Driver Life - Car Simulator Araba Hileli MOD APK [v0.6]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Driver Life - Car Simulator Araba Hileli MOD APK [v0.6] 1 Driver Life - Car Simulator Araba Hileli MOD APK [v0.6] 2 Driver Life - Car Simulator Araba Hileli MOD APK [v0.6] 3 Driver Life - Car Simulator Araba Hileli MOD APK [v0.6] 4 Driver Life - Car Simulator Araba Hileli MOD APK [v0.6] 5

Driver Life - Car Simulator Araba Hileli MOD APK [0.6] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Mükemmel görsellere, duyarlı kontrollere ve drift yeteneğine sahip bir otomobil sürüş simülatörüdür.


Driver Life 0.6 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Araba Hilesi. Tüm arabaların kilidi açıldı (yalnızca reklamları izlemek için mevcuttu); Bir araba seçtikten sonra reklamların gösterimi kaldırıldı.

Driver Life, bir şehirde ve bir Amerikan köyünde araba kullanmanın yanı sıra park etme gibi bu arabalardan birini sürmekle bağlantılı diğer eylemleri yapma fırsatı bulacağımız bir sürüş simülatörüdür. Ancak eylem, şehirlerde araba kullanmakla sınırlı değildir; bir uçurumun eşiğinden geçmek gibi çeşitli akrobatik hareketler gerçekleştireceğimiz imkansız parkurlara da erişebileceğiz.


Driver Life v0.6 MOD APK


Driver Life oyununda otantik ses efektlerini dinlerken bir şehirde özgürce gezinme fırsatına sahip olacağız ve daha ileri hedeflere erişmek için her biri satın alınabilecek ve seviyelendirilebilecek bir araba seçkisine sahip olacağız. Çeşitli araçlara, gündüz veya gece meydana gelen ortamlara ve tamamı bize gerçekçi bir sürüş deneyimi yaşatacak çeşitli unsurlara erişimimiz olacak.


Driver Life Para Hilesi


Arabalar ve sesler gerçekçi. Gerçek bir araba kullandığınız izlenimine sahip olacaksınız. Bir otomobilin iç tasarımı. Her araca özel kabinler ile gerçekçi bir ortamda sürüşün keyfini çıkarın! İdeal garajınızı fantastik otomobillerle doldurun! Çarpıcı ve gerçekçi otomobillerinizi bir araya getirin ve garajınızı genişletin!


Driver Life apk android oyun Club


Makinelerinizi benzersiz yapın (şu anda geliştirme aşamasında…). Muhteşem tasarımlarla özelleştirmek için en sevdiğiniz renkleri ve çıkartmaları seçin ya da değiştirilmiş arabaları seçin ve eğlenin! Gerçek dünya. Çok katlı bir otoparkta park etme ve gerçek hayatta otomobilinizi sürme hissini yaşayın!


Driver Life Apk Dayı


Geleneksel olarak tür için oyuncuların çeşitli arabalarda keşfedilebilecek büyük bir haritaya erişebileceği bir sürüş simülatörü. Hem yol kurallarına hem de hız sınırına uygun olarak ve prensipte fren pedalını unutmak. 


Driver Life Araba Hilesi


Testler ve görevler sistemi uzun süre sıkılmanıza izin vermeyecek ve bunun için alınan ödüller yeni fırsatlar açacak, ekipmanı pompalayacak ve oyunun diğer niteliklerinin kilidini açacaktır. İyi grafikler ve animasyon, arabaların hoş davranışı ve hareket özgürlüğü, oyunu hayranlar için son derece çekici kılıyor.


Driver Life Hile Apk


Aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli bir araç sistemi sunar. Klasik arabalardan eski arabalara, süper arabalara, spor arabalara, kamyonetlere, polis arabalarına... Hepsi bu harika simülasyon oyununda. Ve oyundaki her araba farklı renklerle şekillendirilmiş ve tasarlanmış. Özellikle, arabanızın görünümünü de özelleştirebilirsiniz. Boya rengini değiştirerek veya çıkartmalar uygulayarak arabanız daha eşsiz hale gelecektir.


Driver Life Apk indir


Ayrıca arabadaki diğer parçaları ve detayları da özelleştirebilirsiniz. Her arabanın kendi parçaları, motorları ve bileşenleri vardır. İsterseniz bu ayrıntıları değiştirmekten veya yükseltmekten çekinmeyin. Belirtildiği gibi Driver Life – Car Simulator oyunu, aralarından seçim yapabileceğiniz birçok farklı araç sunuyor. Yani her araç türünün tamamlamanız için farklı görevleri var. Oyun size her gün belirli miktarda görev veriyor. Tamamladıktan sonra bonuslar ve diğer birçok değerli hediye alırsınız. Oyundaki görev sistemi çok çeşitlidir, sadece bölgeyi gezmekle kalmaz. Bunun yerine arabayı belirtilen yere park etmek, yolcuları almak, engelleri aşmak, diğer akrobatik manevraları yapmak gibi görevleri üstlenmeniz gerekiyor.


Driver Life indir (MOD, Araba Hilesi)


Bir önceki android oyun MegaBots Battle Arena APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar