Repair My Car Para Hileli MOD APK [v2.6.4]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Repair My Car Para Hileli MOD APK [v2.6.4] 1 Repair My Car Para Hileli MOD APK [v2.6.4] 2 Repair My Car Para Hileli MOD APK [v2.6.4] 3 Repair My Car Para Hileli MOD APK [v2.6.4] 4 Repair My Car Para Hileli MOD APK [v2.6.4] 5 Repair My Car Para Hileli MOD APK [v2.6.4] 6

Repair My Car Para Hileli MOD APK [2.6.4] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Sizi kendi garajınızda profesyonel bir araba tamircisi yapar ve onları daha lüks hale getirmek için yükseltebilirsiniz.


Repair My Car 2.6.4 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Repair My Car'a vardığınızda oyuncular, hasarlı arabaların kurtarıcılarına dönüşür. Müşteriler, arabalarının mutsuzluğuna çözüm bulmanız için size gelirler. Bazen hasar son derece ciddidir ve tamir edebilirsiniz, ancak diğer bazı arabalarda, arabayı temizlemek veya daha fazla gaz eklemek için temizlemeniz yeterlidir. Müşteriyi mutlu ettikten sonra belli bir miktar alabilirsiniz. Az ya da çok, tamamen düzeltmeniz gereken hatanın zorluğuna bağlıdır.


Repair My Car v2.6.4 MOD APK


Repair My Car oyununda garaj şehirde oldukça ünlüdür, bu yüzden her gün yüzlerce müşteri alabilirsiniz. Bu nedenle, mümkün olduğu kadar çok araba tamir edebilmeniz için onarım sürecinizi mümkün olduğunca çabuk hızlandırmanız gerekir. Size artık sağlam arabalar getirmiyorlar ve hepsi ciddi veya hafif hasarlı. Ancak bazen müşteriler size sadece yakıt ikmali yapmak veya arabalarını daha temiz yıkamak istedikleri için gelirler.


Repair My Car apk para Hilesi


Bir müşteriden araç teslim aldıktan sonra, Aracımı Onarım, onlardan aracın mevcut durumunu almanızı sağlar. Aynı zamanda arabayı da inceliyor ve sorunlarını bulmak için çalışmaya başlıyorsunuz. Hala kullanımdaysa hasarı onarabilirsiniz. Aksine, artık kullanılamıyorlarsa, müşteriye teslim edildiğinde arabanın normal ve rahat çalışabilmesi için bunları yeni parçalarla değiştirebilirsiniz.


Repair My Car apk Android oyun Club


Aksesuarları tamir etmek ve hatta değiştirmek gibi ağır işlerin yanı sıra, oyuncular aynı zamanda çok daha hafif işler de yaşarlar. Özellikle, arabalarının benzini bittiği için size gelen müşteriler. Göreviniz yakıt deposu kapağını açmak, ardından depoyu benzinle doldurmak ve müşteriye teslim etmektir. Talebi tamamladıktan sonra, oyuncu, hasar çözme görevinin ne kadar karmaşık olduğuna bağlı olarak belirli bir miktar alacaktır.


Repair My Car Apk Dayı


Repair My Car ayrıca zamanla ilgili konulara dikkat etmeniz konusunda sizi uyarıyor. Bunun nedeni, müşterilerinizin çoğunun son derece meşgul girişimciler olmasıdır, bu nedenle zamanları altın kadar değerlidir. Sorunu çözmeye çalışarak zamanlarını boşa harcayamazsın. Çok uzun sürerse, garajınızdan ayrılıp garajınız hakkında kötü bir yorum yapabilirler. Çok yakında, itibarınız önemli ölçüde etkilenecek.


Repair My Car Hile Apk


Repair My Car, garajınızı yükseltmenize veya daha fazla alet satın almanıza ve hatta aldığınız parayla türünün tek örneği süper otomobilinizi oluşturmanıza olanak tanır. Öncelikle daha lüks ve zengin müşterileri kendinize çekmek istiyorsanız mağazanızın ihtiyaç ve tercihlerinize göre göz alıcı, modern veya geleneksel tarzlarla dekore edilmesi gerekir. Ayrıca, ciddi hataları onarabilmek için daha gelişmiş bir araç setine ihtiyacınız var.


Repair My Car Apk indir


Her gün yüzlerce müşterinin arabalarının hasarını onarma konusunda uzmanlaşmış bir garaj sahibine dönüş. Bazen, bir müşterinin arabasını içini dışını temizlemeniz ve araba sahiplerini hareket ettirmeye devam edebilmeleri için benzinle doldurmanız yeterlidir. Daha fazla hataya yanıt veren yeni, daha modern araç takımları satın almak için harcanan çaba ve zaman için ödeme alın. 


Repair My Car Apk Son Sürüm


Müşterileri size çeken modern veya geleneksel gibi belirli bir tarza sahip daha gelişmiş, daha lüks bir garaja yükseltin. Uzun bir süreçten sonra topladığınız tek tek parçalardan kendinize dünyada eşi olmayan bir araba tasarlayın.


Repair My Car indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Mine Quest 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar