Flick Kick Football Legends Para Hileli MOD APK [v1.9.86]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Flick Kick Football Legends Para Hileli MOD APK [v1.9.86] 1 Flick Kick Football Legends Para Hileli MOD APK [v1.9.86] 2 Flick Kick Football Legends Para Hileli MOD APK [v1.9.86] 3 Flick Kick Football Legends Para Hileli MOD APK [v1.9.86] 4 Flick Kick Football Legends Para Hileli MOD APK [v1.9.86] 5 Flick Kick Football Legends Para Hileli MOD APK [v1.9.86] 6

Flick Kick Football Legends Para Hileli MOD APK [1.9.86] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Rakipleri çalımla, Pasını ver, oyunu yönlendir, şampiyonluğa oyna. Efsane Ol.


Flick Kick Football Legends 1.9.86 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Sınırsız Altın Hilesi
Futbol zaten dünyanın en sevilen sporlarından biri. Her yıl gerçekleşen her olay dikkat çekiyor ve taraftarların sezon içerisinde gerçekleşen maçlardan gözlerini ayırması zor oluyor. Böylece, oyun pazarında yavaş yavaş, bu kral spordan ilham alan birçok oyun serisi ve birçok farklı benzersiz oyuncuyla harika deneyimler yaşandı. Ancak Flick Kick Football Legends'ın bugünkü durumunda, oynanışta biraz farklılık olacak.


Flick Kick Football Legends v1.9.86 MOD APK


Flick Kick Football Legends, birçok oyuncunun kesinlikle seveceği etkileyici grafikler sunar. Oyuncunun o dünyanın bir parçası olacağı çizgi romanlara benzer şekilde tasarlanmıştır. Aynı zamanda birçok karakterin diyaloglarını ve içlerinde geçen gölge olaylarını da görebilirsiniz. Böylece kendinize harika turnuvalar kazanacak bir takım bulma şansınız olacak.


Flick Kick Football Legends Para Hilesi


Oyuncuların bu oyunu deneyimlerken dikkat etmesi gereken unsurlardan biri de oyunun bakış açısının aynı türdeki oyunlar gibi yukarıdan aşağıya olmamasıdır. Spesifik olarak, ekibinizin her bir üyesine tamamen dönüşeceksiniz. Aynı zamanda doğru taktikler oluşturarak oyunu kazanabilmektir. Ancak bu pek çok oyuncu için o kadar basit değil. Bu oyun için oyuncuların çok fazla kontrole ihtiyacı olmayacak. Yani, kontrol etme konusunda iyi olmasanız bile, yine de bu oyunu deneyimleyebilirsiniz. Oyun öncelikle özel geçişler yapmak için ekranı kaydırmaya odaklanır. Aynı zamanda takımınızın hareketini ve blokunu izlemek de ilginizi çekecek bir şey olacak ve rakipten topu çalarken kazanma şansı yakalamanıza yardımcı olacaktır.


Flick Kick Football Legends Altın Hilesi


Flick Kick Futbol Efsaneleri size basit ama aynı derecede zorlayıcı bir oyun şekli sunuyor: rakibin kalesine puan kazandığınızda oyunu kazanmak. Bunu başarmak için, takım üyeleri arasında topu doğru bir şekilde geçirmeniz gerekecek. Aynı zamanda, hedefin diğer tarafında duran üyeye ulaşmak için tamamen sürekli olarak yapılması gerekir. Bunun tamamen basit olduğunu düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz.


Flick Kick Football Legends apk oyun indir Club


Oyun ayrıca oyuncuların dikkat etmesi gereken birçok faktöre sahiptir. Topu transfer etmek için çok fazla hareket etmeyeceksiniz ancak topa bakacaksınız ve tam tersi takım üyeniz ve rakibiniz. Takım arkadaşlarınız hareket edip topa dokunduğunda topun doğru zamanda uçabilmesi için ekranı kaydırmaya çalışacaksınız. Oradan belirli bir miktarda XP alacaksınız ve ardından bir sonraki geçişe devam edeceksiniz.


Flick Kick Football Legends Apk Dayı


Ancak bu tamamen basit bir şey değil çünkü çoğu zaman takım arkadaşlarınızın önünde duran bir rakip olacağı için top her an rakip tarafından tutulabilir. Diğer bir olasılık da, takım arkadaşlarınızın koşabileceği doğru zamanda değil, çok ileri gitmenizdir. Böylece becerilerinizi geliştirmek için çok zaman harcayacaksınız ve oyunun sizin için Pratik modu var.


Flick Kick Football Legends Hile Apk


Flick Kick Football Legends, bonusları almak için farklı sezonlara katılmaya alışmanız gereken zorlu bir oyun tarzı sunuyor. Herkes diğer rakiplere karşı maçlar yapmak zorunda kalacak ve bazen kaçınılmaz olarak başarısız olacaksınız. Ancak bazı durumlarda, tüm geçişler mükemmel olduğunda hala tatmin olmuş hissedebilir ve oyunu kazanırsınız. Bu nedenle oyun size birçok farklı deneyim kazandıracak.


Flick Kick Football Legends Apk indir


Oyun, her kişi için birçok farklı pozisyona sahip olacağınız bir takıma sahip. Bu nedenle oyuncular kendilerine istedikleri bir takıma sahip olabilecekler. Ancak her oyuncunun farklı bir nadirliği olduğundan ve daha yüksek nadirliğe sahip oyuncularla onları toplamak için daha fazla zamana ihtiyacınız olacağından bu tamamen zaman alıcı bir işlemdir. Aynı zamanda, onları yönetmek bana biraz zaman ve paraya mal oluyor.


Flick Kick Football Legends Apk Son Sürüm


Bu sporcuları toplamak tamamen nasıl bir paket açacağınıza bağlı. Aralarından seçim yapabileceğiniz farklı fiyatlara sahip paketler olacak. Miktar ne kadar yüksekse, nadir karakterlerin olasılığının tamamen mümkün olduğu söylenebilir. Bu nedenle, oyuncuların bu paketlerde parayı uygun şekilde kullanmayı düşünmeleri gerekecektir. Yeni karakterler açtığınızda kazanma şansınızı artırmak için onları ekleyebilirsiniz.


Flick Kick Football Legends Oyuncu Hilesi


Flick Kick Futbol Efsaneleri, oynarken belirli bir hassasiyet seviyesine ulaşmanız gerektiğinde size sınırsız eğlence ama aynı derecede zorlu bir oyun deneyimi sunar. Oyuncular bir kişiden diğerine doğru bir şekilde geçecek ve oyun ekranını kazanmak için puan kazanacaklar. Aynı zamanda, bir çizgi film benzeri etkileyici grafiklere kesinlikle herkes bayılacak ve birçok karakter sizi bekliyor.


Flick Kick Football Legends indir (MOD, Sınırsız Para / Altın Hilesi)


Bir önceki android oyun European Luxury Cars APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar