Asphalt Nitro Para Hileli MOD APK [v1.7.4a]

Puan: 4.38 (Oylar: 8)
Asphalt Nitro Para Hileli MOD APK [v1.7.4a] 1 Asphalt Nitro Para Hileli MOD APK [v1.7.4a] 2 Asphalt Nitro Para Hileli MOD APK [v1.7.4a] 3 Asphalt Nitro Para Hileli MOD APK [v1.7.4a] 4 Asphalt Nitro Para Hileli MOD APK [v1.7.4a] 5 Asphalt Nitro Para Hileli MOD APK [v1.7.4a] 6

Asphalt Nitro Para Hileli MOD APK [1.7.4a] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bu oyunun misyonu, süper hızlı makinenizi diğer rakiplere karşı yarışmaya sokmaktır.


Asphalt Nitro 1.7.4a APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
  2. Araba Hilesi.Tüm arabaların kilitleri açık.
Asphalt Nitro oyununun 2. versiyonu olan Asphalt Nitro 2 oyununu indirmek için tıklayın.

Gameloft SE'nin üreticisine atıfta bulunarak, Asphalt Nitro dahil en iyi Yarış oyunlarını hemen düşüneceksiniz . Bu, oyuncuların karaktere dalmalarına izin veren çekici Yarış oyunlarından biridir. Bir süper otomobile sahip olma ve onu diğer rakiplere karşı yarışmak için kullanma fırsatına sahip olacaksın. Hala yarışıyor, ancak her oyun farklı şekilde tasarlandı. Getirdiği mesajların en iyisini deneyimlemek için benzersiz özelliklerini keşfedebilirsiniz. Asphalt Nitro'ya geldiğinizde, sınırın olmadığı heyecanlı yarışlara götürüleceksiniz. Oyun, kurması ve keşfetmesi için birçok insanı kendine çektiğinden, içinde birçok harika şey olmalı. Büyüleyici olup olmadıklarını öğrenelim!


Asphalt Nitro v1.7.4a MOD APK


Eğer bir Yarış oyuncusuysanız, Asphalt Nitro oyununda daha da keyif alacaksınız çünkü size 35 MB'lık canavarlardan oluşan bir paket içinde boğulma hızında yarış deneyimi yaşatıyor. Süper arabaları, Ferrari LaFerrari veya Lamborghini Veneno gibi tüm lisanslı lüks markalar kontrol edebilirsiniz. Bu kadar güzel olduğu söylenmesi gereken yarışlarda, orada sanat gösterileri yaparak yeteneğinizi ortaya çıkarabilirsiniz. Harika bir gösteri olabilir; özgürce yaratabileceğiniz en çılgın gösteri olabilir! Senin işin Nitro'yu yakmak ve önce bitiş çizgisine ulaşmak!


Asphalt Nitro 1.7.4a Para Hile Apk


Oyunun en son sürümü yeni güncellendi ve önceki birçok sürümün hatalarını düzeltti. Aynı zamanda, oyunu kullanıcılar için daha uygun olacak şekilde düzelten ve yükselten birçok başka geliştirme de var. Bu dramatik yarışa katılarak, çok sayıda modaya uygun araba deneyimleyeceksiniz. Arabalar, oyuncuları gittikçe daha fazla sevdiren gerçek hayattaki araba benzeri bir desende tasarlandı.


Asphalt Nitro Araba Hilesi


Oyun, önemli bir sürücü ekibi ile çeşitli süper otomobillerden oluşan bir dünya yarattı. Bu, oyunun oyuncular için ekipman tasarlamaya önemli ölçüde yatırım yaptığını gösteriyor. Arabalar ünlü markalardan geliyor; Eğer gerçek hayatta onları kullanmakta zorlanıyorsanız, bu oyunda hayallerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olur, çok değerli süper arabalara sahip olursunuz. Bu arabaların hızı ve motoru inanılmaz bir eşikte olmalı; onları kullanmaya başlarsanız, getirdikleri güç karşısında sürekli şaşıracaksınız.


Asphalt Nitro hile apk


Bu oyunun en önemli özelliği, oyunculara birçok farklı oyun modu ile meydan okuyan oyundur. Diğer rakiplere meydan okuyabilmeniz için size sekiz oyun modu sunar. Her mod tamamen farklı oyun modlarına, hedeflere ve görevlere (Kapı ve Öldür modu ve diğer modlar gibi) sahip olacaktır. Örneğin, polis kovalamacının kaçış modu, oyuncuların tüylerini diken diken eder. Bazen, piste katılmak için yardımcı ekipman kullanmanıza izin verilir. Arkadaşlarınızla uzlaşmaz yarışlarda savaşın ve birinci sıraya yükselin.


Asphalt Nitro Apk Para ve jeton Hilesi indir


Bu oyunun misyonu, süper hızlı makinenizi diğer rakiplere karşı yarışmaya sokmaktır. Yarışı yeni bir seviyeye taşımak için genellikle yokuşta tırmanmanız, arabayı havaya fırlatmanız, güzel gösteriler yapmanız gerekir. Amacınız pistteki tüm rakipleri yenmek ve yarışın galibi olmaktır. Rakiplerinizi akıllıca ve akıllıca alt etmek için gizemli kısayolları keşfetmeniz yardımcı olur. Bu, başarılı hedefinize yaklaşmanıza yardımcı olur! Diğer yeni modelleri satın alma fırsatına sahip olmak için bir sürü patik toplamaya çalışın!


Asphalt nitro apk hile indir Android OYUN CLUB


Oyuncuların oyuna daha fazla gelmesini sağlayan ve izlenimi yaratan şey birçok faktörden kaynaklanıyor. Özellikle belirtilmesi gereken temel faktör grafiklerin kalitesidir. Görüntü alanı güzelce tasarlanmıştır; Oyun 1.7.1a sürümünden 1.7.4a sürümüne yükseltildi. Eşzamanlı olarak, Dünya üzerindeki (Brezilya'dan Çin'e) birçok görkemli manzaraya sahip pistin manzarası giderek daha fazla oyuncuyu çekiyor.


Asphalt Nitro hile nasıl indirilir?


Ücretsiz bir oyun, ancak size gerçek hayat hissi veriyor. Karmaşık, büyüleyici duyguları denemek için bu oyunu indirmemen için hiçbir sebep yok, değil mi? Akıllı telefon kullananlar için, bu oyunu indirmek için Google play'e gidin! Son derece basit ve hızlı! Ancak akıllı telefonunuz yoksa, ancak yine de bilgisayarınızda bu oyunu deneyimlemek istiyorsanız, Bluestacks'ı destekleyen ek yazılımlar yüklemeniz gerekir! Sevgili oyuncular! Pitoresk patikaları birlikte geçerek dünyanın en iyi süper arabalarında macera hissinin tadını çıkarın. Tekniğinizi yarışmak ve varış noktanızın yüksekliğini fethetmek için kullanın!


Asphalt Nitro'yu İndirin (MOD, Para / Araba Hilesi)


Bir önceki android oyun Idle Car Clicker Game APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 8 Oylar ve 2 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
2
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0

"Aspanit nitro"

Samet

2 yıl önce

Oyunu indirmek sadece

"Asphapt nasıl nitro"

Rubar

2 yıl önce

1000000000c

Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar