E-Bike Tycoon Para Hileli MOD APK [v3.9]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
E-Bike Tycoon Para Hileli MOD APK [v3.9] 1 E-Bike Tycoon Para Hileli MOD APK [v3.9] 2 E-Bike Tycoon Para Hileli MOD APK [v3.9] 3 E-Bike Tycoon Para Hileli MOD APK [v3.9] 4 E-Bike Tycoon Para Hileli MOD APK [v3.9] 5 E-Bike Tycoon Para Hileli MOD APK [v3.9] 6

E-Bike Tycoon Para Hileli MOD APK [3.9] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Yeni teknolojileri araştırın, parça satın alın, hayalinizdeki e-bisikleti tasarlayın


E-Bike Tycoon 3.9 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi. Gerçek parayla ücretsiz satın alma.
  2. Finans bölümünde para harcanmaz
Hayalinizdeki e-bisikleti oluşturun, satıştan para kazanın ve dünyanın en başarılı şirketi olun! Tüm büyük ve başarılı şirketler işlerine garajdan başladılar! Onlar yaptı, siz de yapabilirsiniz! mobil cihazlar için heyecan verici yeni bir aksiyon bisiklet yarış oyunu. Oyuncunun Bike E-Bike Tycoon'taki amacı, rekor bir puana ulaşmak için zıplamayı yüksek ve uzağa yapmaktır. Bazı benzersiz yeniliklerle bir yarış sporcusuna dönüşeceksiniz. Oyuncular uçuşunuzu desteklemek için bir jetpack kullanacak. Sıkıcı ve basit geliyor, ancak jetpack oyunu rekor puanlarla fethetmenize yardımcı olmuyor. Başarılı olmak istiyorsanız uçma becerisine ve kesin zamanlamaya ihtiyacınız olacak.


E-Bike Tycoon v3.9 MOD APK


Mekanizma oldukça basittir. Karakteriniz düz bir çizgide ilerliyor. Tek yapmanız gereken karakterin zıplaması için karakter kırmızı çizgiye çarptığında ekrana doğru zamanda dokunmak. E-Bike Tycoon oyuncularının en iyi puanı almasının tek yolu her zaman mükemmel seviyede olmaktır. Bunu yapmak için, koşucu başlangıç ​​çizgisine ulaştığında ekrana dokunmak için mükemmel zamanı belirlemeniz gerekir.


E-Bike Tycoon Para Hilesi


Herhangi bir beceri gerektirmeyen eğlenceli bir oyundur. Oyuna girdiğinizde, başarıya ulaşmak için biraz zaman harcamanız gerektiğini anlıyorsunuz. Süper yenilmez ve eğlenceli, gündelik bir bulmaca mobil oyunudur. Bu oyunun resmi muhteşem. Ve operasyon çok rahat. Oyunda, oyuncu bisiklete binmek için karakteri kontrol etmek zorundadır. Ve sonra uçmak için bisikleti bırakın. Ne kadar uzağa uçarsanız, puan o kadar yüksek olur. Bisiklet lastiklerinizi, süspansiyonunuzu ve hızınızı yükseltin. Böylece daha yükseğe ve daha uzağa uçabilirsiniz. Oyunda ayrıca çeşitli Paskalya yumurtaları da bulunuyor ve yüksekten uçarken Superman ile tanışabilirsiniz.


E-Bike Tycoon Hile Apk


Benzersiz akrobasi eylemlerine sahip eğlenceli bir gündelik oyundur. Oyunda oyuncular bisiklet sürer, hızlanmaya devam eder ve daha uzağa uçmaya çalışırlar. Bisikletlerin yeteneğini geliştirmek için ödüller alacaksınız. Ve çeşitli ilginç Paskalya yumurtaları var.


E-Bike Tycoon Apk indir


Oyuncuyu oyun içinde 3 boyutlu bir karaktere dönüştürecek ve makine üzerinde önceden ayarlanmış yollarda koşarak yarışmaya başlayacaktır. Gerçek üç boyutlu uzayda, oyuncular bir ip merdiven, tahta köprü, zorlu sıcak hava balonu gibi engelleri aşmak zorunda kalacaklar. Oyuncular, gerçek yarış pistine adım atabileceklerini ve pistte jeton yiyerek başarı puanları toplayabileceklerini hissedecekler.


E-Bike Tycoon Apk Son Sürüm


Her yarışı geçtikten sonra oyunun zorluğu artacaktır. Ne kadar yükseğe giderseniz, o kadar zor engeller olacaktır. Oyuncunun düşmemek için çok konsantre olmasını ve meydan okumayı yenmeye karar vermesini sağlar. Oyuncular, arabayı hızlandırmak veya havada taklalar yapmak için ekranın köşesindeki ok düğmesine basmalıdır. Ardından, hedefe en hızlı şekilde ulaşmak için engelleri aşabilir ve başarı puanlarını artırabilirsiniz.


E-Bike Tycoon indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Romantizm Kulübü APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar