Micro Breaker Para Hileli MOD APK [v1.0.42]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GIF
Micro Breaker Para Hileli MOD APK [v1.0.42] 1 Micro Breaker Para Hileli MOD APK [v1.0.42] 2 Micro Breaker Para Hileli MOD APK [v1.0.42] 3 Micro Breaker Para Hileli MOD APK [v1.0.42] 4 Micro Breaker Para Hileli MOD APK [v1.0.42] 5 Micro Breaker Para Hileli MOD APK [v1.0.42] 6 Micro Breaker Para Hileli MOD APK [v1.0.42] 7

Micro Breaker Para Hileli MOD APK [1.0.42] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Daha önce hiç görmediğiniz harika ve genişletilmiş oynanışa sahip klasik bir tuğla kırma oyununa yeni bir bakış.


Micro Breaker 1.0.42 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Micro Breaker - Önünüzdekilerden tamamen kurtulun, etrafınızdakilere tamamen farklı bir şekilde bakın! Normal modda, geçilen her engel için yıldız alan 130 benzersiz aşama vardır, ancak buna karşılık, aynı engelleri rastgele geçmeniz gereken zorlu testlerin olduğu bir mod vardır.


Micro Breaker v1.0.42 MOD APK


Bazı öğelere ihtiyacınız varsa, bunları günlük görevleri tamamlamanın ödülü olarak her zaman alabilirsiniz, bu nedenle kategorilerin çoğunun kilidini açın ve görevleri hemen şimdi tamamlamaya başlayın.


Micro Breaker Para Hilesi


Micro Breaker klasik bilimkurgu arkanoid oyunu! Fizik langırt deneyimi en gerçekçi oyun! Klasik oynanış, yepyeni tasarım, süper gerçekçi savaş deneyimi, iyi tasarlanmış seviyeler, ondan fazla çeşit özel işlev donanımı ve keyifli ses efektleri. Topları atmak ve tuğlaları kırmak için parmağınızı kaydırmanız yeterli.


Micro Breaker Altın Hilesi


Micro Breaker ile tanıştığımdan beri oynuyorum, Bu uygulama bana çok fazla keyif verdiği için çok minnettarım ve şimdi Google'da Android için çok iyi. Bu uygulama yüksek derecede serbestliğe sahiptir ve boş olduğunuzda kullanıma çok uygundur. Oldukça oynanabilir ve satın alınması tavsiye edilir.


Micro Breaker Apk Hile


Hangi rotayı seçeceğiniz tamamen size kalmış, ancak daha fazla yıldız kazanmak için tüm aşamaları geçebilirsiniz! Tüm Boss aşamalarına ulaşıp onları geçebilecek misin? Ayrıca, her iki modda da çevrimiçi puan tablosunda yükselirken daha fazla ödül kazanmak için en yüksek galibiyet serisini elde etmeye çalışarak bu aşamalarla rastgele sırayla karşılaşacağınız bir meydan okuma modu da var!


Micro Breaker Apk indir


Size bazı ödüller verecek günlük görevler hazırladık. bazı aşamaları aştığınız için ödüller. Oyun ayrıca normal modda ilerlemeniz için sizi ödüllendirecektir. Oyun içi para birimi, tuğlaları ve patronları parçalamanın keyfini çıkarmanın daha da heyecan verici yollarını açmanıza izin verecek!


Micro Breaker indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Car Real Simulator APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar