LabBuster Para - Elmas Hileli MOD APK [v1.1.6]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
LabBuster Para - Elmas Hileli MOD APK [v1.1.6] 1 LabBuster Para - Elmas Hileli MOD APK [v1.1.6] 2 LabBuster Para - Elmas Hileli MOD APK [v1.1.6] 3 LabBuster Para - Elmas Hileli MOD APK [v1.1.6] 4 LabBuster Para - Elmas Hileli MOD APK [v1.1.6] 5 LabBuster Para - Elmas Hileli MOD APK [v1.1.6] 6

LabBuster Para - Elmas Hileli MOD APK [1.1.6] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Çok büyük bir tehlike yaklaşıyor - canavarlar laboratuvardan kaçtı. Bu dünyanın kaderi artık sizin ellerinizde.


LabBuster 1.1.6 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Elmas hilesi
  2. Sınırsız Altın hilesi
  3. Sınırsız Para Hilesi
  4. Reklamsız
LabBuster ilgi çekici ve benzersiz bir gündelik atış oyunudur. Senin görevin laboratuvardan kaçan canavarları yok etmek ve araştırmacıları dünyanın başına gelecek tehlikeleri önlemekten kurtarmak. Bu dünyanın kaderi senin ellerinde olacak, bu yüzden silahlan ve yıkım laboratuvarına sızan yaratıklara karşı savaş. Oyunda bilgi toplamalı ve gizemli zindanlar gibi bölümlerde zorlu görevlerin üstesinden gelmelisiniz. Bu size keyifli bir deneyim yaşatmayı vaat eden ücretsiz bir oyundur. Her oyun ekranından sonra birçok ödül ve buna karşılık gelen miktarı alacaksınız.


LabBuster v1.1.6 MOD APK


LabBuster, canavarları vurup öldüren ve gerçek bir şey gibi saldıran sıradan bir atış oyunudur. Dünyaya neden oldukları tehlikeleri önlemek için laboratuvarda canavarları öldürmeniz gerekecek. Zindandaki kötü canavarları yok etmek için savaş silahlarını kuşanmalı ve bilgi toplamalısınız. Oyun, tehlikeli, zorlu savaşlarda engellerin ve zorlukların üstesinden gelmek için zeka gerektirir. Canavarların mermilerinden kaçmalısın; sadece onları vur. Onların mermilerine çarparsanız ölür ve oyuna tekrar başlarsınız ve birikim puanlarınızı kaybedersiniz. Her seviyeden sonra kazanırsanız, bonusu ve ilgili bonusu alacaksınız.


LabBuster Para Hilesi


LabBuster'da canavarlar her zaman agresif ve çirkin değildir, ancak bazen canavarlar sevimli görünür. Ancak, onlardan ödün vermemeli, onları öldürmek için uyanık olmalısınız çünkü tüm dünyanın güveni sizin elinizde olacaktır. Bu iğrenç canavarlar her an dünyanızı yok edecek, bu yüzden onları affedemezsiniz. Senin görevin laboratuvarda tek bir canavar bırakmak değil. Hareket ederken birçok engel sizi durduracak olsa da, ne pahasına olursa olsun onları yok etmeniz yardımcı olacaktır. Akıllı olun ve bu engelleri akıllıca aşın ve kalan tüm canavarları yok edin.


LabBuster Elmas Hilesi


LabBuster, laboratuvarda bulunan benzersiz modüllerle kendi kombinasyonlarınızı yaratacaktır. Zor zamanlarda hayatta kalmak için kullanın ve canavarları yok etmenize çok yardımcı olacaktır. Bu, oyunun daha fazla oyuncu çekmeye yardımcı olmak için icat ettiği benzersiz ve yaratıcı bir kombinasyondur. Yukarıdaki özellik, oyuncunun o karanlık laboratuvarda daha uzun süre hayatta kalmasına yardımcı olacaktır. Birleştirin ve deneyimleyin; bu kötü canavarları güvenle vuracak ve öldüreceksiniz.


LabBuster Apk Hile


LabBuster, kullanıcının doğru silahı seçmesine izin veren birçok farklı silaha sahiptir. Lazer silahlarından top silahlarına kadar 8 benzersiz silah var. Her oyun ekranından sonra, oyuncuların canavarları yok etmek için istedikleri diğer silahları değiştirmelerine izin verilir. Ayrıca oyun, istatistiklerinizi artırmak için silahları yükseltmenize ve güçlü ekipmanlarla donatmanıza olanak tanır. Hareket etmek için, karakteri istediğiniz gibi hareket ettirmek için parmağınızı ekranda hareket ettirmeniz gerekir.


LabBuster Apk indir


LabBuster, oyuncular için basit ve kolay kontrollere sahip benzersiz bir atış oyunudur. Oyunun yeni özellikleri ile oyuncular ilginç zorluklarla karşılaşacaklar. Dünyayı koruma görevini yok etmeye ve tamamlamaya çalışın!


LabBuster indir (MOD, Sınırsız Para / Elmas Hilesi)


Bir önceki android oyun Zombie Survival HAZE APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar