Plants vs Zombies 2 Para Hileli MOD APK [v10.6.2]

Puan: 3.20 (Oylar: 5)
Plants vs Zombies 2 Para Hileli MOD APK [v10.6.2] 1 Plants vs Zombies 2 Para Hileli MOD APK [v10.6.2] 2 Plants vs Zombies 2 Para Hileli MOD APK [v10.6.2] 3 Plants vs Zombies 2 Para Hileli MOD APK [v10.6.2] 4 Plants vs Zombies 2 Para Hileli MOD APK [v10.6.2] 5 Plants vs Zombies 2 Para Hileli MOD APK [v10.6.2] 6

Plants vs Zombies 2 Para Hileli MOD APK [10.6.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Zamanın başlangıcından günlerin sonuna kadar birçok komik zombi lejyonuyla tanıştığınız, onları selamladığınız ve yendiğiniz hit aksiyon-strateji macerasını oynayın.


Plants vs Zombies 2 10.6.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
  2. Sınırsız elmas hilesi
Plants vs Zombies 2 (PvZ 2 olarak kısaltılır), mobil cihazlardaki en iyi ve en klasik savunma strateji oyunudur. EA tarafından 2013'ten beri piyasaya sürülen Android'de PvZ 2 şimdiye kadar 100 milyondan fazla yüklemeye ulaştı


Plants vs Zombies, son 20 yılın en popüler oyunlarından biridir. Akıllı telefonlar hala güçlü olmasa da, şu anda her bilgisayarda gerekli bir çevrimdışı oyun olarak PvZ yüklü. İnsanlar boş zamanlarında eğlence için çok kullanırlar. Akıllı telefonlar güçlendikçe, bu oyunlar da teker teker yüklenir. Plants vs Zombies 2, akıllı telefonunuz için özel olarak üretilmiş bir üründür. Bu, bu oyunu PC'nizde oynayamayacağınız anlamına gelir, bu tamamen akıllı telefonlar için bir üründür. Bu oyun bölümü, görünmesini beklediğiniz pek çok özelliğe sahip 1. bölümün devamı niteliğindedir.


Plants vs Zombies 2 v10.6.2 MOD APK


Bu oyunun oynanış özelliği, oyuncuya getirdiği karakter çeşitliliğidir. Kahramanlar, efendilerini korumaya çalışan ağaçlardır. Ve kötü adam, kötü Zombi. Bu 2. bölümde oyuncular, gücü eski sürümle aynı olmayan birçok yeni Bitkinin tadını çıkaracaklar. Size yeni stratejiler oluşturmanın benzersizliğini verecekler. Zombiler ayrıca karşılaşılması gereken birçok yeni zorluk yaratır. Sunflower ve Peashooter, orijinaline kıyasla tamamen yeni hissettiğiniz varyasyonlara sahip olacak. Lava Guava ve Laser Bean gibi yeni çeşitler de mevcut ve oyun boyunca sizinle savaşıyor. Jetpack Zombie ve Mermaid Imp, Zombie Chickens,… Hepsi yüzleşmeniz gereken zorluklar.


Plants vs Zombies 2 Para Hilesi


Plants vs Zombies 2 oyununa girdiğinizde, sahibinizi korumak için tüm Zombileri yok etmeniz gerekiyor. İlk olarak oyunda SUN adında geçici bir para birimi olacak. Bu para birimini alabilmek için ayçiçekleri içinde olmanız gerekecek. Daha sonra oyuncu, evini korumak için bitkileri çağırmak için kullanacaktır. Kısa bir süre sonra birçok Zombiler, sahibinin beynini yok etmek ve yemek için evinize girecek. Bu bitkiler zombileri kötü niyetle koruyacak ve yok edecek. Çeşitli mermileri ateşleyecekler ve türlerine bağlı olarak farklı etkileri olacaklar. Tohum Paketleri, yalnızca Plants vs Zombies 2'de bulunan yeni bir elementtir. Oyuncu, onu güçlü bitkilerinizi beslemek için kullanabilir.


Plants vs Zombies 2 Elmas Hilesi


Bu öğeyi kullandığınız an, bitkilerin maksimum potansiyeli etkinleştirilecek, böylece saldırılarınızı en üst düzeye çıkarabilir, savunmaları ikiye katlayabilir, ekim süresini hızlandırabilir ve hatta tamamen yeni yetenekler kazanabilirsiniz. Genel olarak, paketlerin oyunun hızını etkileyen farklı efektler vermesi oyuncuların kullandığı aşamalara bağlıdır. Kesin olan bir şey var, bu eşyayı kullanırsanız, Zombie'yi 1 saniye içinde yok edebilecek.


Plants vs Zombies 2 Hile Apk


Bu oyuna aşina olan birçok oyuncu ile, gerçekten eğlence için çevrimdışı bir oyundur. Şimdiye kadar, Plants vs Zombies 2 üzerinden birçok farklı oyuncuyla bağlantı kurabilirsiniz. Sistem, sizinle aynı seviyedeki oyuncuları bulacak ve onları ayrı bir arenaya koyacaktır. Her ikisi de bahçeyi zombi saldırılarından korumak için birlikte savaşacak. 


Plants vs Zombies 2 Güneş Hilesi


Bu moddaki zombiler daha güçlü ve daha çok sayıda olacak. Ayrıca büyük bir sıklıkla daha erken ortaya çıkarlar. İşiniz, olabildiğince çok Zombiyi yok etmek için elinizden gelenin en iyisini yapmaktır. Her iki oyuncunun skorları hesaplanacak ve 1 çubukla ölçülecektir. Daha fazla Zombiyi yok ettiğiniz sürece, bu maçı kazanacaksınız.


Pvz2 apk DAYI


Bu Çevrimiçi modda, en iyi oyuncular için ayrı bir sıralama olacaktır. Her kazandığınızda, liderlik tablosundaki konumunuzu geliştireceksiniz. Liderlik tablosundaki konumunuz ne kadar yüksekse, alacağınız daha iyi ödüller. Hepsi savaşta harcadığınız çabaya değer. Altın para, piñatas ve daha fazlası gibi ödül öğeleri sürekli olarak hesabınıza yatırılacaktır.


Plants vs Zombies 2 apk indir


Bu oyunun benzersizliği, birçok farklı dünyaya olan yolculuğa dahil olacak olmanızdır. Hiç eski Mısır dünyasına serüveniniz oldu mu? Burası tüm mumyalar zombiye dönüşüyor. Oyunda Antik Mısır'dan Uzak Geleceğe ve ötesine kadar 11 çılgın dünya beliriyor, böylece oyuncular ufuklarını keşfedip genişletebilirler. Taktiklere meydan okumak ve oyuncunun düşüncesini çeşitlendirmek için 300 farklı seviye.


Plants vs Zombies 2 İndir (MOD, Sınırsız Para / Sınırsız Elmas Hilesi)


Bir önceki android oyun Pou APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 5 Oylar ve 1 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
1
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0

"Pvz2"

Mehmet

2 yıl önce

Çooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooook güzel

Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar