Zombie Frontier 3 Para Hileli MOD APK [v2.51]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Zombie Frontier 3 Para Hileli MOD APK [v2.51] 1 Zombie Frontier 3 Para Hileli MOD APK [v2.51] 2 Zombie Frontier 3 Para Hileli MOD APK [v2.51] 3 Zombie Frontier 3 Para Hileli MOD APK [v2.51] 4 Zombie Frontier 3 Para Hileli MOD APK [v2.51] 5 Zombie Frontier 3 Para Hileli MOD APK [v2.51] 6

Zombie Frontier 3 Para Hileli MOD APK [2.51] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncular, oyuna girdiğinde hayatta kalan birkaç kişiden birini oynayabilecekler.


Zombie Frontier 3 2.51 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
FPS oyunları, 1973'ten beri piyasaya sürülmesine rağmen, her zaman birçok oyuncuyu çeken bir şey olmuştur. Ancak, çok fazla geliştirme süresi, oyuncunun oyun için gereksinimleri gittikçe daha sert olan, yapabilmek için yeni bir şey istiyorlar. deneyim. Böylece, zombi unsurları ile birleştirilen FPS olan yeni bir tür doğdu, şimdi oyuncular için iyi bir tür haline geldi. Mobil platformda pek çok oyuncunun dikkatini çeken oyun, bir FPS x Zombie oyunu olan Zombie Frontier 3'tür . Bu ünlü dizinin son taksitidir ve bir önceki bölümdeki başarısının devam etmesi bekleniyor. Oyuncular bu oyuna geldiğinde, son bölümde gördüklerinizi göreceksiniz ancak daha iyi bir deneyim sağlamak için geliştirildi.


Zombie Frontier 3 v2.51 MOD APK


Zombie Frontier 3 oyununun hikayesi, milyonlarca yıllık gelişme, insanlar birçok tehlike ve tehditle karşılaştı, ancak yine de bunları güvenli bir şekilde geçiyoruz. Ancak bir güne kadar, yeni bir virüs türü ortaya çıktı ve insan dünyasında geniş çapta yayıldı; insanları zombiye dönüştürdü. Bu hastalığın yayılması o kadar hızlı ki; kimse yayılmayı durdurmanın bir yolunu bulamadı. Sadece kısa bir süre içinde, neredeyse tüm insanlar enfekte oldu ve bu salgından kurtulanların çok azı var. Hayatta kalanlar, bu hastalığın zorluklarının üstesinden gelmek için bir araya gelirler. Oyuncular, oyunu deneyimlemek için hayatta kalan birkaç kişiden birini oynayabilecekler.


Zombie Frontier 3 Para Hilesi


Tıpkı oyunun tanıttığı gibi, bu oyun FPS tarzında inşa edilmiş ancak yeni bir deneyim getirecek bazı farklı şeyler var. Oyuncular diğer oyunlar gibi hareket etmekte özgür olmayacak; oyuncular sadece düşmana saldıracak bir yere dayanabilirler. Oyuncular sadece zombilerin yerini aramak ve onları yenmek için karakterleri kontrol edebilir. 


Zombie Frontier 3 Hile Apk


Bu tarz genellikle sadece keskin nişancı askerle ilgili başlıklarda görülüyor ancak bu sefer yeni bir esinti getirmek için bir zombi oyununa yerleştirildi. Oyuncular yalnızca tüm zombiler yok edildiğinde hareket edebilir ve oyuncu savaşmak için başka bir yere gidecektir. Oyuncuların hareketsiz durma konusunda çok fazla endişelenmelerine de gerek yoktur; çok yavaş oldukları için zombilerin avı olacaklar. Oyuncunun size saldıracak pozisyonuna ulaşmadan önce, onları bir kafadan vurarak bitirebilirsiniz.


Zombie Frontier 3 Elmas Hilesi


Silahlar, herhangi bir atıcının sahip olması gereken şeydir, yalnızca oyuncuların kullanması için değil, aynı zamanda çok fazla kişi için de kullanılabilir. Oyun, oyunculara, oyuncuların seçebileceği çok sayıda farklı silah sunar. Oyunculara MP5, AK47, Desert Eagle ve daha fazlası gibi seçebileceğiniz 30'a kadar farklı silah sağlanacaktır. Saldırı tüfeği, keskin nişancı, SMG gibi farklı kategorilere ayrılacaklar ve her birinin göz önünde bulundurmanız gereken bazı farklı özellikleri olacak.


Zombie Frontier 3 Altın Hilesi


Oyuncu sadece hayatta kalmakla kalmaz, aynı zamanda oyunculara gerçekleştirmeniz için birçok farklı görev verir. Hayatta kalanları kurtarmak, düşmanları uzaktan yok etmek gibi oyunun gereksinimleri de çok çeşitlidir, böylece başkalarına zarar vermezler.


Zombie Frontier 3 İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Marina Militare It Navy Sim APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar