Pou Para Hileli MOD APK [v1.4.109]

Puan: 3.00 (Oylar: 2)
Pou Para Hileli MOD APK [v1.4.109] 1 Pou Para Hileli MOD APK [v1.4.109] 2 Pou Para Hileli MOD APK [v1.4.109] 3 Pou Para Hileli MOD APK [v1.4.109] 4 Pou Para Hileli MOD APK [v1.4.109] 5 Pou Para Hileli MOD APK [v1.4.109] 6

Pou Para Hileli MOD APK [1.4.109] - 2023 Android için son sürümü ücretsiz indirin. Kendi uzaylı evcil hayvanınıza bakmak için gerekenlere sahip misiniz ?


Pou 1.4.109 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
  2. Sınırsız altın hilesi
Pou  - Benim Konuşan Tom'um, bir zamanlar Outfit7 efsanesi olan çok ünlü bir evcil hayvan bakımı oyunuyla tanınır. Basit, hafif ve çekici oyun tarzı ile oyunun nüfusu hızla artarak bu evcil hayvan için yeni bir rekor kırdı. Ayrıca, evcil hayvanın rengini getirin, Zakeh resmi olarak Pou ürünlerini kullanıcılara gönderdi. Sıcaklığından şüphe duyulmayan Pou, oyunculardan hızla büyük ilgi gördü. Pou aynı zamanda bir evcil hayvan bakımı oyunudur, ancak altın noktayı getirme özelliği. Zakeh ayrıca oyunun konumunu ve kalitesini ortaya koyan Pou'ya da teşekkür ediyor. Ve yavaş yavaş, bu oyun bir adım daha ileri gitti.


Pou v1.4.109 MOD APK


Benim Konuşan Tom'um'a oldukça benzeyen, oyunculara küçük, sevimli bitler sahip olacak. Bu "evcil hayvan" tuhaf görünse de, Pou'da bir başka ilginç hikaye. Oyuncular, evcil hayvanları için günlük bakımı yapmak zorunda kalacaklar. Yıkanmak, fırçalamak, beslemek ... eğer gerçek dünyada evcil hayvanlar varsa, hepsi hayatınızla aynıdır. Hepsi Pou'nuzun daha hızlı büyümesine yardımcı olacak, temel durum daha iyi olacak. Bu nedenle, bu görevlerin her gün tam olarak uygulanması gerekir. Talking Tom'u deneyimlediyseniz, oyuncular bunun gibi oynanışa kolayca aşina olacaklar.


Pou Para Hilesi


Ancak, Pou'nuz uzun süre evde kalmayı sevmez. Pou'nun arkadaşlarıyla oynamak için bir alana ihtiyacı vardır. Bu başlığın mini oyun özelliği burada kullanılır. Oyuncular, daha fazla para kazanabilecekleri ve deneyim kazanabilecekleri mini oyunu oynayacaklar. Para yiyecek satın almak, Pou'ya bakmak için kullanılacak. Giysiler, ayakkabılar, temalar vb. De mevcuttur. Pou'nun servis ürünleri, bitin ana besini yerine gerçek insan yemeğine oldukça benzer. Bu sadece oyuncunun böceğe olan takıntısını azaltmakla kalmaz, aynı zamanda evcil hayvanına benzerliği ve aşinalığı da artırır.


Pou Altın Hilesi


Son derece çeşitli görev sistemi, günlük görevler düzenli olarak gerçekleştirmenizi gerektirecektir. Oyuncuların görevleri kaçırma konusunda endişelenmeleri gerekmeyecek. Görevler çok sayıda değerli ödül içerecek. Biriktirin ve sonrası için kullanın; evcil hayvanınız daha iyi olacak. Ayrıca oyuncular, evcil hayvanları süslemek ve onlara bakmak için gereken öğelerin kilidini açabilir ve satın alabilir. Pou'nun odası canlanacak, harika.


Pou apk hile


Pou, bunun gibi hafif oyun başlıkları için oldukça uygun olan 2D grafiklerle donatılmıştır. Etkiler ve detaylar sorunsuz, özenli yatırım, titizlikle işlenir. Renk temaları esnek bir şekilde kullanılır ve deneyim alanını parlak ve göz alıcı hale getirmek için iyi koordine edilir. Ses de bir artı nokta çünkü oyunun eğlencesini ve canlılığını artırmaya yardımcı oluyor. Oyundaki kontroller kolay, elin çoğu hareketi, çok kullanışlı, tanıdık kolay fonksiyon tuşlarına ihtiyaç duymuyor. Bu sayede oyun alanı oldukça optimize edilecek. Sezgisel, animasyonlu oyuncular, evcil hayvanlarını kolayca manipüle edecek ve onlara bakacak.


Pou level hilesi


Pou, sadeliği, hafifliği tercih edenlere yakışacak. Eğlenceli, oynaması kolay, deneyimde sizi zorlamayacaktır. Birçok ek mini oyuna sahip olmak, daha eğlenceli ve etkili bir eğlence deneyimi yaşamanıza yardımcı olacaktır. Oyun, arkadaşlarla oynamak için harika. Benim Konuşan Tom'um bir zamanlar evcil hayvan bakımı efsanesiydi ve şimdi Pou. Bir an daha eklemek için tereddüt etmeyin, harika bir deneyim sizi bekliyor.


Pou İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Mad Skills BMX 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar