Ship Sim 2019 Para Hileli MOD APK [v2.1.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Ship Sim 2019 Para Hileli MOD APK [v2.1.2] 1 Ship Sim 2019 Para Hileli MOD APK [v2.1.2] 2 Ship Sim 2019 Para Hileli MOD APK [v2.1.2] 3 Ship Sim 2019 Para Hileli MOD APK [v2.1.2] 4 Ship Sim 2019 Para Hileli MOD APK [v2.1.2] 5 Ship Sim 2019 Para Hileli MOD APK [v2.1.2] 6

Ship Sim 2019 Para Hileli MOD APK [2.1.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncuların birçok farklı bölgeden geçmelerine yardımcı olan büyük bir gemi ile denizde yolculuk yapacakları bir simülasyon oyunudur.


Ship Sim 2019 2.1.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Ship Sim 2019, oyuncuların birçok farklı bölgeden geçmelerine yardımcı olan büyük bir gemi ile denizde yolculuk yapacakları bir simülasyon oyunudur. Ayarlamalarınızı seçebilir ve harika bir eğlenceli zaman geçirebilirsiniz. Aynı zamanda, her seviyede farklı uzunluklarda yollara sahip zorluklar bulacaksınız ve tamamlamanız zaman alacaktır. Farklı büyüklükteki gemiler deneyimlemenizi bekliyor.


Ship Sim 2019 v2.1.2 MOD APK


Simülasyon oyunlarının pek çok türünde, oyuncuların deneyimleyebileceği birçok araç türü vardı ve bugün, Ship Sim 2019'da gemi şoförü olarak iş bulacaklar. göz ardı edemeyeceğiniz kesinlikle ayrıntılı çevresel unsurlar. Aynı zamanda, bir tekneyi yönlendirmenin yolu, karadaki araçlardan ve deneyimlerken dikkat etmeniz gereken özelliklerden biraz farklı olacaktır.


Ship Sim 2019 Para Hilesi


Geminizi üçüncü şahıs bakış açısıyla göreceksiniz ve bir simülasyon oyunu için bu gerekli bir unsur değil. Özellikle, gemileri sürerken ve oyun içi görevleri yerine getirirken kolaylık sağlamak için isteğinize ve deneyiminize bağlı olarak görüş açısını değiştirebileceksiniz. Ayrıca, aralarından seçim yapabileceğiniz farklı kontrol yöntemleri olacaktır. Seçeneklerin çoğu, doğrulukları nedeniyle genellikle düğmelere veya tekerleklere doğru eğilir.


Ship Sim 2019 Altın Hilesi


Uygun kontrol yöntemini seçtikten sonra Ship Sim 2019'u deneyimlemeye başlayacaksınız ve işi hemen alamayacaksınız ancak eğitim ekranından geçeceksiniz. Bu seviyenin özelliği, bu oyunun ehliyet almak için ihtiyaç duyduğu talimatları tam olarak takip etmeniz gerekmesidir. İşlem tamamlandıktan sonra haritada işaretlenmiş bir alana gitmek için ilk işinize başlayacaksınız ve hareket halindeyken kolaylık olması açısından rahatlıkla gözlemleyebileceksiniz.


Ship Sim 2019 apk hile


Sistemden otomatik talimatlar alacaksınız, ancak bazen düşündüğünüz kadar doğru değil. Hedef bölgeye mümkün olan en kısa yolu gösterecek, ancak iki noktanın deniz mi yoksa kara mı olduğunu dikkate almayacaktır. Bu yüzden bazı durumlarda, mızrak önünüze geldiğinde, kara olduğu için daha fazla adım atamayacağınızı gösterdiğinde kafanız oldukça karışacaktır. Bu sizi farklı bir yöne gitmeye zorlar.


Ship Sim 2019 apk dayı


Seyir sırasında çeşitli deniz alanlarından geçecek ve çevreyi yavaş yavaş göreceksiniz. Ayrıca heyecan verici bir nokta olarak kabul edilebilir ve çevreyi kolayca görebileceğiniz için simülasyon oyunlarında sıklıkla görülür. Aynı zamanda, geminin hızı genellikle nispeten yavaş olacaktır ve hız artırma özelliğini satın almak için sahip olduğunuz altınları kullanabilirsiniz. Geminin hızında inanılmaz bir artış fark edeceksiniz.


Ship Sim 2019 Apk indir


Ship Sim 2019'un son sürümünde, birçok farklı gemi türü bulacaksınız. Sahip olabileceğiniz gemilerin bir listesi olacak ve içlerinde farklı ve son derece detaylı iç unsurlar olacak. Ancak bunu başarmak için birçok farklı denizde seyahat edecek ve gereksinimleri tam olarak yerine getireceksiniz. Akdeniz'in çeşitli yerlerinde heyecan verici yolculuklar yaşayacak ve buna bağlı olarak gece ve gündüz değişimi yaşayacaksınız.


Ship Sim 2019 indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Flight Simulator 2018 FlyWings APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar