Bike Racing 3D Para Hileli MOD APK [v2.9]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Bike Racing 3D Para Hileli MOD APK [v2.9] 1 Bike Racing 3D Para Hileli MOD APK [v2.9] 2 Bike Racing 3D Para Hileli MOD APK [v2.9] 3 Bike Racing 3D Para Hileli MOD APK [v2.9] 4 Bike Racing 3D Para Hileli MOD APK [v2.9] 5 Bike Racing 3D Para Hileli MOD APK [v2.9] 6

Bike Racing 3D Para Hileli MOD APK [2.9] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Arabanızın sadece normal bir motosiklet olduğu ve yol ne kadar zorlu olursa olsun, onu kendi başınıza aşmanız gerektiği gerçeğiyle yüzleşmek zorunda kalıyorsunuz, mucize beklemeyin.


Bike Racing 3D 2.9 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Sınırsız Altın Hilesi
  3. Sınırsız Para kazanmak için bir seviyeyi tamamlayın!

Bike Racing 3D, yayıncı Words Mobile'dan bir arazi motosiklet sürüş oyunudur. Oyunda, giderek daha korkunç engellerle dolu birçok hız yarışında süper havalı bir motosiklet kullanacaksınız.  Hızı sevseniz de sevmeseniz de, Bike Racing 3D gibi gerçek hayattaki fizik simülasyonlarına sahip bir arazi motosiklet sürüş oyunu size kesinlikle tarif edilemez bir keyif duygusu yaşatacaktır.


Bike Racing 3D v2.9 MOD APK


Bike Racing 3D oyununda büyük yükseltmelere veya diğer ilginç etkilere daha fazla odaklanmak için, aracın gerçek yeteneğinden ve dış güçlerden kaynaklanan gerçek engellerin çoğunun genellikle göz ardı edildiği olağan sürüş ve yarış oyunlarından farklıdır. Bike Racing 3D'de her şey acımasızca gerçeği takip ediyor.


Bike Racing 3D Para Hilesi


Sarsmanın, arabayı kaldırmanın, hızlı hareket ederken sallanmanın, demir parmaklıkları geçerken inip çıkmanın etkileri... çok gerçek. Yokuş yukarı çıkarken arabalar stop edecek ve her inişte içerideki sürücü ayağa kalkıp dengesini yeniden sağlayacak... Bunlar oyundaki fizik mantığının son derece yüksek olduğu noktalar, sizi yarışa kaptırıyor. Bazen Bike Racing 3D'deki havalı adam gibi şık bir motosiklet kullanıyormuşsunuz gibi geliyor.


Bike Racing 3D Altın Hilesi


Joystick'e sadece yukarı ve aşağı, sola ve sağa dokunmanız gerektiğini düşünmeyin. Daha sonra zor sahne giderek daha fazla kendini gösterir. 7. seviyede olduğu gibi, ilk çaldığımda, yanan ve muazzam bir hızla bana doğru gelen bir dizi dev davulla delirmiştim.


Bike Racing 3D Apk Hile


Garaj yolu çok engebeli olduğu için dengemi kaybederken onlarla karşılaştım, hemen başarısız oldum. Bu deneyimden ders alarak, bir dahaki sefere daha fazla ilerlemedim, çukurda durdum ve her bir tamburun taşmasını bekledim ve sonra üstesinden gelmeye çalıştım. Başarılı!


Bisiklet Yarışı 3D Bike Apk Android Oyun Club


Genel olarak, bu oyunu kazanmak istiyorsanız, sadece iyi bir hız elde etmekle kalmamalı, aynı zamanda araziye ve engellerin görünümüne dayalı bir stratejiye sahip olmalısınız. Size tavsiyem, yavaş yavaş adım adım ilerlemenizdir. Tehlikede gibi görünen bir yere gittiğinizde, biraz ilerleyin ve ardından geri adım atarak engellerin ortaya çıkmasını bekleyin ve ardından hızla bunları aşmak için bir plan yapın. Böylece hem düşünecek vaktiniz olacak hem de yolculuğun güzel noktalarından yararlanacaksınız.


Bike Racing 3D Apk indir


Son olarak kendinizi gerçek hayatta bu motosikletin sürücüsü olarak hayal edin, her sahnenin zorluğunu anlayacak ve yavaş yavaş üstesinden gelmenin bir yolunu bulacaksınız. Bir sahneyi geçerken yaşanan coşku hissi oldukça ilginç, hedefe varıldığında etrafa fişekler yayılıyor olacak. Daha da önemlisi, meydan okunma ve kendinizi aşma hissidir.


Bike Racing 3D Apk Son Sürüm


Örneğin, Dayanıklılık kalması, Nitro kullanılmaması hakkında daha fazla istatistiğe sahip olacağız… Esasen bu istatistikler size becerilerinizin rauntlarda nasıl ilerlediğini anlatır, ancak aracın güçlendirilmesine fazla bir katkı sağlamaz. Bike Racing 3D'de yükseltme yoktur. Birkaç yeni aracın (toplam 5 tip motosiklet) yavaş yavaş kilidini açabilmeniz ve her seviyenin zorluğu ve rahatsızlığının sürekli artması dışında…


Bike Racing 3D indir (MOD, Altın Hilesi)


Bir önceki android oyun King of Tanks APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar