Buddy Toss Para Hileli MOD APK [v1.5.4]

Puan: 3.67 (Oylar: 3)
Buddy Toss Para Hileli MOD APK [v1.5.4] 1 Buddy Toss Para Hileli MOD APK [v1.5.4] 2 Buddy Toss Para Hileli MOD APK [v1.5.4] 3 Buddy Toss Para Hileli MOD APK [v1.5.4] 4 Buddy Toss Para Hileli MOD APK [v1.5.4] 5 Buddy Toss Para Hileli MOD APK [v1.5.4] 6

Buddy Toss Para Hileli MOD APK [1.5.4] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Buddy Toss çok eğlencelidir ve beni her seferinde güldürür!


Buddy Toss 1.5.4 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Yıldız Hilesi
  3. Harcama sırasında yıldızlar artar

Buddy Toss, oyun dünyasında çok sevilen sanal bir karakterdir. Bu karakter kimsenin telif hakkına ait değildir, bu nedenle birçok oyun üreticisi bu görüntüyü kullanır. Çoğu zaman bu karakter, birçok insanı komik hissettiren nadir şeylerle karşılaşır. Bu, basit bir arcade oyunu için son derece uygundur. Temel olarak, sadece oyuncuların heyecan verici düşünmesini ve oyun oynarken eğlenmesini sağlamalıdır.


Buddy Toss v1.5.4 MOD APK


Buddy Toss da bu karakteri kullanan bir üründür. Bu görünümde rolümüz bir sporcuyla buluşacak ve maskaralıklar buradan başlayacak. Nedense Buddy karakterimiz sporcular tarafından gökyüzüne fırlatılacak. Atmanın sıkıcı olduğu her an. Genel olarak, oyun oldukça ilginç ve onu arkada sunacağım.


Buddy Toss 1.5.4 Para Hile Apk


CurryGames'in yayıncısı hakkında biraz konuşursak, bu muhtemelen arcade oyunu türünde tasarladıkları ilk üründür. Ayrıca, ilk ürünün hata yapacağını düşünmeyin. "Buddy Toss" 2D grafikleri kullanırken çok yüksek bir mükemmelliğe sahip olduğu için renkler parlak ve oyun da inanılmaz derecede pürüzsüz. Yani 10 milyon indirme sayısı çok da şaşırtıcı değil. Ayrıca, Google Play deposunda ücretsiz olarak yayınlanan başka bulmaca ürünleri de var.


Buddy Toss Yıldız Hile Apk


Buddy Toss, oyuncunun sporcuyu oynayacağı ve kötü adam Buddy olduğunda aslında bir komedi. İlk olarak oyun başladığında diğer adamı elinizle kucaklayacak ve onu havaya atmaya başlayacaksınız. Bu şanssız çocuk havaya uçtu ve sonra tekrar yere düştü. Buradaki kilit nokta, ekrana doğru zamanda dokunmanız gerektiğinde, adam ana karakterin kollarına düştüğünde başlamaktır. O sırada karakter adamı tekrar gökyüzüne atacak. Ama bir dahaki sefere geçen seferden daha yüksek olacak ve sonra böyle devam edecek. O adamı artık yakalayana kadar oyun devam edecek.Buddy Toss Hile Apk


Kötü adamı ne kadar atabileceğini hayal bile edemezsin. İlk An sadece birkaç düzine metre uzaklıktadır, ancak sonra sonsuz olacaktır. Sporcunun kollarına düştüğü anda ekrana dokunabildiğiniz sürece, asla ayakları yere değmeyecektir. Dünyanın en yüksek gökdelenlerini, dağlarını görebilir ve ardından güneş sistemindeki maceralı atmosferden kaçabilir, sonra belki güneş sisteminden uçabilir ve her zaman uzaylı gezegen uzaylılarıyla karşılaşabilirsiniz. Ama sonunda, yine de düşmesi gerekiyor.


Buddy Toss APK -- PARA hilesi


Ayrıca, oyun, oyuncuların deneyimlerini daha çeşitli ve heyecan verici hale getirmeleri için birçok farklı özelleştirmeye sahiptir. İlk başta, basit görüntü daha sonra Husky, Shiba veya kedi ve diğer birçok ilginç karakter olacak bir atlet olacak.


Buddy Toss indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun New Star Baseball APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar