True Fishing Para Hileli MOD APK [v1.15.1.713]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GIF
True Fishing Para Hileli MOD APK [v1.15.1.713] 1 True Fishing Para Hileli MOD APK [v1.15.1.713] 2 True Fishing Para Hileli MOD APK [v1.15.1.713] 3 True Fishing Para Hileli MOD APK [v1.15.1.713] 4 True Fishing Para Hileli MOD APK [v1.15.1.713] 5 True Fishing Para Hileli MOD APK [v1.15.1.713] 6

True Fishing Para Hileli MOD APK [1.15.1.713] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Gerçek bir balıkçı cenneti sizi bekliyor.


True Fishing 1.15.1.713 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Tüm ücretli özelliklerin kilidi açıldı
  2. Sınırsız Para Hilesi (Etkinleştirmek için her şeyi satın alın)

Oyun dünyası gerçekten çok çeşitlidir, katılımcıların tüm ilgi alanlarına hitap eder - bazıları korku oyunlarını sever, bazıları aksiyon oyunlarını sever. Ancak bazı oyuncular balık tutmak gibi zarif bir hobi bulmak istiyor. Bu nedenle yayıncı Andromeda Coders, True Fishing'i yayınladı . Balık tutma simülatörü, balık tutma oyunlarını sevenleri tatmin eder ve yoğun bir hayatın ortasında bir huzur duygusu getirir. Herhangi bir oyunun ayrıntılarını hızlıca öğrenelim!


True Fishing v1.15.1.713 MOD APK


Balık tutmanın zarif hobisine tutkusu olan biriyseniz, insanların balık tutmak için genellikle huzurlu yerleri tercih ettiğini muhtemelen anlayacaksınız. Bu yüzden True Fishing oyununun yayıncısı çok gerçekçi ve canlı bir oyun alanı yaratmış. 3D grafikler tamamen gerçekçi bir şekilde resmedilmiş ve gerçekten iyi yapılmış. Oyuncular son derece geniş ve sessiz olan büyük bir gölde balık tutabilirler. Özellikle bu yerin görüntüsü çok gerçekçi ve son derece huzurlu bir his veriyor.


True Fishing Para Hilesi


Oyuncunun uçsuz bucaksız bir denizde büyük kedileri aramaya bağımlı olması da mümkündür. Bu, oyuncular için heyecan verici ve zorlu bir deneyim olacak. Oyunda bulunan oltalar, solucanlar, bitkiler gibi öğeler de gerçekçi bir şekilde tasvir edilmiştir. Ayrıca görseller; oyundaki ses de oldukça iyi bir kombinasyon oluşturuyor. Bazen duruma göre hareketli olan soft müzikleri ile oldukça eksiksiz bir oyun ortaya çıkarmıştır.


True Fishing Hile Apk


Oyun, oyuncuların bir balıkçılık tutkununun görevine katılmalarını sağlar. True Fishing, oyunculara birçok heyecan verici deneyim yaşatacak. Diğer oyunlarda olduğu gibi, yayıncı oyunculara ekranda görüntülenen bir oyun talimatları sistemi verir. Bu, oyuncuların katılması için çok kolaydır. En önemli şey oltanızı kontrol etmektir. Oyuncular, balığa gittikleri yerin derinliğine uygun bir olta seçmek zorunda kalacaklar. Balıkları ısırmaya çekmek için ilgili yemi kullanmanın yanı sıra. Tıpkı gerçek hayatta olduğu gibi, balık tutarken oyuncuların uzun süre beklemesi gerekiyor. Bu oyun, katılımcıları sabırlı olmaya ve beklemeye yönlendirir.


True Fishing apk indir


True Fishing, yalnızca oyuncuların sabit bir oyun yeri ile denemeleri için değildir. 26'ya kadar tamamen farklı harita vardır; Her harita, oyuncuların keşfetmesi için yeni balık türlerine sahip olacak. Aynı zamanda oyuncuların balık tutarken de havanın değişmesine bağlı olarak farklı taktiklere sahip olmaları için kendi taktiklerine sahip olmaları gerekiyor. 200'den fazla balık türü çok çeşitli olduğu için oyun katılımcılara birçok sürpriz getirecek, değil mi? Oyuncular, bir olta kullanmanın yanı sıra, daha yüksek seviyelerdeyken iki olta ile balık avına da katılabilirler.


True Fishing Premium apk


Sadece bu değil, oyun aynı zamanda oyunculara arkadaş da veriyor. Balık tutmak için aynı tutkuyu paylaşan insanlar, balık ararken karşılaştıkları hikayeleri paylaşacaklar. Aynı zamanda en iyi “balıkçı”nın kim olduğunu bulmak için balıkçılık turnuvaları düzenlemek de mümkündür. Yukarıdakiler, oyunun getirdiği tüm heyecan verici şeyler değil. Basit bir oyundan daha fazlası olan True Fishing, inanılmaz derecede gerçekçi deneyimlere sahip bir oyun alanıdır.


True Fishing'i İndirin – Balık Tutma Simülatörü (MOD, Premium / Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Killer Bean Unleashed APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar