Mine Quest 2 Madencilik Oyunu Para Hileli MOD APK [v2.2.21]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Mine Quest 2 Madencilik Oyunu Para Hileli MOD APK [v2.2.21] 1 Mine Quest 2 Madencilik Oyunu Para Hileli MOD APK [v2.2.21] 2 Mine Quest 2 Madencilik Oyunu Para Hileli MOD APK [v2.2.21] 3 Mine Quest 2 Madencilik Oyunu Para Hileli MOD APK [v2.2.21] 4 Mine Quest 2 Madencilik Oyunu Para Hileli MOD APK [v2.2.21] 5 Mine Quest 2 Madencilik Oyunu Para Hileli MOD APK [v2.2.21] 6

Mine Quest 2 Madencilik Oyunu Para Hileli MOD APK [2.2.21] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncuların egzotik yerleri keşfederken cüce Bragan'ı takip etmelerini sağlar. Tehlikeli düşmanlar aniden kayaların arkasında belirir ve oyuncuların güçlerini artırmasını gerektirir.


Mine Quest 2 2.2.21 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Mine Quest 2, oyuncunun kaynak açısından zengin yerleri ve gizemli düşmanları keşfetmek için avcı Bragan'ı kontrol ettiği bir oyundur. Oyuncular, enerjilerini kayaları yok etmek ve daha sonra kullanmak üzere düşen kaynakları geri almak için kullanabilecekler. Ayrıca, seviyenin gerektirdiği şey buysa, savaşların gerçekleşmesi gerekecek ve oyuncu, sıra tabanlı savaşı kazanmak için karakterin becerilerini kullanacak.


Mine Quest 2 v2.2.21 MOD APK


Mine Quest 2'nin hikayesi, bir cüce olan Bragan adlı bir karakteri takip ediyor ve bölüme büyükbabasının hikayesiyle başlıyor. Çocukluğundan beri büyükbabası Orli'nin hikayesini duymuştur ve büyükbabasının bir zamanlar dünyayı kurtardığını bilir. Ancak bir gün Orli yolculuğuna devam etti ve Aesis adında bir arazi buldu Orli'nin arkadaşları da aramaya devam etti, ancak kimse geri dönmedi. Hikaye gerçeğe ve beklenmedik bir olay meydana geldiğinde yönlendirilir.


Mine Quest 2 Para Hilesi


Bragan, kendisine garip bir taş veren ve sonra ölen gizemli bir kişi buldu. Ana karakter bu büyülü eşyalar hakkında fazla bir şey bilmiyor ve yardım için Tude'a gidiyor. Taş araştırması sırasında, taşın içinden bir canavar ortaya çıktığında garip bir fenomen meydana geldi ve Bragan onu yok etmenin bir yolunu bulmak zorunda kaldı. Oradan gizemli yerleri keşfetme yolculuğu başlar ve oyuncu tehlikelerde ona eşlik eder.


Mine Quest 2 Altın Hilesi


Oyuncular, Mine Quest 2'de karakterin garip bir yerde göründüğünü ve önlerindeki yolun farklı kaynaklardan yapılmış kayalar tarafından kapatıldığını görecekler. Karakter, mevcut araçlarla onları yok etmek için karakteri ileriye doğru hareket ettirecek ve kaynak parçaları oyuncunun cebine konacaktır. Aynı zamanda, her oyuncunun etkinliği, karakterin durum çubuğunun yakınında bulunan belirli bir miktarda enerji tüketir.


Mine Quest 2 Elmas Hilesi


Oyuncular farklı alanları keşfedebilecek ve arzu ettikleri enerjiyi özgürce kullanabilecekler. Aynı zamanda oyuncuların ekranı iyi bir şekilde tamamlamak için bu oyunun gerektirdiği gereksinimlere de dikkat etmesi gerekiyor. Bu, oyundaki belirli bir kayayı indirmek veya yok etmek için canavar hedefleri aramak olabilir. Oyuncu ayrıca keşif sırasında ortaya çıkan gizemli ödüllere sahip bazı sandıklar bulabilir.


Mine Quest 2 Hile Apk


Oyuncular önlerinde ne olduğunu net bir şekilde bilemeyecekler ve önlerindeki kayaları yok etmeleri gerekiyor ve kaçınılmaz olarak tehlikeli düşmanlar ortaya çıkacak. Onlarla savaşmanız gerekecek çünkü bazen seviye gereksinimleri bunu yapmanızı gerektiriyor. Ayrıca, oyuncu düşmanı hızlı bir şekilde yok etmek için temel veya özel bir saldırı kullandığında, savaş sıra tabanlı bir saldırı mekanizması aracılığıyla gerçekleştirilecektir. İyileştirme becerisini kullanabilecekleri için bir hedefi öldürmeye öncelik vermelisiniz.


Mine Quest 2 Apk indir


Oyuncular Mine Quest 2'de bir seviyeyi tamamladıklarında farklı ödüller alacaklar. Bu bonuslar, özellikle deneyim puanları olmak üzere oyuncunun büyümesine tamamen yardımcı olur ve oyuncu, karakter değişikliğinin ana istatistiklerini görür. Spesifik olarak, oyunda daha uzun süre hayatta kalmak için sağlık endeksi iyileştirilir veya her seviyede birçok önemli öğeyi toplayabilmek için enerji miktarı daha fazladır.


Mine Quest 2 Apk Son Sürüm


İstatistiklerin yanı sıra, karakterin gücü sahip olunan ekipman tarafından belirlenir ve elbette oyuncuların kaynakları ve planı bulması gerekir. Karşılanan plan sayısı, karşılık gelen bir öğeye erişimin kilidini açmak için bir koşuldur. Oyuncu daha sonra bu eşyaları yapmak için yeterli kaynağı toplamaya devam edecektir. Bu nedenle, oyuncuların görmezden gelemeyeceği yüksek kaliteli öğeler sürekli olarak görünecektir.


Mine Quest 2 indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Car Simulator Escalade Driving APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar