Zombero Mega Hileli MOD APK [v1.13.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Zombero Mega Hileli MOD APK [v1.13.0] 1 Zombero Mega Hileli MOD APK [v1.13.0] 2 Zombero Mega Hileli MOD APK [v1.13.0] 3 Zombero Mega Hileli MOD APK [v1.13.0] 4 Zombero Mega Hileli MOD APK [v1.13.0] 5 Zombero Mega Hileli MOD APK [v1.13.0] 6

Zombero Mega Hileli MOD APK [1.13.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Olağanüstü roguelike unsurlarla birleştirilmiş bir üçüncü şahıs nişancı oyunu değildir ve size rahatlatıcı eğlence anları sunar.


Zombero 1.13.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Mini Tanrı Modu
  2. Reklamsız

NOT: BAZI MENZİLLİ SALDIRILAR OYUNCUYU ETKİLEMEz AMA DÜŞMANLA ÇATIŞIRSANIZ HASAR ALIRSINIZ.

Zombero, olağanüstü roguelike unsurlarla birleştirilmiş bir üçüncü şahıs nişancı oyunu değildir ve size rahatlatıcı eğlence anları sunar. Gelişmiş silahlarınız ile vahşi zombilere karşı amansız destansı maceralara katılacaksınız. Zombi kıyameti bir kez daha geldiğinde ve oyundaki savaşlar bu dünyadaki son gününüz olabilirken, herkesi yok edebilmek için makul bir dövüş çözümü bulmalısınız.


Zombero v1.13.0 MOD APK


Zombero size tamamen yeni bir oyun deneyimi sunacak ve sıkılmanıza izin vermeyecek. Aynı zamanda, bu zemin atış oyununun önemli unsurları, 1 numaralı eğlence oyununa katkıda bulunur. Oyundaki her seviye sizin için zorlu bir mücadeledir, bu nedenle masa dövüş becerilerinizi test edebilir ve bu kötü yaratıklarla stratejik olarak savaşmayı planlayabilir. Her seviyeyi kazandığınızda, birçok bonus puan kazanacak ve bunları karakteriniz için yeni silahlar, ekipman ve yükseltme becerileri satın almak için kullanacaksınız.


Zombero Para Hilesi


Zombero, daha kolay kontrol için özel talimatlar içeren eğlenceli bir hayatta kalma oyunudur. Düşmanlar sizi yemeye çalışırken dünyayı korumak için karakterinizi hayaletlere karşı kontrol edeceksiniz. Tüm kötü güçleri yok etmek için kendi araç ve taktiklerinizle hedefe ve savaş alanına hareket edeceksiniz. Ardından, herhangi bir düşmanı ele geçirmenize yardımcı olacak yeni becerilerin ve güçlerin kilidini açacaksınız.


Zombero Hasar Hilesi


Ek olarak, zombilere karşı ölümcül darbeler uygulamak için kullanılabilecek rastgele yetenekler oluşturmak için benzersiz becerileri birleştirebilirsiniz. Ayrıca ekipmanınız için çeşitli farklı turlar arasından seçim yapabilir ve süresiz olarak ateş edebilirsiniz. Oyundaki her dövüşün yoğunluğu, orijinal arcade tarzında rakiplerinize etkili bir şekilde saldırmak için kendi farklı kaçma taktiklerinizi ve oyununuzu geliştirmenizi gerektirir.


Zombero Hile Apk


Kolay ve sezgisel kontroller ile karakterinizi hızlıca istediğiniz konuma taşıyabilirsiniz; aynı anda saldırabilir ve silahları transfer edebilirsiniz. Ek olarak, oyunun derin ve ödüllendirici savaş mekaniği, epik savaşlarda eğlenceli eğlence anlarının tadını çıkarmak için daha sağlam ve daha iyi bir savaşçı olmanıza yardımcı olacaktır. Her savaş koşusu için bir can parçanız olacak, bu yüzden kendinizi düşman saldırılarından korumanın yollarını bulmalısınız.


Zombero Apk indir


Bu, fantastik silah savaşlarına sahip eşsiz bir destansı dövüş oyunudur. Zombi sürülerine ve diğer kötü canavarlara karşı savaşmak için tüm yeteneklerinizi ve becerilerinizi kullanmalısınız. Fare kurtarma ve zombi imhasının büyüleyici hikayesi, internet bağlantısı olmadan bile oynamanıza izin veriyor.


Zombero Apk Son Sürüm


Gökten düşen zombilerle bir savaştayken, savaşmak için silaha sarılacak ve dünyayı korumak için benzersiz güçlerin kilidini açacaksınız. Savaşmak için yalnızca son merminiz kaldığında, bir melek size savaşmaya devam etmek ve savaş alanında daha uzun süre hayatta kalmak için yeni bir irade ve araç verecektir. Cehennem savaşlarının heyecan verici yerleriyle bu ölümcül dünyanın kalıntıları arasında yol alırken, düşmanlarınızla şiddetli mücadelelerinizin arenası olacaklar.


Zombero indir (MOD, Mega Hilesi)


Bir önceki android oyun Encounter Shooting Gun Games APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar