Stickman Backflip Killer 5 Para Hileli MOD APK [v0.2.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Stickman Backflip Killer 5 Para Hileli MOD APK [v0.2.1] 1 Stickman Backflip Killer 5 Para Hileli MOD APK [v0.2.1] 2 Stickman Backflip Killer 5 Para Hileli MOD APK [v0.2.1] 3 Stickman Backflip Killer 5 Para Hileli MOD APK [v0.2.1] 4 Stickman Backflip Killer 5 Para Hileli MOD APK [v0.2.1] 5 Stickman Backflip Killer 5 Para Hileli MOD APK [v0.2.1] 6

Stickman Backflip Killer 5 Para Hileli MOD APK [0.2.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Parkour becerinizi, silahlarınızı ve destansı ağır çekim efektlerinizi kullanarak çöp adamları yok edin.


Stickman Backflip Killer 5 0.2.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Stickman Backflip Killer 5, oyuncularına heyecan verici bir macera sunabilecek bir oyundur. Simülasyon aksiyon oyunlarından hoşlanıyorsanız kesinlikle denemeniz gereken bir oyundur. Bu oyunda tehlikeli akrobatik senaryolar üstlenebilmek ve görevlerin üstesinden gelebilmek için en mükemmel parkur becerilerine sahip olmalısınız.


Stickman Backflip Killer 5 v0.2.1 MOD APK


Yapımcı, herhangi bir tehlikeli aksiyon oyunu için oyun inşa etmelidir, her zaman çok önemlidir. Geliştiriciler, oyunu araştırmak ve test etmek için önemli miktarda zaman harcadıkları için bu oyun bir istisna değildir. Ve bu başarılı deneylerin sonucu, oyunda inanılmaz derecede çekici bir oyun olacak. Stickman Backflip Killer 5, simülasyon oyunlarının aşina olduğu gerçek hayattaki ragdoll fiziği tabanlı oyun oynamayı size sunmaya kendini adamıştır. Stickman'in oyundaki akrobatik simülasyon koşulları, bu oyun stilinin benimsenmesi sayesinde her zamankinden daha gerçekçi hale gelecek. Bir evi ters çevirmek, duvara çarpmak, engelleri aşmak ve diğer çeşitli eylemler gibi tüm durumlar canlı bir şekilde tasvir edilecektir.


Stickman Backflip Killer 5 Para Hilesi


Boş zamanlarınızda eğlenmek için bir oyun edinebilmek istiyorsanız, bu mükemmel bir seçenektir. Bu, basit bir kontrol sistemine sahip olmanız gerçeğiyle en dürüst şekilde gösterilecektir. Tüm parkour manevraları, başlangıç ​​seviyesinden ileri seviyeye kadar ekranınızda yerleşik olarak bulunan fonksiyon tuşları kullanılarak mümkün olduğunca aslına sadık kalınarak tekrarlanacaktır.


Stickman Backflip Killer 5 Altın Hilesi


Ayrıca Stickman Backflip Killer 5'in oyuncularına çok çeşitli deneyim seçenekleri sunması da önemli bir kazanç olacaktır. Vurgulanması gereken ilk şey, Stickman imajınızı çeşitli gardırop olanaklarıyla kişiselleştirme fırsatıdır. Bunu takiben oyunun cephaneliğini keşfedebilir ve bu oyun için en iyi silahı seçebilirsiniz. Son olarak, oyununuzda kullanabileceğiniz çok sayıda parkur pozisyonu ve taktiği var.


Stickman Backflip Killer 5 Hile Apk


Muhteşem oyunun yanı sıra, meydan okuma sistemi de oyunculara tam hedefleri boyunca yardımcı olacak. Stickman Backflip Killer 5'in içinde, oyuncular artan sırayla gruplandırılmış çeşitli zorluk seviyelerinde başlayıp ilerleyebilecekler. Bu aynı zamanda oyuncuların bir sonraki mücadeleye hazır olmak için her zaman pratik yapmaları ve becerilerini geliştirmeleri gerektiği anlamına gelir.


Stickman Backflip Killer 5 Apk indir


Her oyunda size düzenli olarak birçok engel sunulacak. İlk adım, bu oyunda performans göstermeniz için oyun tarafından sağlanan parkour becerilerinde ustalaşmanız olacaktır. Ardından, yolunuz boyunca düşmanlarla savaşmak veya önceden belirlenmiş bitiş çizgisine ulaşmak için karakter kontrol yeteneklerinizi ve tekniklerinizi kullanabileceksiniz.


Stickman Backflip Killer 5 Apk Son Sürüm


Grafikler, şüphesiz, oyuncuların çok ilgileneceği diğer önemli özelliklerden biri olacaktır. Çöp Adam tarzı oyunlar, alışıldığı gibi, oyun grafikleri üretmeye yüksek bir öncelik vermeyecektir. Ancak iş bu oyuna geldiğinde, grafiklerin de yapımcı için çok önemli bir faktör olduğunu göreceksiniz.


Stickman Backflip Killer 5 indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Warplanes 1944 WW2 War Flight APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar