Tekillik için Hücre Hileli MOD APK [v15.63]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Tekillik için Hücre Hileli MOD APK [v15.63] 1 Tekillik için Hücre Hileli MOD APK [v15.63] 2 Tekillik için Hücre Hileli MOD APK [v15.63] 3 Tekillik için Hücre Hileli MOD APK [v15.63] 4 Tekillik için Hücre Hileli MOD APK [v15.63] 5 Tekillik için Hücre Hileli MOD APK [v15.63] 6

Tekillik için Hücre Hileli MOD APK [15.63] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncu, tüm süreçleri geçmişten ve gelecekteki yaratıklarla nasıl bağlantılı olduğunu öğrenebilir.


Tekillik için Hücre 15.63 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Ücretsiz alışveriş hilesi
Bizler insanız, yeryüzünde yaşayan üstün varlıklarız ve bu dünyanın hükümdarı olarak kabul ediliriz. Bu sadece geçmişe dönersek, şimdiki çağda geçerlidir; insanlar sadece yeryüzünde var olan küçük bir yaratıktır. Bundan önce, dinozorlar ve diğer birçok tür gibi birçok hayvan bir zamanlar dünyaya hükmetti. Ama hepsi geçmişte kaldı. Ama bu dünyanın nasıl oluştuğunu bilen var mı? Dünya yaratıldığından beri hangi aşamalardan geçtiğinizi biliyor muydunuz? Cevaplanmasına rağmen öğrenilemeyecek kadar sıkıcı olan pek çok soru var. İnsanların bilgiye erişimini kolaylaştırmak için Tekillik için Hücre oyunu yayınlandı.


Tekillik için Hücre v15.63 MOD APK


Dünya 4,5 milyar yıldır etrafta ve ondan önce güneş sistemimizde yaşam yoktu; sadece toz ve topraktı. "Büyük Patlama" adı verilen büyük bir patlama güneş sistemini yarattı ve Dünya adında bir gezegen yarattı. Bu her şeyin başlangıcıdır; Dünya insanlığın çağına kadar gelişmeye başladı. Bu 4,5 milyar yıl boyunca birçok gizem vardı ve bu oyun sırları öğrenebileceğiniz yerdir. Oyuncular, öğrenmeniz için yeni jeolojik çağdan mikroorganizmalara, dinozorlara, buz çağlarına ve daha fazlasına kadar oyuna başlayacak. Oyunu oynayarak, oyuncular geçmişten günümüze insan oluşumu ve gelişimi hakkında daha genel bir görüş elde edecekler. Oyun, oyunculara kitap sayfalarını değil, çok yeni ve ilginç bir şekilde bilgi veriyor. Oyuncular oyun süresi boyunca kazanacak.


Tekillik için Hücre apk hile


Tekillik için Hücre, piyasadaki diğer RPG veya bulmaca oyunları kadar karmaşık olmayan basit bir oynanışa sahiptir. Oyuncuların oyunu oynamak için ekrana dokunmak için yalnızca parmaklarını kullanması gerekir. Oyuncunun oyundaki görevi de, oyuncunun yükseltmeler için kullanmak üzere hücre moleküllerini toplamasının gerekmesidir. Oyuncu ekrana her dokunduğunda, oyuncu on hücre molekülü oluşturur ve oyuncunun modern çağa ulaşması çok zaman alır. Ancak basit oynanışla, siz gelişmeye devam etmeyi düşündüğünüz sürece oyuncu kendinizi hissetmeyecektir. Oyun oynamak için fazla boş zamanı olmayanlar için oldukça uygun olan bu oyun; ekrana dokunmak için parmaklarını kullanmaları gerekir. Oyuncu ayrıca her yerde, toplantı sırasında, yemek sırasında ve mümkün olduğunu düşündüğünüz kadar oyun oynayabilir.


Cell to Singularity hile apk


Dünyanın 4,5 milyar yıllık gelişimi sırasında, oyuncuların tam olarak anlayamadığı birçok gizem var. Bir oyuna dönüştürülmüş olsa da, bir kişinin oyunun neye sahip olduğunu tam olarak anlaması da zordur. Oyun işleri kolaylaştırmak istiyor; oyun, oyuncuların daha kolay gözlemlemesi için evrimsel bir ağaç olan bir şey yarattı.


Tekillik için Hücre - Evrim Asla Bitmez APK dayı


Oyuncu, tüm süreçleri geçmişten ve gelecekteki yaratıklarla nasıl bağlantılı olduğunu öğrenebilir. Başlangıç, tek hücreli organizmalar olacak ve sonra yavaş yavaş basit hayvanlara dönüşecek, insanın zamanına kadar. Oyuncular ayrıca evrim ağacında özetlenen Taş Devri, Bronz Çağı ve Demir Çağı'nı bugüne kadar deneyimleyecekler. Ancak 4,5 milyar yılın tamamını evrimsel bir ağaç olarak özetlediğimizde, o ağaç da çok uzundur; hepsini görmek biraz zaman alacak.


Tekillik için Hücre Apk Oyun İndir Club


Oyunda hayat, geçmişte dünyanın önemli evrimsel seviyeleri anlamına geliyor. Amino Asitlerin ortaya çıkmasının yaşamın ilk bileşeni olduğu ve aynı zamanda günümüzde vücutta çok önemli bir şey olduğu söylenebilir. Ardından, oyuncuların onları gözlemlemesi için DNA veya genetik kod, çok çekirdekli hücreler, memeliler ve insanlar ortaya çıkacak. Hayattaki her evrimsel seviyede, oyuncular her bireyin sayısını artırmak için yükseltmeler gerçekleştirebilir ve her artış, oyunun her saniyesinde puanı getirir. Oyuncular bu bonus puanları, dünya için yeni evrim seviyelerini yükseltmek ve kilidini açmak ve insan ömrünü uzatmak için kullanacaklar.


Tekillik için Hücre - Evrim Asla Bitmez İndir (MOD, Ücretsiz Alışveriş)


Bir önceki android oyun Jurassic World Alive APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar