak birçok farklı düğmenin bulunduğu silah sistemidir. Oyunun ayrıca ekranın üstünde oyuncuların arkadaşlarını bulmalarına veya düşmanları tespit etmelerine yardımcı olan bir radar var. Oyuncu uçağı birçok seviyeye ve birçok farklı türe ayrılmıştır, 1. Dünya Savaşı'nda ortaya çıkan birçok ülkeye aittir. Bu uçaklar ilk nesil savaşçılardı, bu yüzden görünüşleri, silahları ve diğer birçok şey aslına sadık kalınarak yeniden üretildi. Bir oyuncunun takımı ülkeden bağımsız olarak birçok farklı uçak içerebilir, ancak katmanları aynı olmalıdır. Her uçak kademesi, performans, hız gibi temel istatistikleri değiştirecek ve oyuncuların yeni nesil silahlara erişmesine izin verecek. Oyuncular oyunu oynarken, gökyüzünde kazanmalarına yardımcı olmak için yavaş yavaş yeni uçakların yanı sıra daha gelişmiş silah sistemlerinin kilidini açacaklar.


Warplanes WW1 Sky Aces APK Son Sürüm indir


Ayrıca, çeşitli oyun modları da oyuncuyu ilgilendiren ve her zaman eğlendiren şeydir. Tek bir moda odaklanmak yerine, artık diğer modlarda eğlenebilirler. Her modun kendi kuralları vardır, bu nedenle ödülleri farklı olacaktır, ancak her modun getirdiği deneyim tamamen farklıdır. Tabii ki, oyuncular arkadaşlarla katılmayı veya tek oyunculu olmayı seçebilirler. Her hafta, oyunda oyuncuların eğlendirmesi ve birçok çekici ödül kazanması için birçok farklı etkinlik olacak. Etkinlikteki bazı zorluklarda varsayılan uçaklar ve silahlar olacak ve oyuncular satın almaya karar vermeden önce uçağı deneyimleyebilir. Warplanes WW1 Sky Aces, tarihteki savaş uçaklarını taklit eden ve oyuncular için yoğun, şiddetli, iklimsel ve muhteşem hava savaşlarına ilham veren taktiksel bir aksiyon oyunudur. Üstelik uçağın kontrol mekanizması diğer araçlardan tamamen farklı ve oyuncular oyunun 3D ortamında geniş bir gökyüzünü keşfetme konusunda daha fazla seçeneğe sahip olacak.


Warplanes WW1 Sky Aces indirin (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Aquapark.io APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar